Изменено 16 апреля в 21:20

В кого зламали Телеграм? (Після голосування за дівчинку- гімнастку)

Чи вдалося і як відновити месенджер?
КрестьянинДиор 16 апреля в 21:21
Ого, не слышала о таком
Морожена_курка 16 апреля в 21:22
что за голосование? не слышала
Петриківна 16 апреля в 21:24
Що за гімнастка? Куди це вам прийшло?
Водійка хімарса 16 апреля в 21:25
В чоловіка минулого тижня зламали телеграм, але він не голосував ніде. Зробили розсилку з якимись посиланнями від його імені, усім хто був в телефонній книжці
Путающаяся 16 апреля в 21:25
Ой у моїх дівчат у багатьох
Проголосували про гімнастку )))

От як айтішніки гарно вміють працювати
Путающаяся 16 апреля в 21:26
Мені теж прийшло від знайомої проголосуй за мою гімнастку племінницю

Там вимагало пароль ввести від телеграма

Я відразу зрозуміла що спам
Зілля до весілля 16 апреля в 21:34
Ответ дляПутающаяся
Мені теж прийшло від знайомої проголосуй за мою гімнастку племінницю

Там вимагало пароль ввести від телеграма

Я відразу зрозуміла що спам
Я взагалі дивуюсь людям.
Як можна щось зламати під час голосування чи лайка?
Якщо нікуди не вводити особисті дані та паролі - зламати неможливо.
Домовенок Кузя 16 апреля в 22:03
Було колись таке. Прийшло посилання типу від знайомої, проголосуй. А потім зламали. Але це була пошта Маіл і там не було нічого важливого.
Не треба переходити за посиланнями, ніколи.