29 марта в 22:54

Як ви відноситеся до вологого туалетного паперу?

Для дорослих, маю на увазі. Моє життя особисто ця проста річ змінила на краще)
Пилосмок працює 29 марта в 22:55
У мене гігієнічний душ
Бандитка Сью 29 марта в 22:56
Звісно, це зручно. Єдине - завжди думаю, чи не забиває він каналізацію....
Доль Чекомбана 29 марта в 22:56
Добре, практично заміняє біде, коли немає в доступі.
Міняйловна 29 марта в 22:56
я не розумію його вдома, коли є змога просто взяти і підмитись одразу. хібащо як варіант носити з собою, де немає доступу до душу.
12 6
Козачка 29 марта в 22:56
Користуюсь рідко, коли не вдома в основному.
Бо вдома гігієнічний душ.
автор все по ГОСТу! 29 марта в 22:56
Ответ дляБандитка Сью
Звісно, це зручно. Єдине - завжди думаю, чи не забиває він каналізацію....
Наче в тому його відмінність від простих вологих серветок, що має розчинятися… принаймні, я на це сподіваюсь)
Ні грама 29 марта в 22:57
Только влажную Зеву и используем. Биде нет, к сожалению
Не рахую, а вважаю 29 марта в 22:58
Нормально, є вдома, але все ж після ранішнього туалету йду у ванну .
Папина дочка 29 марта в 22:58
Не подобається, бо не люблю, коли до інтимних місць торкається щось холодне
7 4
Гладиолус 29 марта в 22:58
Ответ длявсе по ГОСТу!
Наче в тому його відмінність від простих вологих серветок, що має розчинятися… принаймні, я на це сподіваюсь)
Есть та, что можно в унитаз смывать, а есть такая, которую нельзя. На упаковке указано.
котопёс 29 марта в 22:58
И у меня гиг душ. Мне жаль природу. На самом деле эта ’бумага’ не бумага и не растворяется и быстро не превращается в землю ((
Но лучше, чем просто бумага, конечно
5 4
автор все по ГОСТу! 29 марта в 22:58
Ответ дляМіняйловна
я не розумію його вдома, коли є змога просто взяти і підмитись одразу. хібащо як варіант носити з собою, де немає доступу до душу.
Це коли є біде, то підтримувати гігієну простіше. В мене на зйомній хрущобі тільки совковий унітаз(
Міняйловна 29 марта в 23:01
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це коли є біде, то підтримувати гігієну простіше. В мене на зйомній хрущобі тільки совковий унітаз(
і? ви не можете підмитись у ванній або душі? у мене в жодній квартирі біде не було, але попу я знаходила як помити після туалету))

зараз така квартира взагалі, де немає шлангу в душі, лійка прикріплена до стіни вгорі, якось живу з чистою попою
10 5
Не рахую, а вважаю 29 марта в 22:59
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це коли є біде, то підтримувати гігієну простіше. В мене на зйомній хрущобі тільки совковий унітаз(
Та просто підмитися піти .
1 1
котопёс 29 марта в 22:59
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це коли є біде, то підтримувати гігієну простіше. В мене на зйомній хрущобі тільки совковий унітаз(
В любом санузле можно провести гигиенический душ. Мы так делаем уже в 5м жилье первым делом
Бесбардак 29 марта в 23:00
Ответ длякотопёс
В любом санузле можно провести гигиенический душ. Мы так делаем уже в 5м жилье первым делом
Это биде?
Накладні мюслі 29 марта в 23:00
Прекрасно.
котопёс 29 марта в 23:04
Ответ дляБесбардак
Это биде?
Нет. Душ возле унитаза. Вода только холодная сейчас у нас, но это даже полезно
Доль Чекомбана 29 марта в 23:01
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це коли є біде, то підтримувати гігієну простіше. В мене на зйомній хрущобі тільки совковий унітаз(
Ми на зйомі теж. Але під´єднали гігієнічний душ. Це не дорого, швидко і дуже зручно.
Міняйловна 29 марта в 23:01
Ответ дляБесбардак
Это биде?
ні, просто лієчка проводиться і підмивається сидячи на унітазі.
Доль Чекомбана 29 марта в 23:02
Ответ длякотопёс
Нет. Душ возле унитаза. Вода только холодная сейчас у нас, но это даже полезно
Ми робили і з гарячою водою.
котопёс 29 марта в 23:04
Ответ дляДоль Чекомбана
Ми робили і з гарячою водою.
Да, когда есть возможность, и мы делали с горячей. Но не всегда удобно расположены трубы )
пані Солоха 29 марта в 23:04
дівчата, поясніть, якщо хтось знайде слова) бо я не знаю як і спитати) от ви кажете, що підмиваєтеся, хто має гіг душ, або просто в звичайному. але як туди... руками лізти, якщо не витерти попередньо? я не збагну просто.
Ms. Android 29 марта в 23:05
Добре ставлюся я, краще ніж до вологих серветок. В мене біде нема.
Міняйловна 29 марта в 23:05
Ответ дляпані Солоха
дівчата, поясніть, якщо хтось знайде слова) бо я не знаю як і спитати) от ви кажете, що підмиваєтеся, хто має гіг душ, або просто в звичайному. але як туди... руками лізти, якщо не витерти попередньо? я не збагну просто.
витираєтесь, а потім миєтесь)
котопёс 29 марта в 23:06
Ответ дляпані Солоха
дівчата, поясніть, якщо хтось знайде слова) бо я не знаю як і спитати) от ви кажете, що підмиваєтеся, хто має гіг душ, або просто в звичайному. але як туди... руками лізти, якщо не витерти попередньо? я не збагну просто.
Поливаете душем. Там напор такой, что все смывает, потом руками. А как вы руками моете гениталии в душе? Ребенку попу не мыли? ))
пані Солоха 29 марта в 23:06
Ответ дляМіняйловна
витираєтесь, а потім миєтесь)
ааа)) бо питання було про туалетний папір, тому я і підвисла)
Бесбардак 29 марта в 23:06
Ответ дляДоль Чекомбана
Ми на зйомі теж. Але під´єднали гігієнічний душ. Це не дорого, швидко і дуже зручно.
А сколько это стоит?
пані Солоха 29 марта в 23:06
Ответ длякотопёс
Поливаете душем. Там напор такой, что все смывает, потом руками. А как вы руками моете гениталии в душе? Ребенку попу не мыли? ))
в мене з геніталій зовсім інше виділяється)))

дитину -- звісно, але це не порівняти
котопёс 29 марта в 23:07
Ответ дляБесбардак
А сколько это стоит?
Набор грн 500 + краны + подсоединить, грн 1000 - 1500 все вместе