Изменено 17 апреля в 15:56

Кулінарне кільце

Всім привіт! Хто користується кулінарним кільцем для тортів ?
Чи важливий виробник, в звичайному магазині 180-250 грн. , в Ікеа --340 грн. Ну є ще професійні +-800-1200 грн
Випікаю тільки для сім´ї але не дуже люблю неякісні девайси. Чи нормальне використанні дешеве чи таки краще купити дорожче. Всім дякую за відповіді.
Fashion4 17 апреля в 15:56
Для меня не имеет значение дорогое или подешевле
Баба на горошині 17 апреля в 15:57
Скупой платит дважды. Если есть возможность, купите качественное. Вы получите удовольствие от приготовления)
Ms. Похвала 17 апреля в 15:58
Там нема нічого такого технологічного, щоб впливати на якість.
успокойте_Меня 17 апреля в 15:58
Как по мне, то значения не имеет, я еще внутрь ацетатную пленку вкладываю, так легче вынимать
автор Зрадорозганячка 17 апреля в 15:58
Ответ дляБаба на горошині
Скупой платит дважды. Если есть возможность, купите качественное. Вы получите удовольствие от приготовления)
От і я про це подумала. Хоч торти круглі випікаю кілька разів в рік але хочеться щоб з задоволенням працювати з кільцем.
Веккy 17 апреля в 16:02
Я обычный брала за 180 , если не дешевле .
Я тертий жук 17 апреля в 16:04
Не знаю как кольцо, а вот сушка для посуды из Икеа, она у меня в летней закрытой кухне, используется не часто, поржавела быстро
ЭкстрасенсиХаЯ 17 апреля в 16:10
У меня такая. В пользовании четыре года. Отличное кольцо. Торты, чизкейк, салаты слоями с ней делаю.
Ухахайкина 17 апреля в 16:27
у мене недороге, нормально все
але беріть щоб повище
мені іноді не вистачало висоти
Бабулька 17 апреля в 16:45
Ответ дляБаба на горошині
Скупой платит дважды. Если есть возможность, купите качественное. Вы получите удовольствие от приготовления)
Дороже - не значит качественнее
проверено тысячу раз
Гарачий Чокалад 17 апреля в 16:49
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
У меня такая. В пользовании четыре года. Отличное кольцо. Торты, чизкейк, салаты слоями с ней делаю.
Ну і назва
автор Зрадорозганячка 17 апреля в 16:54
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
У меня такая. В пользовании четыре года. Отличное кольцо. Торты, чизкейк, салаты слоями с ней делаю.
Дякую
Бджолина королева 17 апреля в 17:37
Ответ дляуспокойте_Меня
Как по мне, то значения не имеет, я еще внутрь ацетатную пленку вкладываю, так легче вынимать
Где и какую пленку покупаете?
успокойте_Меня 17 апреля в 17:40
Ответ дляБджолина королева
Где и какую пленку покупаете?
Еще до ковида на Столичке покупала. Я редко ее использую, поэтому еще есть зарпасы. Я думаю, в интернете можно найти
Новорічна пальма 17 апреля в 17:42
В даному випадку ви просто переплачуєте за фірму, бо в цьому кільці нема нічого такого, щоб вплинуло на його якість - це тупо кільце. В мене просте і всі виконує функції так само, як ікея, не деформувалося, не поржавіло, не облізло і тд. Це ж не ніж