А Я Самая Самая• 18 апреля 2024

Віола (Анютині глазки)

Підкажіть, хто знається на анютках. Дуже подобається мені ця яскрава квітка і ніяк не розведу її. Наче ж дворічна, цвітіння на другий рік, минулого року посіяла всередині літа, щоб на цей рік буяла, а вона через місяць після посіву вже квітла, кущики малесенькі, але квітла - щось я нічого не збагну. А цьогоріч там нема нічого від неї. Інший рядок минулого року посіяла, то оце зараз виліз маленький, виросте - розсаджу. Але в мене питання, як у людей уже зараз такі величезні кущі пишні, розкішні з гігантськими квітками получаються? Іду на роботу - весь тротуар в бабульках, у кожної море цих анюток, квітки всі жирні, соковиті. Не вірю, що у кожної прямо теплиця. Як вони такого добиваються?
Лялька в колисці• 18 апреля 2024
Це називається братки садові
З бісиками• 18 апреля 2024
у них это рассада, то есть выращены в тепле, светле)) и удобрении
автор А Я Самая Самая • 18 апреля 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Це називається братки садові
Можливо. На моїх всіх пакетиках була назва Віола
автор А Я Самая Самая • 18 апреля 2024
Ответ дляЗ бісиками
Тобто, в теплицях оці всі бабульки вирощують?
З бісиками• 18 апреля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
не обязательно, квартира, балкон утепленный, подоконник. У меня на одном подоконнике легко живет весной около 80 штук рассады томатов в стаканах)) А если по всей квартире?)) так и у бабулек, у кого что, теплицы, балконы, подоконники, столы у окна и т.д. Эти цветы не подвержены перепадам температуры, как в открытом грунте, удобрения и т.д.
автор А Я Самая Самая • 18 апреля 2024
Ответ дляЗ бісиками
Та ні, то явно грунтові, вони купками пакетами продають з землі і їх море, то явно не в стаканчиках. 50 грн гарний великий пакет, в основному, там багато їх накопано. Я знаю, що вони гарно мають самі пересіваться і пересіваються у людей (тільки чомусь не в мене))
Мимапроходима• 18 апреля 2024
Может, еще от сорта зависит? Мы сейчас в Англии, здесь виола (мелкие анютки) и пэнси (крупные анютки) очень популярные цветы (цветут поздней осенью, зимой и весной)
В основном продают рассаду уже готовую, очень недорого, но можно купить и семена
По уходу после посева вообще ничего такого сложного, просто свет им нужен и они могут пережить ноль и цвести при этом
У нас в Украине климат конечно, пожестче, но я думаю, что вашим просто не хватило света и температуры, а под пленкой не хотите попробовать их на зиму в следующий раз? Это очень беспроблемные цветы
Мама Чели• 18 апреля 2024
Я сію всередині серпня, як стає трохи більша розсаджую в грядку. Все. На весну поляна. Але я щороку сію, не подобається, як на другій рік кущик
автор А Я Самая Самая • 18 апреля 2024
Ответ дляМама Чели
Коли вони у вас навесні зацвітають?
Мимапроходима• 18 апреля 2024
Наша сейчас
И еще рассады разной куча, повсходила
С помаркой на климат, конечно, у нас
автор А Я Самая Самая • 18 апреля 2024
Ответ дляМимапроходима
Наша сейчас
И еще рассады разной куча, повсходила
С помаркой на климат, конечно, у нас
Такі милячі і атмосферні фото
автор А Я Самая Самая • 18 апреля 2024
Буду пробувати, звичайно, ще. Буду сіяти і завтра, мабуть, куплю-таки розсади - може, щось і пересіється також
Мимапроходима• 18 апреля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Такі милячі і атмосферні фото
Дякую дуже, я обожнюю квіти і тут клімат мʼякший, все росте, як скажене)) я вперше в житті посадила розсаду а воно все повсходило)

Ось сьогодні нарвала тюльпанів у садочку))
автор А Я Самая Самая • 18 апреля 2024
Ответ дляМимапроходима

Краса! В мене теж багато тюльпанів, вже думала і не купувати восени, а тоді прочитала книгу Philippa Gregory ’Earthly Joys’ про королівського садівника в часи тюльпанової лихоманки, як шаленіли люди за тими тюльпанами, яке це було багатство, одна цибулинка коштувала, як цілий палац і коли він викопав наступного року і побачив, що цибулина дала дві дітки, то зрозумів, що шалено розбагатів і до кінця життя він забезпечений) Так смачно було описано, прочитала і накупила знову нових бульб - захотілося))
Мимапроходима• 18 апреля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Краса яка!!!
Я тут начиталася Сари Рейвен і тут багато хто просто покупає осінню тюльпани та нарциси з крокусами та іх садить у траву (газон) і весною дуже гарно
Та з часом вони натуралізуються та можна іх не викопувати зовсім ніколи

Хочу на наступний рік спробувати

Тут білок багато і вони пожерли ц нас багато тюльпанів та крокусів, з землі повикопували та позʼідали)) нарциси вони не люблять
Конотопська відьма• 18 апреля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Она разных сортов, соответственно разных размеров. У меня бывало из семян всходила позже, где то к середине лета. Покупала рассадой, крупные цветы, она потом рассеивалась.
Мимапроходима• 18 апреля 2024
Тут капець зоопарк) ми живемо тут у місті, але в сад ходять лисиці ( тут немає сказу на острові і тому всі лиси безпечні), білки скачуть, ми іх підкормлюємо кожен день)
Лисиці топчуть квіти, білки їх жеруть ))))) ще газон засівала, так сіяла втричі більше трави, то тут горлиці та сороки зжирають насіння)) ось чекаю, як відросте
автор А Я Самая Самая • 18 апреля 2024
Ответ дляМимапроходима
А в нас стандартно собаки квіти ламають, коти гребуться, хробаки все жруть, шпаки клюють))
Мимапроходима• 18 апреля 2024
Ось ще фотка з теплицею з плівкою, вона дуже елементарна і недорога, думаю і в Україні таке щось недороге можна знайти
В ній віола повинна себе дуже добре почувати
автор А Я Самая Самая • 18 апреля 2024
Ответ дляМимапроходима
Дуже гарно у вас
Мимапроходима• 18 апреля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ось ці шкідники)))
Білки ще у пташок корм підʼідають))
Мимапроходима• 18 апреля 2024
Ось цими книжками я надихалася)
Мимапроходима• 18 апреля 2024
:)
Мама Чели• 19 апреля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Коли вони у вас навесні зацвітають?
В березні