Соображалочка• 18 апреля 2024
Що це за гуля над зубом? Фото
Не болить
Соображалочка
• 18 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Кстати если болеет то не удивительно
Флюсы бывают часто когда простудные заболевания переносят дети
Вже давно хворіє... скоро як 2 тижні, з яких весь час приймає антибіотики
Ну шо не так?• 18 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
Лікувала пневмонію, тільки вийшли з лікарні((( і знов якась фігня
Почекайте трохи,можете самі натиснути,гній вийде,але через тиждень /два до стоматолога
Фиктивная• 18 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
Ну на фоне воспалительных процессов в организме образовался флюс.
Соображалочка
• 18 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
А там гній?
Соображалочка
• 18 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Але ж гній якраз і прибирають антибіотиками...
Фиктивная• 18 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
А там гній?
Может только образовывается. Не пугайтесь.
Соображалочка
• 18 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Їй ще 3 дні пити антибіотики..
Колгоспниця• 18 апреля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Чоловік стоматолог сказав, що якщо при надавлюванні немає болю, то це прорізається зуб.
Кіста прорізування інакше виглядає. Тут видно ’мішечок’ з ексудатом. І ще рано для зміни 4 зуба.
Колгоспниця• 18 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
Дитина вже 11 днів приймає антибіотики
Ці аб можуть не діяти на ті бактерії, які викликали флюс
Колгоспниця• 18 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Кстати если болеет то не удивительно
Так, ослаблений імунітет((
Любви вам!• 18 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
Кіста. Видаляйте того зуба
Какая киста? Это флюс. Каналы надо чистить. У меня так было, даже прокалывала много раз, когда не могла к стоматологу попасть, там белое (гной) вытекало.
Гидроусилитель руля• 18 апреля 2024
Свищ. Молочный зуб удалять однозначно, но можно не прямо сейчас. Утром делайте теплый содовый раствор и пусть ребенок делает ротовые ванночки. Гной из свища уйдет, там уже есть где то точечное отверствие.
Бджолина королева• 19 апреля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Это молочный зуб. Какие каналы
Любви вам!• 19 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
Это молочный зуб. Какие каналы
В смысле? Учите анатомию что ли. В молочных есть корень и каналы.
Бджолина королева• 19 апреля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
И?
Душа компанії• 19 апреля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
а скільки років йому було?
12, але й раніше з іншими зубами таке бувало. Ви були у лікаря, що виявилося?