мегамоСГ• 19 апреля 2024

Які квітки краще всього саджати у квітнику на могилі

Памʼятник є, всередину садила в квітник камʼяну розу. Що до неї ще можна? Не була з літа там. Навряд чи вона розрослася
Країна мрій• 19 апреля 2024
Якщо є трохи тіні, посадіть хости.
Невибагливі, гарні, бур´яни прикривають.
Стопясят раз обсуждала• 19 апреля 2024
чорнобривці. невимогливі.
Губки-уточкой• 19 апреля 2024
Барвинок. Заростет, бурьяна не будет
Кукарачка• 19 апреля 2024
Барвинок, если не на солнце.
автор мегамоСГ • 19 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Якщо є трохи тіні, посадіть хости.
Дякую почитаю
автор мегамоСГ • 19 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
чорнобривці. невимогливі.
Дякую
автор мегамоСГ • 19 апреля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Барвинок. Заростет, бурьяна не будет
Дякую, зараз почитаю.
автор мегамоСГ • 19 апреля 2024
Ответ дляКукарачка
Барвинок, если не на солнце.
Дякую
миссАрфография• 19 апреля 2024
Мені порадили обрієту. Не вибаглива квітка, не боїться сонця, заростає килимом, не потрібно поливати, не потрібно підживлювати. Посадила побачу.
Я на хвилинку• 19 апреля 2024
Флокс шиловидний якщо тінь. Обрієта якщо сонце.
автор мегамоСГ • 19 апреля 2024
Ответ длямиссАрфография
Дякую за пораду
Однозначно• 19 апреля 2024
Ответ длямиссАрфография
В мене на гірці обрієтта прекрасно росте, а от на кладовищі пробувала садити, не хоче рости, мабуть, все ж таки сонце цілий день не дуже їй до вподоби.
Сливочная пенка• 19 апреля 2024
Бересклет затягує так, шо нічого не буде, крім нього. Килимки різні, за ними догляду нема, килимки прекрасно з кам´яною трояндою (молодило ви ж маєте на увазі?) поєднується, в нас так майже всі роблять, затягне все. Зараз люди продають багато таких килимків викопаних, можна різних підібрать: і зклених, і квітнучих, типу гвоздики багаторічної