18 апреля в 10:44

незаконні схеми, але запитаю

Коротше, треба мені було зробити довіреність без присутності того хто є заявником (не знаю як "доверитель" українською), знайшла нотаріуса з іншого міста, хотіла приїхати (я той кому довіряють здійснити певні дії), сказав що усе ок, він поштою відправить, взяв частково аванс і усе, хоча три дні був на зв´язку, скидав фото на перевірку, перед тим як друкувати на бланк (так зазвичай усі роблять), потім пообіцяв що вранці відправить поштою і вже два дні тиша, повідомлення у вайбер не доходять, свої дані (номер картки і ПІБ отримувача видали, проте я маю скрін).
З одного боку, я розумію що то незаконна схема і мені теж можуть щось пред´явити, а з іншого боку, треба якось шахрая прикрити, бо одна справа коли він просто допомагає людям, і заробляє на цьому непогані гроші, і зовсім інша справа коли він просто бере гроші і зникає, це ж шахрайство.
Ото і шо його робить?
Альфред Шнитке 18 апреля в 10:45
Яке їхало, таке й здибало
26 2
Николай-b526 18 апреля в 10:45
вот и встретились два одиночества)))
Однозначная 18 апреля в 10:46
Пока вы подпитываете мошенников, они будут существовать. Чего теперь плакаться?
Колдунья-вещунья 18 апреля в 10:46
В полицию идите, пишите заяву: я аферистка меня кинул мошеЙник
from Ukraine 18 апреля в 10:47
Вор у вора дубинку украл.
Что это ещё за нотариус такой, который согласился на подобную аферу- большой вопрос. И судя по всему ответ вы уже получили.
Бавовна 18 апреля в 10:48
Ответ дляКолдунья-вещунья
В полицию идите, пишите заяву: я аферистка меня кинул мошеЙник
Может он уже был в полиции с заявой на автора.
4 2
Красота неземная 18 апреля в 10:48
А вы лицензию нотариуса у него видели?
Пригаю-цибаю 18 апреля в 10:50
Ответ дляАльфред Шнитке
Яке їхало, таке й здибало
О, впервые правильно применимая фраза на этом форуме), а то лепят ее везде где ни попадя 😆
Забризкана водою 18 апреля в 10:50
и на много денег вы влетели? если сумма небольшая, никто и шевелиться не станет, так что не тратьте время зря
подпишите его номер в гетконтакте как мошенник, кидала; если где-то реально, напишите отзыв про него, да и все
сЛАдКОежКА 18 апреля в 10:50
Ідіть в поліцію
НаливайКа 18 апреля в 10:51
Ну він скаже я оформив і чекаю на особисту присутність. Домовленості, мене не так зрозуміли за що відповідальність не несу.
Пригаю-цибаю 18 апреля в 10:51
Ответ длясЛАдКОежКА
Ідіть в поліцію
Что она там скажет?)
Нехай щастить 18 апреля в 10:51
Нет смысла идти в полицию

Забудьте и больше такого не делайте

А может ещё объявится и получите свой документ - всякое бывает...
Шкварочка 18 апреля в 10:52
Ответ дляКрасота неземная
А вы лицензию нотариуса у него видели?
Даже это не гарантия. Мошенники могут работать под чужим именем.
Нехай щастить 18 апреля в 10:53
Но фактически вы сама мошенница

Так и квартиру чужую можно по доверенности продать или машину(((
автор Трохи злякана 18 апреля в 10:53
Ну чекаю поки, розумію що війна, але надії особливо не маю.
По грошах не скажу що багато втратила, то досвід, але ж я розумію що я не одна і таких людей може бути сотня, а це вже інший порядок цифр, але ж мабуть усі бояться піти до поліції, на це і розраховано
Шкварочка 18 апреля в 10:54
Автор, так Вы сами и есть мошенница.
4 1
автор Трохи злякана 18 апреля в 10:54
Ответ дляНехай щастить
Но фактически вы сама мошенница

Так и квартиру чужую можно по доверенности продать или машину(((
взагалі так, але мені потрібна на представництво в ощадбанку, податковій і пенсійному фонді, генеральна не потрібна
6 4
Колдунья-вещунья 18 апреля в 10:54
Ответ дляНехай щастить
Нет смысла идти в полицию

Забудьте и больше такого не делайте

А может ещё объявится и получите свой документ - всякое бывает...
Да какой дурак на такое пойдет и оформит?
автор Трохи злякана 18 апреля в 10:54
Ответ дляШкварочка
Автор, так Вы сами и есть мошенница.
дякую, я в курсі
Нехай щастить 18 апреля в 10:55
Ответ дляТрохи злякана
взагалі так, але мені потрібна на представництво в ощадбанку, податковій і пенсійному фонді, генеральна не потрібна
Это НЕ нормально!

Почему вы не хотите все по закону сделать?
Нехай щастить 18 апреля в 10:55
Ответ дляКолдунья-вещунья
Да какой дурак на такое пойдет и оформит?
Черные нотариусы такое и оформляют (
Колдунья-вещунья 18 апреля в 10:56
Ответ дляТрохи злякана
взагалі так, але мені потрібна на представництво в ощадбанку, податковій і пенсійному фонді, генеральна не потрібна
Ощад не принимает доверки, я так понимаю доверитель на окупированной?
Шкварочка 18 апреля в 10:56
Ответ дляНехай щастить
Нет смысла идти в полицию

Забудьте и больше такого не делайте

А может ещё объявится и получите свой документ - всякое бывает...
Почему? Автор как раз может сделать ’Явку с повиной’. Хотела провернуть незаконные действия - пусть отвечает.
автор Трохи злякана 18 апреля в 10:56
Ответ дляНехай щастить
Это НЕ нормально!

Почему вы не хотите все по закону сделать?
може тому що тягти стареньку людину (80+) в тижневу дорогу то не варіант
3 2
Альфред Шнитке 18 апреля в 10:56
Ответ длясЛАдКОежКА
Ідіть в поліцію
Явка з повінной?
Бавовна 18 апреля в 10:56
Ответ дляКолдунья-вещунья
Да какой дурак на такое пойдет и оформит?
Никакой, это исключено в данном случае. Скорее всего это не нотариус.
автор Трохи злякана 18 апреля в 10:56
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ощад не принимает доверки, я так понимаю доверитель на окупированной?
як це? я на цьому минулому тижні була у відділені, дівчата сказали що за наявності довіреності усе зроблять
Колдунья-вещунья 18 апреля в 10:57
Ответ дляНехай щастить
Черные нотариусы такое и оформляют (
Я в курсе, только цена этому 1000$, за меньшее никто не пойдет на это.
Пригаю-цибаю 18 апреля в 10:57
Ответ дляТрохи злякана
може тому що тягти стареньку людину (80+) в тижневу дорогу то не варіант
Какую дорогу, у вас нотариус на другом конце света?