Телячі ніжноСті• 18 апреля 2024
Как бы реагировали на слухи?
Сейчас в процессе развода с мужем (работаем в одной структуре) и тут я узнаю, что он бедный нещасный хотел семью, а мне нужны были только деньги.
Хотя одна с причин развода, то что я делала ремонт в его квартире за свои деньги, кафе, кино и т.д. платила я, еду покупали на половину, плюс я заправляла машину, так как у него вечно не было денег.
Куда его зп уходила я до сих пор не понимаю.
И мне реально обидно и мерзко от всего.
Как бы вы на это реагировали?
И мне реально обидно и мерзко от всего.
Как бы вы на это реагировали?
Телячі ніжноСті
• 18 апреля 2024
Ответ дляИнтимная
так а что вы хотите по итогу? просто окружающим доказать как он неправ?
Я хочу, чтобы было всё молча и нормально.
Тихо развелись и на этом точка.
Интимная• 18 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тихо развелись и на этом точка.
значит ему скажите, какого хрена он вашу личную жизнь выносит на общественное порицание. а то вы будете рассказывать свою версию
ХикориДикори• 18 апреля 2024
Автор, Ви знаєте, я ніколи не жила з батьком своєї дитини, жодної копійки він не дав на утримання дитини, ніколи, нічого.
Зате до мене регулярно доходить інформація який він молодець (ще у 2014 році казав що щомісячно перераховує десять тисяч мені, дитина в нього призові місця займає, займається з репетиторами, бабця його нам квартиру купила,і він такий весь супер-татко і любов у нього неземна) і яке я стерво (дитину ховаю, не даю бачитися, гівном їх поливаю), я кожен раз вражаюся який він на словах молодець, а на ділі він не міг з´явитися в РАЦС щоб визнати батьківство, коли я реєструвала дитину по народженню, типу не знав що я не можу без його присутності зареєструвати дитину на нього, не мав грошей щоб допомагати коли дитина була мала, ховався коли я подавала в суд на визнання батьківства, погрожував і бив, кожен раз як він з´являвся на горизонті закінчувався викликом поліції і лікарнею, його родичі такі самі - ’така любов’ і нуль емпатії і допомоги, тільки розповідають яка золота дитина, мене аж підкидає, бо я чотирнадцять років тягну малого, працюю на двох/трьох роботах, сплачую оренду і усі забаганки виконую, а в них така любов, і нікому ж нічого не доведеш
ХикориДикори• 18 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тихо развелись и на этом точка.
краще знайдіть собі класну роботу і йдіть, щоб воно на очі не потрапляло
Телячі ніжноСті
• 18 апреля 2024
Ответ дляИнтимная
Мы вообще не общаемся уже как месяц.
Единый раз только когда написала чтобы приехать вместе в загс и то не рада была.
Баба Йога• 18 апреля 2024
Автор, мы работали в параллельных структурах с бм, после развода я была просто впечатлена его версией. Он так хотел семьи и любви, а я коза решила развестись.
То что он последние три года вел себя как полный козел, включая его удивительное лечение от гонорреи, которое ‘выписали просто так, после переохлаждения в море’, об этом забыл упомянуть.
Крихітка на всі• 18 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тихо развелись и на этом точка.
Ну это уже не так, придется вам смириться. Вы не можете контролировать, что он говорит и кому.
Телячі ніжноСті
• 18 апреля 2024
Ответ дляХикориДикори
Зараз мені не варіант точно
Интимная• 18 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Мы вообще не общаемся уже как месяц.
ну вот и напишите ему, что до вас такие слухи дошли.
ХикориДикори• 18 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Зараз мені не варіант точно
тоді доведеться оце слухати
Телячі ніжноСті
• 18 апреля 2024
Ответ дляБаба Йога
И как вы к этому отнеслись?
Мне просто капец противно.
Баба Йога• 18 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
И как вы к этому отнеслись?
Мне просто капец противно.
Ржу в голос. Те, кто меня знает близко, ходили с круглыми глазами.
Вначале просто его ненавидела за его отношение к нашей дочке после развода. Он так хотел мне насрать, что даже не думал, насколько больно ей делает. Одно время с ним не общались, сейчас общаемся по делу.
Любовь Калистратовна• 18 апреля 2024
В нас було аналогічно. Він далекобійник, завів коханку (таку, що перетягали всі водії, кличка ’швидка допомога’) 2 роки з нею тягався. Я дізналася, тяжко переживала, схудла на 8 кг, подала на розлучення. І тут дізнаюся, що він мужикам ходить розповідає, що я знайшла коханця поки він в рейсах. І така сяка. В людини совісті 0.
Освічую темряву• 18 апреля 2024
В якому б колективі ви не працювали, новина про розлучення колег викличе плітки і інтерес, таке життя. А якщо ви не хочете щось розповідати, а він тільки радий поділитися своєю версією - то так, саме ця версія і буде сприйматися як правда, іншої ж ніхто не озвучував.
Тут уже вирішувати, що вам потрібніше. Якщо не хочете влізати - то мовчати, але змиритися що поки він ляпає язиком, знайдуться і ті, хто йому вірить. Або, якщо вам не байдуже і дійсно чіпляє - можна поставити йому кілька незручних запитань привселюдно, але тоді доведеться таки бруднитися в усьому цьому.
Я б обрала не лізти. Не так сильно мені потребне схвалення від офісних пліткарок.
П´яна вишня• 18 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Потому мы же якобы семья. А получилось, я должна всё, он вообще ничего, так ещё и обижен остался
Ну Вы сами так решили жить. Вас никто не держал.