17 апреля в 15:17

Оформлення декретних 2024

Хто нещодавно оформлював декретні ? Можете поділитись списком документів, які 100% пройшла в Пенсійному.

Скільки різних відео на ютуб і різний список потрібних документів.
Хропочка з гривкою 17 апреля в 15:20
А хіба не соцзахист цим займається?
ЗабежАЛОЧКА 17 апреля в 15:21
Ви як фоп оформляєте/безробітна/працівник найманий?
Щоб вам підказати, то вказуйте всю інформацію
Тоска в носках 17 апреля в 15:23
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ви як фоп оформляєте/безробітна/працівник найманий?
Щоб вам підказати, то вказуйте всю інформацію
Я безработная, подскажите мне пожалуйста.мне ещё сказали можно в центр занятости стать и будут выплаты больше. А есть ли смысл вставать если у меня ребенок который не ходит в садик 4,5 года, садики не работают . Там же работу будут предлагать?
автор Техпаспорт на медузу 17 апреля в 15:23
Ответ дляХропочка з гривкою
А хіба не соцзахист цим займається?
В мене ФОП 1 група
автор Техпаспорт на медузу 17 апреля в 15:23
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ви як фоп оформляєте/безробітна/працівник найманий?
Щоб вам підказати, то вказуйте всю інформацію
ФОП 1 група
Хропочка з гривкою 17 апреля в 15:25
Ответ дляТехпаспорт на медузу
ФОП 1 група
Тоді Ви не можете стати в центр зайтятості. Ви ЕСВ за себе сплачуєте і 12 місяців до цього платили?
автор Техпаспорт на медузу 17 апреля в 15:27
Ответ дляХропочка з гривкою
Тоді Ви не можете стати в центр зайтятості. Ви ЕСВ за себе сплачуєте і 12 місяців до цього платили?
Ні, це не я запитую про центр зайнятості) ЄСВ сплачувала за весь період) під час війни також. В декрет йду з квітня місяця , за квітень також сплачено ЄСВ
Хропочка з гривкою 17 апреля в 15:28
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ні, це не я запитую про центр зайнятості) ЄСВ сплачувала за весь період) під час війни також. В декрет йду з квітня місяця , за квітень також сплачено ЄСВ
https://factor.academy/blog/fop-i-likarnyani-dopom... Там все розписано покроково
автор Техпаспорт на медузу 17 апреля в 15:31
Ответ дляХропочка з гривкою
https://factor.academy/blog/fop-i-likarnyani-dopom... Там все розписано покроково
Дякую, буду пробувати , ще не почала , але вже голова болить 🤣
Ольга520 17 апреля в 16:06
Ответ дляТоска в носках
Я безработная, подскажите мне пожалуйста.мне ещё сказали можно в центр занятости стать и будут выплаты больше. А есть ли смысл вставать если у меня ребенок который не ходит в садик 4,5 года, садики не работают . Там же работу будут предлагать?
Будут, нет смысла туда идти.Так это не работает, ради выплат, ещё и орать будут
Чавонадо 17 апреля в 16:11
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дякую, буду пробувати , ще не почала , але вже голова болить 🤣
Ви можете подзвонити в пенсійний, вам все розкажуть що потрібно.