Поки писала відповідь, мене заблокувала еммм дама, думаю не спроста, тому тут

Тільки от момент, якщо Україна підписує договор , а росія вимагає капітуляцію ( почитайте їх умови) то не буде допомоги, інвестицій, репарацій, буде повільна окупація, чоловіки так і залишаться невиїзні, бо це мобілізаційний ресурс рф і вони це декларують, існуючий бізнес буде потроху переходити до росіян, кожна ментяра що захоче то і забере (приклад лднр, абзазія, придністров´я , Чечня) , військові, письменники, діячі культури які не зможуть втекти будуть закатовані або перевзуються у валянки, також буде масова депортація
Нічого відбудовуватись не буде, і найголовніше, для наших голубів миру : мандрувати ви будете лише по рф і північній кореї
Через 5-10 років ваші любі чоловік підуть під мобілізацію вже у армію рф, і та війна буде жахливіша за цю в сотні разів
WhiteWidow 19 апреля в 08:16
Та їм пох*.
29 16 9
Kuziapetrovna 19 апреля в 08:17
А що ж робить?
27 7 2
автор tarveldy 19 апреля в 08:18
Ответ дляWhiteWidow
Та їм пох*.
Угу...
11 9
T_Sp 19 апреля в 08:18
Мене теж заблокували))) знач, не просто так тема і «переговорщики» понабігали
68 17 1
LudaSHS 19 апреля в 08:18
Это в тему ’ конец войны?

Многие ищут сценарии, даты, под сценариц подгоняют базовые верования, на самом деле будущее текучее, и то что и как представили картину, необязательно она такая будет.

Давно пишу - с слабаком, с жертвой никто о мире не договаривается.
Чтоб выдержать выжить, получить гарантии- это огромная работа.
И много ресурсов. А мы еще и кровью платим(
WhiteWidow 19 апреля в 08:19
Їм все до сраки. Нема сенсу взагалі з ними спілкуватися. Це просто втрачений час.
46 12 1
автор tarveldy 19 апреля в 08:19
Ответ дляKuziapetrovna
А що ж робить?
Допомагати ЗСУ, не піддаватися інформаційним атакам, аналізувати не заяви і голосні заголовки , а дії
LudaSHS 19 апреля в 08:19
Ответ дляT_Sp
Мене теж заблокували))) знач, не просто так тема і «переговорщики» понабігали
Тогда толку темы
Это будет однообразное мышление
Без диалога
И тогда это ’ не выход, поиск мнений, это просто сбор тех почтов, что тебе нравится, и закос в одну сторону
26 3
автор tarveldy 19 апреля в 08:20
Ответ дляT_Sp
Мене теж заблокували))) знач, не просто так тема і «переговорщики» понабігали
Ага, я думаю цю знесуть, 16 матрьох працює
чаревна 19 апреля в 08:20
Они пишут свой высер в пользу кацапов. Поэтому всегда реагируйте своим коментом на их. Чтоб было видно, чем дышит Украина, которая не собирается прогибаться.
Правильно, что ответили ей здесь
60 23 3
Реалістка 19 апреля в 08:20
Капітуляції не буде. Навіть якщо буде підписана якась угода. На умовах капітуляції її не будуть підписувати.
автор tarveldy 19 апреля в 08:21
Ответ дляLudaSHS
Это в тему ’ конец войны?

Многие ищут сценарии, даты, под сценариц подгоняют базовые верования, на самом деле будущее текучее, и то что и как представили картину, необязательно она такая будет.

Давно пишу - с слабаком, с жертвой никто о мире не договаривается.
Чтоб выдержать выжить, получить гарантии- это огромная работа.
И много ресурсов. А мы еще и кровью платим(
Я дивлюсь що зараз у нас події початку 20 століття, 1 світова , тільки з сучасною номенклатурою, все, більше нічого не змінилося
18 4
Playland 19 апреля в 08:22
І мене там заблокували
Убоге якесь
20 8
annac 19 апреля в 08:22
Зачем эта функция блокирования в темах? Чтоб специально создавать определенное мнение?
40 5 1
navariya 19 апреля в 08:22
Ответ дляLudaSHS
Это в тему ’ конец войны?

Многие ищут сценарии, даты, под сценариц подгоняют базовые верования, на самом деле будущее текучее, и то что и как представили картину, необязательно она такая будет.

Давно пишу - с слабаком, с жертвой никто о мире не договаривается.
Чтоб выдержать выжить, получить гарантии- это огромная работа.
И много ресурсов. А мы еще и кровью платим(
Удалено администрацией...
чаревна 19 апреля в 08:22
Уже сюда одна прискакала)) молодец, что читаешь и свое рукалицо лепишь читай читай
T_Sp 19 апреля в 08:22
Ответ дляannac
Зачем эта функция блокирования в темах? Чтоб специально создавать определенное мнение?
Ну конечно. Нести рашистский нарратив в массы
32 12 1
WhiteWidow 19 апреля в 08:23
Ответ дляLudaSHS
Это в тему ’ конец войны?

