Поки писала відповідь, мене заблокувала еммм дама, думаю не спроста, тому тут

Тільки от момент, якщо Україна підписує договор , а росія вимагає капітуляцію ( почитайте їх умови) то не буде допомоги, інвестицій, репарацій, буде повільна окупація, чоловіки так і залишаться невиїзні, бо це мобілізаційний ресурс рф і вони це декларують, існуючий бізнес буде потроху переходити до росіян, кожна ментяра що захоче то і забере (приклад лднр, абзазія, придністров´я , Чечня) , військові, письменники, діячі культури які не зможуть втекти будуть закатовані або перевзуються у валянки, також буде масова депортація
Нічого відбудовуватись не буде, і найголовніше, для наших голубів миру : мандрувати ви будете лише по рф і північній кореї
Через 5-10 років ваші любі чоловік підуть під мобілізацію вже у армію рф, і та війна буде жахливіша за цю в сотні разів
показать весь текст
Ksu160576 22 апреля в 13:18
Ответ дляtarveldy
Скільки?
Донбаса мало? і відступ кожен день
автор tarveldy 22 апреля в 14:41
Ответ дляKsu160576
Донбаса мало? і відступ кожен день
Навіть пів сантиметра це багато, але ви заявляєте про здачу, то будьласка в цифрах, назвах , без лозунгів
Відступ кожен день чому?