18 апреля в 01:52

Хто розбирається в аналізах роз´ясніть будь ласка

Аналізи моєї мами лікар ендокринолог назначала здати. До лікаря по запису на наступному тижні. Отримала сьогодні результати хто розбирається підскажіть будь ласка . Бачу тільки показники які перевищують норму та що зазначина. Переживаю .. Дякую заздалегідь!
Настя -b349 18 апреля в 02:16
У чоловіка схожі аналізи плюс підвищений пролактин і лептин
Стоїть діагноз аутоімуний тиреодит
Пупс 18 апреля в 02:32
Гипертиреоз. Могут быть разные причины и диагнозы. Нужно дообследование. Анализ на Антитела к рецепторам ТТГ подтвердит или опровергнет диффузный токсический зоб.
автор ЯблокоРаздора 18 апреля в 10:25
Ответ дляПупс
Гипертиреоз. Могут быть разные причины и диагнозы. Нужно дообследование. Анализ на Антитела к рецепторам ТТГ подтвердит или опровергнет диффузный токсический зоб.
Всім дякую за відповідь!