Изменено 16 апреля в 12:51

Коли снарядів 1 до 10, а літаків 1 до 30, то шансів перемогти немає − Зеленський

Це для чиїх вух для наших чи знову для ’партнерів’?

https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/16/7451435/
показать весь текст
Татьяна_М5 16 апреля в 13:50
Ответ длязавитушка
Удалено администрацией...
автор Jave 16 апреля в 13:51
Ответ длязавитушка
Удалено администрацией...
Хто у вас воює? Самі також готові воювати?
4 2
Татьяна_М5 16 апреля в 13:52
Ответ дляmar_mar
Та ви що, а хто ж в тому винний, в тих бідах і нещастях нашого народу?? Може якби хтось не розпочав війну в 2022 році, цього всього би не було?? Чи будемо далі матушку расію вигороджувати??
Удалено администрацией...
mar_mar 16 апреля в 13:52
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Пуста балаканина, і все.
1 3
Мимо_шла 16 апреля в 13:52
Ответ дляmar_mar
А вони думають що для них тут рай зразу почнеться, коли Україна програє, ні шановні, не буде такого. Історію вчіть, якщо знаєте погано, століттями нічого не змінюється.
Я думаю большинство людей просто хотят свалить куда-то в безопасное место
завитушка 16 апреля в 13:53
Ответ дляJave
Хто у вас воює? Самі також готові воювати?
Якшо я не воюю, то повинна підтримувати здачу країни чи шо до чого, яка логіка?
1 9 8
Татьяна_М5 16 апреля в 13:53
Ответ дляmar_mar
Пуста балаканина, і все.
Удалено администрацией...
автор Jave 16 апреля в 13:53
Ответ длязавитушка
Якшо я не воюю, то повинна підтримувати здачу країни чи шо до чого, яка логіка?
Чоловік ваш воює? Саме воює, а не десь служить.
11 2 2
МиссКаприз 16 апреля в 13:53
Ответ длязорi
Удалено администрацией...
завитушка 16 апреля в 13:55
Ответ дляJave
Чоловік ваш воює? Саме воює, а не десь служить.
Зараз і номер частини напишу, не відходьте далеко.
Але, яка логіка ваших питань, не можу зрозуміти, якшо я не воюю, то маю виступати за здачу країни чи як?
10 6
автор Jave 16 апреля в 13:55
Ответ длязавитушка
Якшо я не воюю, то повинна підтримувати здачу країни чи шо до чого, яка логіка?
І коли такі як ви зрозуміють, що підтримувати не здачу країни вже недостатньо.. треба ваша безпосередня участь, в іншому випадку це лицемірство
22 4
Viktoria_St 16 апреля в 13:56
Ответ длязавитушка
Тоді б повбивали тільки атошників, їх родини, всіх проукраїнських громадян, волонтерів, їх родини, потім всіх тих на кого б пальцями показали ждуни, всіх тих у кого захотілося б віджати бізнес, гарні машини і будинки, когось би забрали на підвал погвалтували б і відпустили б, когось в товарних вагонах на сибір, когось вночі на машині з кінцями невідомо куди, а в їх житло заселялася б русня, а в всім хто залишився -по томіку достоєвського, ковбасу по 2,20 і вечірнього соловйова, який розкаже що насправді все добре, а хто недовольний той іноагент.
А сейчас если/когда будет капитуляция расправа будет со всеми у кого в семье есть кто-то в ЗСУ. Лучше стало, правда? На фоне того как всех гребут хромых-косых
13 5 2
Мимо_шла 16 апреля в 13:56
Ответ длязавитушка
Зараз і номер частини напишу, не відходьте далеко.
Але, яка логіка ваших питань, не можу зрозуміти, якшо я не воюю, то маю виступати за здачу країни чи як?
Если вы не воюете,то не имеете право посылать на войну других людей
2 31 2
fishcka 16 апреля в 13:57
Ответ дляМимо_шла
А вы надеетесь,что вторая половина страны умрет в попытке выйти на границу 91 года?
