Дитина травмувалася в школі. І щось я починаю злитися.

Син-підліток впав у школі.
У фіналі - розбитий суглоб руки, внутрішній крововилив, кілька аспірацій.
Бісить, те що мене ніхто не повідомив, і дитина сиділа і терпіла кілька годин. Вчителі знали, що впав, знали що болить, бачили що не може нічого робити. Таке неприємне відчуття.
13 9 5
Україна наше все 16 апреля в 20:40
Обычное дело для школ, увы. У нас в младшей школе и зубы выбивали одноклассники друг другу, и лбы разбивали, и если б не другие мамы, случайные свидетели, никто не знал бы.
10 4
Маю сечі 16 апреля в 20:41
У дитини не має телефону?
Чому дитина терпіла, а не пішла додому, не попросила зателефонувати вам і тд?
Звідки вчителі знають як почуває себе дитина, вони не вміють читати думки інших
28 4 3
Сизоока бестія 16 апреля в 20:41
Раджу вам не залишати ситуацію просто так. З власного досвіду.
А_мій_самий_самий 16 апреля в 20:41
А чому підліток сам вас не набрав?
сама себе прекрасная 16 апреля в 20:41
Підліток сам не міг попросити допомоги?
Це ж не молодша школа
ПриснитсяЖЕ 16 апреля в 20:42
Піпец, це ж не просто боліла рука, це було неможливо витримати, як знущання над дитиною. Адміністрації треба виказати, що неправі. Дитину в лікарню, хай швидше одужує
5 2 1
автор kleoteach 16 апреля в 20:42
Ответ дляА_мій_самий_самий
А чому підліток сам вас не набрав?
Я так розумію, що був трохи в шоці.

Набрав, коли вже йшов додому і перехожі побачили, що йому не дуже добре. І хтось порадив позвонити батькам.
15 2
Банан-барабан 16 апреля в 20:44
Ответ дляkleoteach
Я так розумію, що був трохи в шоці.

Набрав, коли вже йшов додому і перехожі побачили, що йому не дуже добре. І хтось порадив позвонити батькам.
Вы учителю звонили?
автор kleoteach 16 апреля в 20:45
Ответ дляБанан-барабан
Вы учителю звонили?
Просто написала, що трапилося. Вона сказала, що прикро, що так сталося.
Наивная Хо 16 апреля в 20:45
Ответ дляkleoteach
Я так розумію, що був трохи в шоці.

Набрав, коли вже йшов додому і перехожі побачили, що йому не дуже добре. І хтось порадив позвонити батькам.
Не знаю як це пояснити, це як страх визнати свою провину, взяти на себе відповідальність.
Мабуть їде ще з дитинства, коли дитина боялась сказати, що розбила вазу, бо будуть сварити, от і тут так, простіше зробити вигляд, що нічого не відбувається, може саме розсосеться.
І нажаль так у багатьох сферах((((
6 2
Банан-барабан 16 апреля в 20:46
Ответ дляkleoteach
Просто написала, що трапилося. Вона сказала, що прикро, що так сталося.
И вы не спросили какого х... она вам не сообщила?
11 1
сама себе прекрасная 16 апреля в 20:47
Автор, злитися ви можете лише на себе
Що не навчити дитину відразу телефонувати батькам в разі форс мажору
Вчителі могли оцінити рівень болісних відчуттів вашого сина?
Чи вони не відпускали його зі школи?
11 7
автор kleoteach 16 апреля в 20:47
Ответ дляБанан-барабан
И вы не спросили какого х... она вам не сообщила?
А вона і сама не знала.

В тому і проблема.
3 1
Банан-барабан 16 апреля в 20:47
Ответ дляkleoteach
А вона і сама не знала.

В тому і проблема.
То на что вы злитесь??????
Угги в горошек 16 апреля в 20:47
Ответ дляkleoteach
А вона і сама не знала.

