Юристам або поліції

В нашому садовому товаристві пару років як завелося ЧМО яке: краде, лазить по ділянках, гуляє по вулицях з ножем (також кажуть має зброю). У нього папірець, що він недієздатний, тобто проблема з кукухою. Опікуни батьки з ним нічого зробити не можуть. Поліцію викликали, протоколи складали. Його нікуди не забирають. Можливо причина в тому, що має якогось "захисника" з юридичною освітою. Сьогодні в групу скинули відео, як ВОНО підпалило залишені в коробці непотрібні комусь речі: одяг, взуття. На відео видно в руках пляшку пива та ніж/заточка.
Що з ним юридично можна зробити? Чи можна зараз його якось кудись запроторити? Дякую.
Зажуженная Жужжа 18 апреля в 20:28
Психушку вызвать
Пекельнi Борошна 18 апреля в 20:31
На жаль, нічого. Принаймні, до поки не скоїть щось серйозне
1 1
Кашпо 18 апреля в 20:37
У бабушки в селе такой был, утонул ’случайно’
А я женатая 18 апреля в 20:46
Звернення до дільничого. Але не від усіх. І бажано по черзі. Щоб таких заяв було багато. Тоді можлива примусова ізоляція.
Одні думки 18 апреля в 20:52
Якщо з довідкою- нічого.
Але в нього має бути опікун. Пишіть скарги на опікуна, який не виконує свої обов´язки. Може через суд і пару штрафів до нього щось дійде.
Самосуд чи заплатити місцевим хлопцям, аби його побили - це кримінал, самі розумієте.
Запароленое одеяло 18 апреля в 21:25
Может у него и паспорта нет и никаких документов))
автор Зараз на дієті 19 апреля в 10:46
Ответ дляОдні думки
Якщо з довідкою- нічого.
Але в нього має бути опікун. Пишіть скарги на опікуна, який не виконує свої обов´язки. Може через суд і пару штрафів до нього щось дійде.
Самосуд чи заплатити місцевим хлопцям, аби його побили - це кримінал, самі розумієте.
Писали на опікунів, там ’відмазує’ якийсь родич з юр.освітою. Постійно за нього в чаті заступається.