Які офіційні причини, що нам не надають допомогу?

Не знаю як ви, а я вже 2 тижні нічого робити не можу. Мене не перестає гнітити скільки всього нам було обіцяно і як нас кинули на 3 рік!
Нащо вони все то обіцяли, а потім переграли чи передомовились між собою знов і не в нашу користь. Де ж той лендліз, якому стоячи аплодували в 2022??? Ска, де він? Як нам виграть цю війну, як все проти нас?
Ось мелькнула одна із сотень новин в пабліках з паном президентом фотка. Я не його прихильник, але погляд приреченості. Вам так не здається?
показать весь текст
lisenok_8282 16 апреля в 13:19
Ответ дляMillie
Дякую, мій служить. Я працюю в закладі великому, то лише у двох жінок чоловіки служать. Серед знайомих власне ’призвали’ дуже мало, а коло спілкування широке
єдине, шо вам відповім - вклоняюся до ніг і дякую вашому чоловіку, нехай береже його і всіх, хто там, господь
автор РойЛеля 16 апреля в 13:20
Ответ дляMillie
Дякую, мій служить. Я працюю в закладі великому, то лише у двох жінок чоловіки служать. Серед знайомих власне ’призвали’ дуже мало, а коло спілкування широке
Поки що...
5 2
Millie 16 апреля в 13:20
Ответ дляlisenok_8282
єдине, шо вам відповім - вклоняюся до ніг і дякую вашому чоловіку, нехай береже його і всіх, хто там, господь
От чесно, жоден з адекватних військових не хоче, щоб поряд були ті, хто боїться або зрадить. Але проблеми з крадіями в тилу великі. Фонтани,проєкти....
Lady luck21 16 апреля в 13:20
Ответ дляЕлена1265
С октября 23 ленд-лиз утратил силу так и не начавшись 🤷🏻‍♀️
сейчас люда прийдет, расскажет всем что не сильно тот ленд лиз нам и нуже н и дорог для нас....
Ирина 789 16 апреля в 13:21
Ответ дляУнция яда
Та плевать америке где она оседает, когда они драпали из Афганистана побросали целые склады и низио не вмер.
Официально: нам не помогают, что бы не было ескалации перед выборами.
Не официально: нас кинули. Кто, когда именно и чем кончится вопрос уже другой. Коснись мы сейчас сделали бы финт ушами и начали педалировать «переговоры» к нам сразу поприедут всякие дяди с неофициальными визитами.
А ПВО почему не дают, для защиты?
20 4 1
lisenok_8282 16 апреля в 13:21
Ответ дляMillie
Три літра води на два дні. Це і пити, і митись. Але хто ж в тилу про це повірить.
я вам вірю. а ще, коли людина загинула, починається купа перевірок і чіпляються навіть до того, шо він був в купленій касці, а не в тій шо видала держава. а тому, бляха, він був в купленій, шо той дуршляк, який видає держава, взагалі не рятує ні від чого!
38 26 1
Fashion4 16 апреля в 13:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Сорі, але я знаю багатьох людей іноземців які перестали допомагати Україні через те, що велика корупція і допомога не надходить до тих, кому вона потрібна.
Всі ці скандальні теми про те, куди йдуть кошти в період війни і скільки грошей відмивається.
А більше всього шкода чоловіків, які просто йдуть і не повертаються :((
Щодня бачу в фб, пішов в лютому 2024, загинув в березні-квітні 2024. Це піз@а.
Зараз чоловік знайомої десь на навчаннях, вона їздила до нього, то каже, що там нелюдські умови, не має води навіть руки помити, тобто лише щоб пити. Все.
Мужчин очень жалко. Всех! Но когда я вижу год рождения 2000 , или позже, меня бросает в дрожь. Это же дети, за что им такое. Одни воруют миллионами а другие собирают на дроны
67 7 2
lisenok_8282 16 апреля в 13:23
Ответ дляИрина 789
А ПВО почему не дают, для защиты?
того шо ми тоді все будем збивати і війна може скінчитися, а кому воно треба? світу треба крові, море крові українців....
30 14 2
сладкий_ноябрь 16 апреля в 13:24
Ответ дляFashion4
Мужчин очень жалко. Всех! Но когда я вижу год рождения 2000 , или позже, меня бросает в дрожь. Это же дети, за что им такое. Одни воруют миллионами а другие собирают на дроны
В мене так само :(
Але зараз просто посипалися щоденні пости про загибель на короткій службі :((
сладкий_ноябрь 16 апреля в 13:24
Ответ дляMillie
Три літра води на два дні. Це і пити, і митись. Але хто ж в тилу про це повірить.
3 літри? Боже
Це жах
18 2
зорi 16 апреля в 13:25
Ответ длясладкий_ноябрь
Сорі, але я знаю багатьох людей іноземців які перестали допомагати Україні через те, що велика корупція і допомога не надходить до тих, кому вона потрібна.
Всі ці скандальні теми про те, куди йдуть кошти в період війни і скільки грошей відмивається.
А більше всього шкода чоловіків, які просто йдуть і не повертаються :((
Щодня бачу в фб, пішов в лютому 2024, загинув в березні-квітні 2024. Це піз@а.
Зараз чоловік знайомої десь на навчаннях, вона їздила до нього, то каже, що там нелюдські умови, не має води навіть руки помити, тобто лише щоб пити. Все.
