tarveldy• 19 апреля 2024
Поки писала відповідь, мене заблокувала еммм дама, думаю не спроста, тому тут
Тільки от момент, якщо Україна підписує договор , а росія вимагає капітуляцію ( почитайте їх умови) то не буде допомоги, інвестицій, репарацій, буде повільна окупація, чоловіки так і залишаться невиїзні, бо це мобілізаційний ресурс рф і вони це декларують, існуючий бізнес буде потроху переходити до росіян, кожна ментяра що захоче то і забере (приклад лднр, абзазія, придністров´я , Чечня) , військові, письменники, діячі культури які не зможуть втекти будуть закатовані або перевзуються у валянки, також буде масова депортація
Нічого відбудовуватись не буде, і найголовніше, для наших голубів миру : мандрувати ви будете лише по рф і північній кореї
Через 5-10 років ваші любі чоловік підуть під мобілізацію вже у армію рф, і та війна буде жахливіша за цю в сотні разів
Ответ дляWill_Be...
Знаете, меня дико удивляет, когда воины на интервью закрывают лица, как преступники какие-то. Мол, боятся за себя и за близких. Ну, какой ты, к черту. воин и защитник, если боишься ты, а не тебя? Нет - я сейчас не говорю про тех, чьи близкие остались в оккупации - там это вынужденная мера безопасности. Я и когда в ФБ выставляю посты, собираю мужу и его хлопцам что-то, никогда лица не закрываю ребятам (они знают об этом и согласны). При сборе четко пишу направление, куда нужно, и, даже, номер бригады и бата. Это все не секретная информация, и я изначально уточняла, что можно писать, а что нельзя. Нельзя, например, писать конкретный нас.пункт, если это небольшое село, или говорить, ’в стольки-то там километрах от ...’.
Не розумієте, то й не треба, але вони знають що роблять, кажу що в мене дуже гіркий досвід є , тому вам і написала , все тема закрита
Ответ дляВишніВишні
у мене те саме в оточенні, найбільше верищали воювати ті, у кого гарантована бронь, а зараз трохи позатикалися, їхні чоловіки як сидять так і сиділи у теплі і добрі
чужими руками - всі розумні
фігове у Вас оточення, але якщо Ви з тих, хто ’договарівацця’ хоче, воно й не дивно. В моєму оточенні або воюють, а сім*ї на кліпті рвуться, щоб задовольняти потреби, або вчаться - хто на дроні літати, хто стріляти, хто фізуху тренує. Якщо потрібно буде, стріляти вмію теж. З мого дому мене не виженуть ні ждуни, які вже не дочекаються, коли в мою хату залізуть жити, ні кцпи. Вибиватиму сама, якщо знадобиться. Але завдяки чоловіку, вони далеко і такі як ви - не дочекаються.
Теория Импетуса• 19 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
А живущим в Кривом Роге, можно называть нытиками тех, кому в Днепре, сидя на диване, страшно хочется на переговоры с плешивым?
Удалено администрацией...
Will_Be...• 19 апреля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
Вы по себе судите? Про заказные посты, и древнейшую профессию, да? Ну, скажу, что оценивать людей, имея такой жизненный опыт плохо, и не объективно, а хорошо, это идти к психологу и прорабатывать его,чтобы себе подобные не мерещились вокруг
Теория Импетуса• 19 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Як це не хочеться? Давайте обговоримо? Мені самій цікаво, якщо що інклюзія не дорівнює інвалідність, далі ?
Удалено администрацией...
Теория Импетуса• 19 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Will_Be...• 19 апреля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
Это, вообще-то Вам был совет)))Мне не мерещится черте что вокруг.
Теория Импетуса• 19 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
Мне тоже. Посему, советы и ответы пусть остаются у владельца.
Ответ дляWill_Be...
Ви зовсім без мозку? Тому що у більшості є сім*ї, через які можна ’впливати’ і примушувати ’співпрацювати’ силою. Тому що потрапляють в полон, і коли не засвічене обличчя є ймовірність видатись кимось менш цінним, ніж воїни ’особливих’ підрозділів.
Luxurygirl• 19 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Ну так з цього треба і починати, вони виїхали як громадяни України з окупованої території )))
Они жили 10 лет в окупации
Выехать могли когда угодно и куда угодно
И? Так в вашем стартпосте тоже самое, граждане Украины на оккупированой территории. Чего выехать то не смогут? Если лнр овцы едут куда хотят
Главное чтобы деньги были
Теория Импетуса• 19 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Ви з якою метою цікавитесь? Хочете допомогти?
Удалено администрацией...
Will_Be...• 19 апреля 2024
Ответ дляT_Sp
Ну, пусть дойдут до Кривого Рога сначала, что бы ’впливати’. Да - уважаемая, штурмовики, как мой муж и его побратимы - это или билет в один конец, или полное уничтожение сидящих в окопах напротив. Их не берут в плен.
Ответ дляWill_Be...
Таких как мой тоже не берут. Но вот мои отрезанные пальцы в наши планы как-то не входят. Или Вы думаете, в Кривом Роге или Киеве семью нельзя достать? Даже за границей можно, если сильно нужен конкретный человек.
Will_Be...• 19 апреля 2024
Ответ дляT_Sp
В Киеве - можно, в Кривом Роге и украинцы из других городов стесняются качать права, не то, что русня что-то делать будет. Это, скажем так, достаточно специфический город.
Ответ дляLuxurygirl
Они жили 10 лет в окупации
Главное чтобы деньги были
Ви хоч самі читаєте що пишете?
Теория Импетуса• 19 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Така собі маніпуляція, якщо що чоловік повністю розділяє мої погляди, і навіть більше ніж мені особисто хотілось
Я не буду вам розказувати те, що може нашкодити моїм близьким
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 19 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Почему выехать нельзя будет не поняла? А как же лнровцы которые спокойно выедают сейчас в Европу на те же пособия ?
А зачем они выезжают из кацапского рая своего? Русскемир вылился блевотой?
Ирина-bbd0• 19 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
Треба писати «незагострені»😁
’Отрицательно заточенные’
Так русне привычней
Ирина-bbd0• 19 апреля 2024
Ответ дляlyudai
Може і так. Намагаються залякуванням та пропагандою вичавити людей хоча б з прифронтових територій. Щоб потім як таргани розповзтися зачищеними містами та заселитися в пусті домівки.
Мда уж . И после этого мрази кацапские нам будут про голодоморы брехню свою втирать и про чеченцев террористов
Выродки!
Luxurygirl• 19 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Ви хоч самі читаєте що пишете?
Читаю что не так?
Вы сказали прийдет рашка все будем невыездные
Вопрос: почему в Крыму и Лднр все выездные?
Ирина-bbd0• 19 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Удалено администрацией...
Как же смешно шутить про бурятов.сидя за спинами военных. Оборжаться. Жалко что нельзя за руку отвести и отдать отребью мышесестричку
Тьфу!