В тому і проблема.
А чому Ви написали, що вчителі були в курсі?
Угги в горошек 16 апреля в 20:48
Ответ дляБанан-барабан
То на что вы злитесь??????
Що у школі не стали читати думки дитини
Платье Длинное бальное 16 апреля в 20:48
Я б задумалась ... почему ребенок Вам не позвонил
ЗавЛабСнаб 16 апреля в 20:48
Ответственность в любом случае лежит на взрослых. Я бы поинтересовалась у классного руководителя, как такое могло произойти. Попросите показать регламент действий учителя в такой ситуации. Как минимум, ребенка должны были отправить в медпункт.
7 3
Угги в горошек 16 апреля в 20:49
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ответственность в любом случае лежит на взрослых. Я бы поинтересовалась у классного руководителя, как такое могло произойти. Попросите показать регламент действий учителя в такой ситуации. Как минимум, ребенка должны были отправить в медпункт.
Варіант, що дитина нікому нічого не сказала, навіть мамі, ви не роздивляєтеся?
7 2
автор kleoteach 16 апреля в 20:49
Ответ дляУгги в горошек
А чому Ви написали, що вчителі були в курсі?
Я класного керівника маю на увазі.
На уроках були інші вчителі.
ЗавЛабСнаб 16 апреля в 20:50
Ответ дляkleoteach
А вона і сама не знала.

В тому і проблема.
Так пусть поинтересуется у своих коллег, почему не реагировали, зная, что ребенок упал и видя, что он ничего не может делать.
Угги в горошек 16 апреля в 20:51
Ответ дляkleoteach
Я класного керівника маю на увазі.
На уроках були інші вчителі.
Чому ви вирішили, що вони знали? Ваша дитина могла їм сказати,що все гаразд і по всьому.
Чому ваша дитина не має алгоритму зв´язуватися з батьками у будь-якій незвичайній ситуації?
Лама_мама 16 апреля в 20:51
Это дети,они носятся,деруться.учитель может и не догадаться,что там что то серьезное
Милота 16 апреля в 20:51
Ответ дляkleoteach
А вона і сама не знала.

В тому і проблема.
То есть, подросток никому ничего не сказал, просто сидел на уроках и терпел боль, но виновата школа и учителя? Виноваты витом, что не раскинули таро, не посмотрели в хрустальный шар и не прочитали мысли вашего молчуна?
9 1
автор kleoteach 16 апреля в 20:51
Ответ дляУгги в горошек
Чому ви вирішили, що вони знали? Ваша дитина могла їм сказати,що все гаразд і по всьому.
Чому ваша дитина не має алгоритму зв´язуватися з батьками у будь-якій незвичайній ситуації?
Ні, якраз що сказав, що впав і рука болить.
Тому дозволили просто сидіти, і не писати.
Из Кукуева я 16 апреля в 20:51
Ответ дляkleoteach
Я класного керівника маю на увазі.
На уроках були інші вчителі.
Вы думаете, что всем родителям упавших и ударившихся детей сразу звонят учителя? Ваш ребёнок уже подросток. Мог позвонить сам, сказать что не может больше находиться на уроках. Какие претензии к учителям? Что они должны были сделать?
8 1 1
Из Кукуева я 16 апреля в 20:53
Ответ дляkleoteach
Ні, якраз що сказав, що впав і рука болить.
Тому дозволили просто сидіти, і не писати.
А что должны были сделать? Санавиацию вызывать?
7 1
Угги в горошек 16 апреля в 20:53
Ответ дляkleoteach
Ні, якраз що сказав, що впав і рука болить.
Тому дозволили просто сидіти, і не писати.
Він сидів і не писав, прислуховуватися до своїх відчуттів і не сказав, що йому гірше/ болить/ потрібна допомога?
автор kleoteach 16 апреля в 20:54
Ответ длясама себе прекрасная
Автор, злитися ви можете лише на себе
Що не навчити дитину відразу телефонувати батькам в разі форс мажору
Вчителі могли оцінити рівень болісних відчуттів вашого сина?
Чи вони не відпускали його зі школи?
У школах обов’язкова процедура фіксації таких випадків.
Інформування адміністрації і батьків.
7 3
ЗавЛабСнаб 16 апреля в 20:55
Ну да, всегда и во всем виноват ребенок. Должен был сам себе помощь оказать, гипс наложить и аппендицит на всякий случай вырезать. Главное - школу никак не побеспокоить, у школы есть дела поважнее детей.