Многие ищут сценарии, даты, под сценариц подгоняют базовые верования, на самом деле будущее текучее, и то что и как представили картину, необязательно она такая будет.

Давно пишу - с слабаком, с жертвой никто о мире не договаривается.
Чтоб выдержать выжить, получить гарантии- это огромная работа.
И много ресурсов. А мы еще и кровью платим(
Ми вже отримували гарантії) коли відмовлялися від ядерної зброї. Здається, там і рф нам щось гарантувала.
Ну і не такі вже ми і слабі. Втомлені, так. Але не слабкі.
47 14 8
Playland 19 апреля в 08:23
Ответ дляannac
Зачем эта функция блокирования в темах? Чтоб специально создавать определенное мнение?
Так, щоб залишити тих, хто підспівує заданому духу теми
Дана тема про закінчення несе абсолютно песимістичний характер з підтекстом здатися
25 7 2
WhiteWidow 19 апреля в 08:24
Ответ длячаревна
Уже сюда одна прискакала)) молодец, что читаешь и свое рукалицо лепишь читай читай
А що за тема? Піду ще я вякну, хай блокує
18 6 4
Playland 19 апреля в 08:24
Ответ дляWhiteWidow
А що за тема? Піду ще я вякну, хай блокує
4 3
чаревна 19 апреля в 08:25
Ответ дляWhiteWidow
А що за тема? Піду ще я вякну, хай блокує
3 2
автор tarveldy 19 апреля в 08:25
Ответ дляLudaSHS
Тогда толку темы
Это будет однообразное мышление
Без диалога
И тогда это ’ не выход, поиск мнений, это просто сбор тех почтов, что тебе нравится, и закос в одну сторону
Нема задачі діалог-дискусія, там лише про капітуляцію, казали по гебельс тв кажуть ’капіталюйте збережети націю’ , а потім кажуть що треба стерти українську націю , бо вона несе їм загрозу, ті що призивають нищити міста і не розуміють чого досі Харків не схожий на Алепо
Тобто зараз удари по ін структурі і інфо атака ’капітуляція’
23 5 2
Басина 19 апреля в 08:25
Ответ длячаревна
Треба скопіювати текст автора і там запостити)
T_Sp 19 апреля в 08:26
А окрім матрьох є просто убогі розумом, які не можуть 2 і 2 скласти і дійсно думають, що для них нічого не зміниться, крім кольору прапора. Або втрачати нема чого - ні дому, ні роботи, які цінуєш, ні близьких на окупованих територіях, яких не готовий кидати і яких з усіх сил хочеш бачити вільними. Ті, у кого лапки замість відповідальності за себе і своїх близьких і свою країну.
Тигрик 62 19 апреля в 08:26
Мене теж заблокували. Я не підтримую позицію автора.
17 2
LudaSHS 19 апреля в 08:26
Ответ дляWhiteWidow
Ми вже отримували гарантії) коли відмовлялися від ядерної зброї. Здається, там і рф нам щось гарантувала.
Ну і не такі вже ми і слабі. Втомлені, так. Але не слабкі.
У нас не было гарантий(. У нас была будапештская открытка с подписями , даже не ратифицированная в парламентах стран, и без гарантий помощи, какой там п4- обратиться в оон?
Вот за это мы отдали свою защиту
автор tarveldy 19 апреля в 08:27
Ответ длячаревна
Они пишут свой высер в пользу кацапов. Поэтому всегда реагируйте своим коментом на их. Чтоб было видно, чем дышит Украина, которая не собирается прогибаться.
Правильно, что ответили ей здесь
Дякую
Хто вважає мій допис маячнею, поцікавтесь як зараз живе Абхазія , і як жила до того як рф їх врятувала, ну краще почитати про всі врятовані путіном країни, нічого не міняється
31 5 2
автор tarveldy 19 апреля в 08:27
Ответ дляРеалістка
Капітуляції не буде. Навіть якщо буде підписана якась угода. На умовах капітуляції її не будуть підписувати.
Умови рф тільки капітуляція, інших вона не висуває і не пропонує
15 2 2
T_Sp 19 апреля в 08:27
Ответ дляWhiteWidow
Ми вже отримували гарантії) коли відмовлялися від ядерної зброї. Здається, там і рф нам щось гарантувала.
Ну і не такі вже ми і слабі. Втомлені, так. Але не слабкі.
Особливо смішно чути про втому від війни від тих, хто ні дня не воював.