1-я помогаю напрямую там где мои родные.почему ваши иностранцы напрямую не помогают на фронт?есть боевые командиры,фб страницы.напрямую от а до я давать помощь.или вы придумали?2-на учениях сейчас сын моей подруги.говорит,я не могу доесть,много и вкусно.все есть.разговор был сегодня утром.так что не надо ля ля
Букет троянд 16 апреля в 13:26
Ответ дляlisenok_8282
я вам вірю. а ще, коли людина загинула, починається купа перевірок і чіпляються навіть до того, шо він був в купленій касці, а не в тій шо видала держава. а тому, бляха, він був в купленій, шо той дуршляк, який видає держава, взагалі не рятує ні від чого!
Розкажіть ще про це. Це роблять щоби допомогу не платити?
Natabond76 16 апреля в 13:27
Автор, зрозумійте, нашого президента не сприймають на політичній арені
Нажаль, це була наша найбільша помилка у 2019
зорi 16 апреля в 13:27
Ответ длясладкий_ноябрь
3 літри? Боже
Це жах
Ой не паясничайте.Кто на нуле-да,там сложно,но уходят на отдых,помыться -постираться.Остальные линии норма.Ну как будто вы не знали
46 2 2
lisenok_8282 16 апреля в 13:28
Ответ дляБукет троянд
Розкажіть ще про це. Це роблять щоби допомогу не платити?
так, це роблять типу шо він ’сим винен’ , пішов в бій ’не по правилам’. скоти.
27 1
Букет троянд 16 апреля в 13:28
Ответ длязорi
1-я помогаю напрямую там где мои родные.почему ваши иностранцы напрямую не помогают на фронт?есть боевые командиры,фб страницы.напрямую от а до я давать помощь.или вы придумали?2-на учениях сейчас сын моей подруги.говорит,я не могу доесть,много и вкусно.все есть.разговор был сегодня утром.так что не надо ля ля
Напевно учебки різні
зорi 16 апреля в 13:29
Ответ дляNatabond76
Автор, зрозумійте, нашого президента не сприймають на політичній арені
Нажаль, це була наша найбільша помилка у 2019
а к попередникам у вас претензий нет?вообще?а за выбор в 91 году претензий нет?почему не пошли вслед за прибалтами?а к путину у вас тоже нет вопросов?
Flower Girl23 16 апреля в 13:29
Ответ дляБукет троянд
Я вижу презрение во взгляде.
Вы понимаете что помощь дают для войны, а не для победы. Война для войны.
100%... И я бы слово ’помощь’ вообще в кавычках писала...
зорi 16 апреля в 13:29
Ответ дляNatabond76
Автор, зрозумійте, нашого президента не сприймають на політичній арені
Нажаль, це була наша найбільша помилка у 2019
не ищите крайнего
23 4
lisenok_8282 16 апреля в 13:29
Ответ длязорi
Ой не паясничайте.Кто на нуле-да,там сложно,но уходят на отдых,помыться -постираться.Остальные линии норма.Ну как будто вы не знали
ви дивна. ви думаєте він з 8 до 17 на нулі, а ввечері іде в інше місце відпочити і помитися, газету почитать? вони місяцями на нулі стирчать
48 6 1
Flower Girl23 16 апреля в 13:30
Ответ дляРойЛеля
Я все ж мала якись промінь надії. А здається це початок кінця вже
Уже давно...((
Millie 16 апреля в 13:30
Ответ дляРойЛеля
Поки що...
Не смішіть. Відкупляються . Лікарі влк багатіють
6 3
Millie 16 апреля в 13:30
Ответ дляlisenok_8282
я вам вірю. а ще, коли людина загинула, починається купа перевірок і чіпляються навіть до того, шо він був в купленій касці, а не в тій шо видала держава. а тому, бляха, він був в купленій, шо той дуршляк, який видає держава, взагалі не рятує ні від чого!
І бронік тільки той(
8 1
Tasya-Natusya 16 апреля в 13:30
Технічно я не бачу як в принципі виграти війну навіть з ленд-лізом, на жаль((
У кацапів перевага в матеріальних, військових і людських ресурсах. У нас підмочили свою репутацію зелені через корупцію, пафосні безпідставні заяви, і незрозумілі кадрові рішення. Заходу треба ще подякувати за те, що вони нашу економіку якось ще на плаву тримають.
lisenok_8282 16 апреля в 13:30
Ответ дляMillie
І бронік тільки той(
саме так(
Леска 16 апреля в 13:31
Ответ дляlisenok_8282
мене цікавить інше - для чого гребти всіх туди, коли їм немає, чим воювати. щоб що? то легше всім чоловікам сразу скинутися з криші і не мучатися, помираючи на полі бою
А вони кажуть навіщо вам зброя якщо нема людей , якщо люди не хочуть йти воювати. От і закон про мобілізацію наваяли на їх вимогу.
А вони може подумають чи надавати зброю. Може. Коли небуть
13 3
мульти1 16 апреля в 13:31
Корупція
14 3
Millie 16 апреля в 13:32
Ответ длясладкий_ноябрь
3 літри? Боже
Це жах
Але це питання могли б вирішити. Скважину зробити за пару годин. Установку купити або привозити.
5 1
Millie 16 апреля в 13:32
Ответ длязорi
Ой не паясничайте.Кто на нуле-да,там сложно,но уходят на отдых,помыться -постираться.Остальные линии норма.Ну как будто вы не знали
Прям курорт
Flower Girl23 16 апреля в 13:34
Ответ дляИрина 789
А ПВО почему не дают, для защиты?
Потому что Западу абсолютно безразлична Украина и украинцы... Мы их интересуем только в плане постоянного ослабления россии, и не более того...