Мало нашей крови пустили, вы хотите больше кинуть в огонь войны?
хоч так хоч так.
якщо пдри захоплять Україну то може і більше чим половину згноять по сибірах, постріляють по якійсь черговій ’справі українців’ та заморять голодом
3 1 9 2
автор Jave 16 апреля в 13:57
Ответ длязавитушка
Зараз і номер частини напишу, не відходьте далеко.
Але, яка логіка ваших питань, не можу зрозуміти, якшо я не воюю, то маю виступати за здачу країни чи як?
Отож вірно зрозуміла, чоловік воює в гарячій точці і він вірить що ми маємо шанс переломити ситуацію на нашу користь і готовий там бути ще поки не виграємо.. я без будь-якого підтексту
10 2
fishcka 16 апреля в 13:57
Ответ дляLana.._
А з ким виграємо?
уряд нац єдності
Мимо_шла 16 апреля в 13:58
Ответ дляfishcka
хоч так хоч так.
якщо пдри захоплять Україну то може і більше чим половину згноять по сибірах, постріляють по якійсь черговій ’справі українців’ та заморять голодом
Тогда нужно открывать границу, чтобы у людей был выбор
завитушка 16 апреля в 13:58
Ответ дляМимо_шла
Если вы не воюете,то не имеете право посылать на войну других людей
По перше, я нікого нікуди не посилаю.
По друге, я як громадянка країни, яка живе в цій країні, маю свою думку про події і про те, що буде на захоплених територіях і про те, що на цих територіях вже є і це задокументовано.
Якшо хтось думає, шо на захоплених територіях не буде вбивств, то цей хтось сильно помиляється і це вже доведено.
Мимо_шла 16 апреля в 14:00
Ответ длязавитушка
По перше, я нікого нікуди не посилаю.
По друге, я як громадянка країни, яка живе в цій країні, маю свою думку про події і про те, що буде на захоплених територіях і про те, що на цих територіях вже є і це задокументовано.
Якшо хтось думає, шо на захоплених територіях не буде вбивств, то цей хтось сильно помиляється і це вже доведено.
Вы можете иметь своё мнение, но вы должны понимать что и у других людей может быть иное мнение
3 18
завитушка 16 апреля в 14:01
Ответ дляJave
Отож вірно зрозуміла, чоловік воює в гарячій точці і він вірить що ми маємо шанс переломити ситуацію на нашу користь і готовий там бути ще поки не виграємо.. я без будь-якого підтексту
Дивіться, ви до мене вчепилися і гнете якусь лінію, шоб почути від мене щось, що ви собі придумали від мене почути.
Я пишу шо буде на окупованих територіях і шо вже там є.
По вашому на окупованих все добре? Там нема вбивств українців, проукраїнських громадян, атошників, їх родин, віджимів бізнесу, забирань на підвал? Я написала як воно є. Що не так? Шо вас так возмутило?
Ви тут агітуєте за що? Пишіть прямо.
7 4 2
завитушка 16 апреля в 14:02
Ответ дляМимо_шла
Вы можете иметь своё мнение, но вы должны понимать что и у других людей может быть иное мнение
Я тут комусь забороняю щось висловлювати? Вже більш толерантного форуму годі й шукати.
Скоро тут будуть писати, що Україна сама винна, треба було здаватися.
Ой, вже ж так і написали.
4 1 8
Nat-li 16 апреля в 14:03
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
МиссКаприз 16 апреля в 14:03
Ответ длязавитушка
Дивіться, ви до мене вчепилися і гнете якусь лінію, шоб почути від мене щось, що ви собі придумали від мене почути.
Я пишу шо буде на окупованих територіях і шо вже там є.
По вашому на окупованих все добре? Там нема вбивств українців, проукраїнських громадян, атошників, їх родин, віджимів бізнесу, забирань на підвал? Я написала як воно є. Що не так? Шо вас так возмутило?
