18 апреля в 08:26

Пропав голос, болить горло, порадьте, будь ласка, ліки, до лікаря немає можливості

Я супер-пупер 18 апреля в 08:29
Ви на безлюдному острові?
2 1 2
автор Леопардові панчохи 18 апреля в 08:31
Ответ дляЯ супер-пупер
Ви на безлюдному острові?
Ні, тому і питаю 😁 чи де потрібно питати?
Херсон це Україна 18 апреля в 08:32
Каметон спрей хорошо восстанавливает голос
Ща как дам 18 апреля в 08:32
Много теплой воды и таблетки деквадол
Удачная 18 апреля в 08:34
Мне в таких случаях Ангилекс спрей помогает хорошо. Ну и обильные теплое питье.
Тримаю свічку 18 апреля в 08:46
Исла минт
Кукусики 18 апреля в 08:47
Найкраще це меньше говорити і більше пити рідини.
1 3
Пиу!Пиу! 18 апреля в 08:50
Смотря в какой вы стране.
В Германии я лечилась Стрепсилсом и Тантум Верде, неделю без голоса была потом ещё неделю с кашлем , почти месяц ещё голос охрипший
Первоклашка Я 18 апреля в 08:59
А онлайн консультація ? На хелсі є термінові . Чи хочеться безкоштовних порад?
2 1
автор Леопардові панчохи 18 апреля в 09:03
Всім дякую!
автор Леопардові панчохи 18 апреля в 09:03
Ответ дляПервоклашка Я
А онлайн консультація ? На хелсі є термінові . Чи хочеться безкоштовних порад?
Саме так ☺️
1 1
Ms. Искренность 18 апреля в 09:26
Пить теплое (часто) . Не напрягать голос.
Мне Исла Мосс помогает
Жерица ночи 18 апреля в 09:39
Коли пропадає голос, то гарно допомагає ісла з ісланським мохом.
Ane4ka-9cee 18 апреля в 11:29
Розкажу як чоловіка лікував лор, в нього голосу місяці 1,5 не було. По- перше антибіотик, бо вже запущено було. Тантум верде спрей, ісла моос пастилки, боржомі по ковточку 10 разів день полоскати горло, антигістамінне. І голосовий спокій. Ніякої подразнюючої їжі