Безкоштовно. Можливо комусь цікаво

При реєстрації в анкеті вказуєте, що від Вікторії
Запрошуємо до участі у літній школі Жана Моне на тему: «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи».

Літня школа Жана Моне проходитиме в онлайн форматі з 13 по 18 травня 2024 року.
Учасники літньої школи дізнаються про:
1) практики миротворчості в контексті внутрішньої та зовнішньої політики ЄС;
2) інноваційні технології формування навичок ненасильницького спілкування;
3) досвід країн-членів ЄС щодо співпраці влади з громадським сектором у популяризації цінностей демократії та миру.

За результатами літньої школи всі учасники отримають сертифікати про навчання за модулем Жана Моне 30 годин (1 ECTS).

Реєстрацію для участі у літній школі Жана Моне відкрито до 30 квітня 2024 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0_oHRBg...
Організатор школи: кафедра управління Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
Літня школа проводиться в рамках проєкту Еразмус+ модуль Жана Моне «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи», що фінансується Європейським Союзом (ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-UA-IBA-101094420).
Меряю линейкой 16 апреля в 13:31
Уроки как выражать обеспокоенность?)
3 7
Карамелька 16 апреля в 13:33
Ви проходили їх минулого року? Пам´ятаю теж було посилання
автор Эт вернячОк 16 апреля в 13:34
Ответ дляКарамелька
Ви проходили їх минулого року? Пам´ятаю теж було посилання
Так , минулого року було . В цьому році продовження . Це в рамках європейського проекту. 4 роки буде
автор Эт вернячОк 16 апреля в 13:35
Ответ дляКарамелька
Ви проходили їх минулого року? Пам´ятаю теж було посилання
Фінансується європейським союзом, тому безкоштовно
Карамелька 16 апреля в 13:36
Ответ дляЭт вернячОк
Так , минулого року було . В цьому році продовження . Це в рамках європейського проекту. 4 роки буде
А семінар вечірній? Працюючи людина може прослухати ввечері чи треба бути вільним вдень?
автор Эт вернячОк 16 апреля в 13:36
Ответ дляКарамелька
А семінар вечірній? Працюючи людина може прослухати ввечері чи треба бути вільним вдень?
Вечірній , бо орієнтовно на те , що всі мають зайнятість
Карамелька 16 апреля в 13:37
Ответ дляЭт вернячОк
Вечірній , бо орієнтовно на те , що всі мають зайнятість
Дякую! Мені цікаво)
автор Эт вернячОк 16 апреля в 13:38
Ответ дляКарамелька
Дякую! Мені цікаво)
Дякую . Реєструйтесь, будь ласка . Крайнім пунктом в анкеті при реєстрації буде питання звідки дізнались , можете відмітити інше і позначити що порадила Вікторія
Карамелька 16 апреля в 13:38
Ответ дляЭт вернячОк
Дякую . Реєструйтесь, будь ласка . Крайнім пунктом в анкеті при реєстрації буде питання звідки дізнались , можете відмітити інше і позначити що порадила Вікторія
Добре, дякую)
Чаклунка-ведунка 16 апреля в 13:42
А про школу или курсы волонтеров онлайн никто не знает, случайно? Хотела пойти на курсы от ’Жовта допомога’, но они только оффлайн, как оказалось(
автор Эт вернячОк 16 апреля в 13:44
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А про школу или курсы волонтеров онлайн никто не знает, случайно? Хотела пойти на курсы от ’Жовта допомога’, но они только оффлайн, как оказалось(
Колись чула про онлайн . Спробуйте в вайбері групи пошукати
Добро с Кулаками 16 апреля в 13:51
Ответ дляЭт вернячОк
Так , минулого року було . В цьому році продовження . Це в рамках європейського проекту. 4 роки буде
Продовження - это значит та же самая программа? Или в идеале было бы прошлогодние знания иметь,а это их продолжение?
Виктория, вам понравилось? Интересно было?
Это получается 6 дней по 5 часов?
Дякую.
автор Эт вернячОк 16 апреля в 13:54
Ответ дляДобро с Кулаками
Продовження - это значит та же самая программа? Или в идеале было бы прошлогодние знания иметь,а это их продолжение?
Виктория, вам понравилось? Интересно было?
Это получается 6 дней по 5 часов?
Дякую.
Вполне можно регистрироваться без прошлогодней базы , потом просто попросить запись прошлогодних встреч если хотите . Мне очень понравилось , поэтому и рекомендую
Гадаю_По_шнуркам 16 апреля в 14:02
Дякую, зареєструвалася
Цікаво)
автор Эт вернячОк 16 апреля в 14:04
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Дякую, зареєструвалася
Цікаво)
Дякую ) написали , що від мене?
Вапщета 16 апреля в 15:08
Ответ дляЭт вернячОк
Дякую ) написали , що від мене?
На якій мові буде?
автор Эт вернячОк 16 апреля в 17:00
Ответ дляВапщета
На якій мові буде?
Українською мовою все