Ви тут агітуєте за що? Пишіть прямо.
Удалено администрацией...
М.Лада 16 апреля в 14:03
Ответ дляinna5577
А как бы вы ее не начинали, если на вас напали???
А дипломатия на что что б не напали? Голова на что? Какие тупые вопросы. Дипломатия всегда работала, даже на грани неизбежного столкновения. Просто похерили ее и все. Все ж умные такие
1 4 21
автор Jave 16 апреля в 14:03
Ответ длязавитушка
По перше, я нікого нікуди не посилаю.
По друге, я як громадянка країни, яка живе в цій країні, маю свою думку про події і про те, що буде на захоплених територіях і про те, що на цих територіях вже є і це задокументовано.
Якшо хтось думає, шо на захоплених територіях не буде вбивств, то цей хтось сильно помиляється і це вже доведено.
Так ви маєте право на думку, але є інші люди в цій країні які також мають право на власну думку, і ви не маєте права їх ображати бо ваші думки протилежні.. щодо мене, я також не хочу територіальних уступок, але ще більше я не хочу воювати..і я не бачу виходу для України, сподіваюсь що влада має бачення як далі війна буде тривати, як будуть забезпечувати нас світлом та теплом, як економіка мусить працювати
Leeloo_aloha 16 апреля в 14:05
Ответ дляДаксо
У нас і до війни такі співвідношення були. І всі нам віщували, що рашка нас захопить. Третій рік, а віз і нині там
Якщо чесно, то віз війни не там, а таки просунувся, знищили всю промисловість, всі тец, сотні тисяч людей. А хіба їм вся Україна потрібна? Їм досить сходу і півдня, а решту перетворити в сіру зону. Нам обіцяли помагати, давали по краплі, а зараз ще менше.
13 2 3
автор Jave 16 апреля в 14:05
Ответ длязавитушка
Дивіться, ви до мене вчепилися і гнете якусь лінію, шоб почути від мене щось, що ви собі придумали від мене почути.
Я пишу шо буде на окупованих територіях і шо вже там є.
По вашому на окупованих все добре? Там нема вбивств українців, проукраїнських громадян, атошників, їх родин, віджимів бізнесу, забирань на підвал? Я написала як воно є. Що не так? Шо вас так возмутило?
Ви тут агітуєте за що? Пишіть прямо.
Ні я гну..мене просто цікавить ваше бачення подальшого розвитку подій.. але бачу що воно подібне до того як бачить це боневтік..тобто сподіваєтесь на якесь авось
3 8
МиссКаприз 16 апреля в 14:05
Ответ дляМ.Лада
А дипломатия на что что б не напали? Голова на что? Какие тупые вопросы. Дипломатия всегда работала, даже на грани неизбежного столкновения. Просто похерили ее и все. Все ж умные такие
Я ненавижу хуйла, но зеля наш тоже клоун! Он шел в президенты и рассказывал, что на колени встанет, чтобы войну закончить. А в итоге? Он перед всем миром начал унижать путина, стебаться, какую-то херню нести в его адрес, ни разу не встретился с ним. Дипломатия высшего уровня!
33 7 1
Миззери 16 апреля в 14:05
И людей 1 к 5 но давайте продолжать
завитушка 16 апреля в 14:06
Ответ дляJave
Так ви маєте право на думку, але є інші люди в цій країні які також мають право на власну думку, і ви не маєте права їх ображати бо ваші думки протилежні.. щодо мене, я також не хочу територіальних уступок, але ще більше я не хочу воювати..і я не бачу виходу для України, сподіваюсь що влада має бачення як далі війна буде тривати, як будуть забезпечувати нас світлом та теплом, як економіка мусить працювати
Це ви образились, шо я ждунів однокліточними назвала, чи де я кого образила, можна цитату?
На окупованих територіях всім проукраїнським-капець, це перевірено досвідом, тільки однокліточні цього можуть не розуміти. от про що моя основна думка.