12 галюцинаций• сегодня в 08:29

Почему к меня все сложно

На работе тяжело, дома все надоело, все как будто в обязанность. Должна, должна. Никакого просвета.
Колупалочка• сегодня в 08:32
Такий період.
А може, дійсно, поставили себе так в родині і на роботі, що винні лише ви.
А всім іншим така ситуація зручна
ВерСаСе• сегодня в 08:34
Если возможно и хочется постараться найти позитив, у вас есть работа и навернека там есть что то хорошее, есть дом и семья тоже супер, возможно нужна перезарядка/ передышка? Ну или если все плохо только в ваших силах что то поменять.
автор 12 галюцинаций • сегодня в 08:40
Ответ дляВерСаСе
Я сейчас меняю работу, не знаю правильно я делаю или нет. От этого ещё хуже
Мелочунь• сегодня в 08:41
Ответ для12 галюцинаций
Так і не дізнаєтесь, поки не спробуєте.
Ану візьміть себе в руки. Ви чого розкисли?
заварний look• сегодня в 08:41
Спробуйте щось трохи змінити в своєму житті і ця важка піраміда посиплеться. Це не обов´язково глобальні зміни. Це можуть бути навіть дрібниці
Замурмишка• сегодня в 08:44
А дома що,сімʼя?Чи які обставини?
автор 12 галюцинаций • сегодня в 08:44
Ответ дляЗамурмишка
А дома що,сімʼя?Чи які обставини?
Ну да, сім´я
Не кую, не мелю• сегодня в 08:51
Вдома точно все в ваших руках, якщо дитина не маленька
Фляшунька• сегодня в 10:16
Спочатку вам треба дати собі визначення, чим стане для вас той самий просвіт. Який має принести полегшання. Може це кілька місяців без роботи, а не з одної в іншу. А може й щось інше.