Які офіційні причини, що нам не надають допомогу?

Не знаю як ви, а я вже 2 тижні нічого робити не можу. Мене не перестає гнітити скільки всього нам було обіцяно і як нас кинули на 3 рік!
Нащо вони все то обіцяли, а потім переграли чи передомовились між собою знов і не в нашу користь. Де ж той лендліз, якому стоячи аплодували в 2022??? Ска, де він? Як нам виграть цю війну, як все проти нас?
Ось мелькнула одна із сотень новин в пабліках з паном президентом фотка. Я не його прихильник, але погляд приреченості. Вам так не здається?
показать весь текст
Ника Вредная 17 апреля в 03:38
Ответ дляMazhar21
Из Харькова наши там и ничего, третий год уже
на Сході і не гребуть. Спустошили весь Захід і частково центр, Схід-не ризикують брати, багато ждунів
LudaSHS 17 апреля в 07:25
Ответ дляPinkyPink
Наши друзья Американцы предлагают нам деньги, оружие и советы. Мы берем деньги и оружие, от советов отказываемся (с)
Израильская мудрость.
Millie 17 апреля в 07:51
Ответ дляНика Вредная
на Сході і не гребуть. Спустошили весь Захід і частково центр, Схід-не ризикують брати, багато ждунів
Ждунів бабів багато,крадуть і відкрито теж багато
Еленнн 17 апреля в 08:01
Ответ дляНика Вредная
на Сході і не гребуть. Спустошили весь Захід і частково центр, Схід-не ризикують брати, багато ждунів
якщо подивитись на карту голосування в 19 і зрівняти.. ,то цікаво.