16 апреля в 19:52

Хто їв печінку під час вагітності?

Привіт , хто їв печінку під час вагітності? Дуже захотілось курячої печінки тушкованої , я приготувала поїла , а потім начиталась, що її не бажано вагітним у зв’язку з тим що там багато Вітаміну А , а його надлишок може нашкодити малюку, от тепер переживаю 🫣
Королева Сарказма 16 апреля в 19:53
Вы 100кг за раз улупили?
Воленс-неволенс 16 апреля в 19:53
Вы же не тонну ее съели. Нормально всё
автор А я женатая 16 апреля в 19:54
Ответ дляКоролева Сарказма
Вы 100кг за раз улупили?
Ні, грам 150😅
2 1
Муркамурковна 16 апреля в 19:55
Дитина перша? Да?))
Королева Сарказма 16 апреля в 19:56
Ответ дляА я женатая
Ні, грам 150😅
Ничего вам не будет. Не страдайте фигней
Вкуси мене 16 апреля в 19:56
Вагітний мозок і не таке надумає
Авторе, якщо любите читати, то любіть і рахувати. Яка максимальна доза віт А на добу, скільки небезпечно для вагітної? Скільки ви грамів печінки ви зʼїли? Скільки віт А в 100 гр печінки? Давайте, пригадуйте шкільний курс математики
Воленс-неволенс 16 апреля в 19:56
Мне гинеколог такой строгач выписала без показаний, что я постоянно была голодной. Забила и ела всё, как раньше. Кроме грибов лесных, сырого, сыров с плесенью и тд. И ничего страшного
Личко Невеличке 16 апреля в 19:56
Одразу видно вперше вагітних😂 розслабтеся, я жерла все, що хотіла, але небагато як завжди і була активною, з дитиною все ок і зі мною) і худа
Злюка-закусюка 16 апреля в 19:56
Вітамін А здається тільки на дуже ранніх термінах шкідливий. Який у Вас?
автор А я женатая 16 апреля в 19:57
Ответ дляЗлюка-закусюка
Вітамін А здається тільки на дуже ранніх термінах шкідливий. Який у Вас?
9 тиждень
автор А я женатая 16 апреля в 19:57
Ответ дляМуркамурковна
Дитина перша? Да?))
Так😅
Злюка-закусюка 16 апреля в 19:57
Але в будь якому випадку 150 то нічого точно, то ж не 5 кг) Заспокойтесь)
Воленс-неволенс 16 апреля в 19:58
Ответ дляА я женатая
Так😅
Расслабьтесь, можно даже завтра съесть. И тоже ничего не будет!
Тюрюнь_Тюнь 16 апреля в 19:59
Ответ дляЗлюка-закусюка
Вітамін А здається тільки на дуже ранніх термінах шкідливий. Який у Вас?
Це ж скільки його треба зжерти?
автор А я женатая 16 апреля в 20:00
Дякую всім , ви мене заспокоїли, іноді сама сумніваюсь у своїй адекватності 😅😘
Залізна пані 16 апреля в 20:00
Я їла печінку під час обох вагітностей, дуже її люблю.
І моркву їла, не відрами, звичайно.
Це не варто пити вітамін А у пігулках, його може призначити, наприклад, кардіолог, то краще пропити курс до планування вагітності. Там доза суттєво вища, ніж у продуктах.
Муркамурковна 16 апреля в 20:00
Ответ дляА я женатая
Так😅
Ото тільки сири з плесенью не треба..
А так по трохи їжте все і червоне і рябе і в квадратік
1 1
Курочка 16 апреля в 20:02
Ответ дляВоленс-неволенс
Мне гинеколог такой строгач выписала без показаний, что я постоянно была голодной. Забила и ела всё, как раньше. Кроме грибов лесных, сырого, сыров с плесенью и тд. И ничего страшного
А сири вже чим не вгодили ???
Королева Сарказма 16 апреля в 20:03
Ответ дляВоленс-неволенс
Мне гинеколог такой строгач выписала без показаний, что я постоянно была голодной. Забила и ела всё, как раньше. Кроме грибов лесных, сырого, сыров с плесенью и тд. И ничего страшного
А сыр с плесенью чем испугал?
Ондатрова шуба 16 апреля в 20:06
Ела все, не читала даже про еду))) Тянуло на мандарины, килограммами ела, даже в родах по дольке на схватке ела, после родов тоже ела. Начался потом сезон клубники, тоже ела)
Все хорошо, выпасов без проблем и аллергий!)
Воленс-неволенс 16 апреля в 20:08
Ответ дляКоролева Сарказма
А сыр с плесенью чем испугал?
Листериозом, хотя промышленный вроде ок, если он с пастеризованного молока, а они почти все с такого. Но мне было тревожно
Ms. Скромность 16 апреля в 20:18
Ответ дляА я женатая
Так😅
А я жерла морську капусту кожен день, хоч ненавиджу її, бо прочитала, що багато йоду позиттвно впливає на розум дитини. Ось жерла і плакала...Хоча може і допомогло, донька рано почала читати і відмінниця.
sky-labs 16 апреля в 20:25
Ответ дляКурочка
А сири вже чим не вгодили ???
Плесенью - микотоксинами
sky-labs 16 апреля в 20:30
Железодефицит намного хуже поэтому печень нужно есть регулярно. Для усвоения жирорастворимых витаминов нужен хороший желчеотток, у беременных часто с этим проблемы.
Зайканалужайке 16 апреля в 20:36
Ответ дляОндатрова шуба
Ела все, не читала даже про еду))) Тянуло на мандарины, килограммами ела, даже в родах по дольке на схватке ела, после родов тоже ела. Начался потом сезон клубники, тоже ела)
Все хорошо, выпасов без проблем и аллергий!)
Я зеленый виноград жрала как не в себя , так хотелось . Все нормально .
Всех в сад 16 апреля в 20:46
Ешьте на здоровье. Вы доожны есть 3 раза в день и только печень, чтоб схлопотать гипервитаминоз.
А що таке? 16 апреля в 22:21
Надлишок в 100 гр? Не переймайтесь. Їжте, ще й регулярно, тому що анемія може бути у вагітних😉