Тюрюнь_Тюнь• 18 апреля 2024

Чоловік сказав раптово,що йому подобаются працюючі жінки ,ті котрі знаюють

англійську
Через 5 років шлюбу

І це притому,що весь цей час він мені доводив,що мені непотрібно іти працювати заради грошей,або зараз -зараз

І був проти того,щоб я здобувала другу освіту,здавала на права тощо.

Ну що ж прекрасно.

Мабуть зрозумів,що помилився і вигідніше було б завести відносини із робочою конякою ,з якою все було б 50/50 і іпотека і витрати на дитину.
Але тоді і ділити порівну потрібно було б це.
Почемучка• 18 апреля 2024
Я бы послала бы если бы сказал подобное. Но у нас не было что муж мне что-то запрещал, я сразу сказала , что работать не хочу и не буду. Сейчас второй муж, не в восторге, что я выхожу на работу, но мне на это все равно, сейчас это мое желание мне это интересно и хочется

вре_Динка• 18 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Він каже,що гроші не дасть на це ,бо поставив на мені клеймо типу,що мені не можна здавати на права,я неуважна на його думку.
ну і нашо таке життя?
Налитое яблочко• 18 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Він не такий абсолютно,каву нікому робити не буде (
Працює в айті
А чего ж денег нет на вождение?
Весёлая морковка• 18 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В мене немає інсти, немає,що показувати(
Ну мали б освіту, роботу, то було б що показувати. Це зовсім інший рівень спілкування, про таке не питають дозволу в чоловіка, це власна реалізація. І те, що жінка працює, зовсім не знімає з чоловіка обов´язку забезпечувати сім´ю
Налитое яблочко• 18 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так він сам мене таку непрацюючу вибрав на той час
А вы и рады были на шею влезть, так ведь?
ротцвеники• 18 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну так хай розходиться зі мною,і хай шукає собі нову жінку ,яка бути мачухою для дитини із інвалідністю.
Моя порада: в голові поставте галочку, що ви начебто розлучені. Зараз ваше завдання стати на ноги. Йдете працювати, навчатися, за дитиною порівну дивитеся. Як станете на ноги так і підете, але допомога від нього грошима та увагою на дитину залишається.
Веккy• 18 апреля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
і нема грошей на водіння?? робіть висновки і розвивайтесь. Чоловік подивився які жінки в айті і собі таку захотів, а не домогосподарку
Да причём тут это. Там и любовью не пахнет от него. И господарок любят и на руках носят , а если такое начал трындеть, то ничего хорошего

Летчица• 18 апреля 2024
Ответ дляПочемучка
и на что б жила не работающая женщина? денег то нет
Налитое яблочко• 18 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну взагалі так,бо дитині 3 роки
На ходу сочиняете
Почемучка• 18 апреля 2024
Ответ дляЛетчица
Нет проблем найти мужчину
вре_Динка• 18 апреля 2024
я працюю, побутом не займають, гроші в сімейний бюджет не складаю, не можу собі уявити, щоб сказала чоловіку мені треба гроші на щось, а він сказав не дам, бо ти не засуговуєш)
Летчица• 18 апреля 2024
Ответ дляПочемучка
Нет проблем найти мужчину
конечно. любой посадит себе на шею, с радостью, не работающую женщину+ ребенок с инвалидностью
Амбасадор щастя• 18 апреля 2024
Автор, вы пять лет в браке, минимум пять лет как не работаете.
Что вы за это время выучили?
Может физикой в свободное время интересовались или читали книги по психологии или по менеджменту, может научились умеете вязать или писать картины?
Морская свинка• 18 апреля 2024
Адмін, треба вже створювати загальну тему, як жінкам із декретами треба йти працювати, бо тут вже по 5 тем на день, треба узагальнити дописи
Веккy• 18 апреля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ну життя показало, що утримувати Вас складніше, ніж іноді кудись вигуляти.
Вам самій не хочеться чимось зайнятися, мати свої справи, щоб було про що ввечері поговорити, окрім спільного побуту? Працювати можна не лише для заробітку, а і для себе, для спілкування, для зміни обстановки, наряди вигулювати....
Я мало знаю людей, которые после рабочего дня хотели бы ещё и болтать обо всем на свете. Тут приходишь и копыта хочется задрать и никого не слышать и не видеть.
СкокоМнеДадите• 18 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
бідна сімʼя - жінка не працює ...
я ніколи не зрозумію людей, яким не вистачає на комфортне життя, зато жінка не працює
Там дитина інвалід
Почемучка• 18 апреля 2024
Ответ дляЛетчица
Я от мужа ушла с 2 детьми к другому, содержал нас , сейчас за другого уже замуж вышла, живём полтора года содержит, просто мне стало скучно и хочу выйти на работу, он против, но я решение приняла
тогдалия• 18 апреля 2024
Ответ дляВеккy
Особенно о работе)) всегда смешно вот это ’ну работайте ,чтоб вы были интересной мужу, чтоб было о чем поговорить’)) такой маразм
СкумбріяП8• 18 апреля 2024
Столько жирных триггеров в одном месте, что хочется тему посыпать содой Если бы не ремарка про робочу коняку, можно было бы даже и поверить в начале в возможность подобного в жизни. Но автор решил рубануть с плеча, и получилась тролльная жиробасина...

Боневтікла• 18 апреля 2024
Ответ дляжижифреймут
Ну один раз побывал бы там - исправится.
Нет он бы там не побывал . Я более сильное создание.
Знову Я• 18 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Йому мої умови не цікаві
Ви не про нього, а про себе думайте.
Бо він в разі чого розвернеться і піде. А з чим ви залишетесь? З якими знаннями, навичками, роботою?
Чого ви від цього життя хочете?
Козачка• 18 апреля 2024
Ответ дляВеккy
Я работаю мастером шугаринга. Я должна по вечерам мужу о чужих письках рассказывать?))))
Веккy• 18 апреля 2024
Ответ дляКозачка
О, да... советчицы же думают это очень интересно мужикам слушать ))
Тут мир розовых пони.
автор Тюрюнь_Тюнь • 18 апреля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вы сазали, что вам нравятся жеребцы с рельефным животом?
И те, кто пахнут сладким молодым потом?
Ну подобаются військові;)
автор Тюрюнь_Тюнь • 18 апреля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
И те, кто пахнут сладким молодым потом?
Йому про це звісно ж не казала)
автор Тюрюнь_Тюнь • 18 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
бідна сімʼя - жінка не працює ...
Немає в мене особисто,при чому тут сім´я????
Кружите меня,кружите• 18 апреля 2024
Абьюзер обыкновенный
автор Тюрюнь_Тюнь • 18 апреля 2024
Ответ дляЛетчица
боже. страшно то как. для ребенка можно и няню нанять
Він каже ,що то дорого
автор Тюрюнь_Тюнь • 18 апреля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
А які у вас умови ?
Здати на права!
Мати права!

В мене в сім´ї всі водити вміють,а от я ні ,це непорядок
Знову Я• 18 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так,але він каже,що йому пофіг
Ну якщо йому і на власну дитину пофіг теж, то нажаль, ви попали (((
Вас він не сильно і цінує, на дитину йому все одно, він проти вашого розвитку аби ви раптом ще віддалено роботу не знайшли. Тут тільки відкладати кошти собі наскільки можливо, вчити якусь онлайн професію і якщо справа дійде до розлучення, то ви хоч щось матимете