tarveldy• 19 апреля 2024

Поки писала відповідь, мене заблокувала еммм дама, думаю не спроста, тому тут

Тільки от момент, якщо Україна підписує договор , а росія вимагає капітуляцію ( почитайте їх умови) то не буде допомоги, інвестицій, репарацій, буде повільна окупація, чоловіки так і залишаться невиїзні, бо це мобілізаційний ресурс рф і вони це декларують, існуючий бізнес буде потроху переходити до росіян, кожна ментяра що захоче то і забере (приклад лднр, абзазія, придністров´я , Чечня) , військові, письменники, діячі культури які не зможуть втекти будуть закатовані або перевзуються у валянки, також буде масова депортація
Нічого відбудовуватись не буде, і найголовніше, для наших голубів миру : мандрувати ви будете лише по рф і північній кореї
Через 5-10 років ваші любі чоловік підуть під мобілізацію вже у армію рф, і та війна буде жахливіша за цю в сотні разів
vikohka• 19 апреля 2024
Ответ дляwer-inn
Спасибо, я написала, у меня есть знакомые на 0, один из них мой директор, так что довольно подробная информация есть.
так он жe чeм- то воюeт? раз всe eщe там и жив?

GIJane• 19 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
вы погуглите для себя Чечню, сколько там вваливаеттся денег. Приднестровье, лднр … смешали все в одну кучу. Как будет никто не знает и нас не спросят
Но перед этим они перерезали половину чеченцев.
Soufit• 19 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Тогда толку темы
Это будет однообразное мышление
Без диалога
И тогда это ’ не выход, поиск мнений, это просто сбор тех почтов, что тебе нравится, и закос в одну сторону
В цьому й сенс. Одна приходить з темою #здаваццаДагаварівацаа, а решта підвивають їй в уніан, а хто не підвиває того блокують, аби не псувати картину #абщєствєннагаМнєнія
vikohka• 19 апреля 2024
Ответ дляwer-inn
буду признательна)
я нe сомнeваюсь.
vikohka• 19 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
Значить, треба колективно поскаржитись на тему. Зовсім офуїли, не встигло зареєструватись, вже строчить подібне. І ніхто не видаляє.
зато за слово ’ глупыe’ можно три дня в банe просидeть)))
rybka21• 19 апреля 2024
Ответ дляSoufit
Я все ж думаю, що проку від тих ’мнєній’ вже нуль. Зокрема, на Порадниці. Бо всі розуміють, що то рашкоботи поміж собою вєдут бєсєди.
Адмінів влаштовує цей шлак на ресурсі - ну то їхня справа.
Elmyska• 19 апреля 2024
Ответ дляWhiteWidow
Їм все до сраки. Нема сенсу взагалі з ними спілкуватися. Це просто втрачений час.
Да , нет смысла, поэтому берите все в свои руки. Идите воевать, почему тцк должны бегать за вами, вашими мужьями ? Наивные закончились, кому все до сраки не пойдут, ваш выход

rybka21• 19 апреля 2024
Матрьошкі десантуються в тему
Will_Be...• 19 апреля 2024
Ответ дляWomAnn
Переобрати зелену шушеру, через яку немає довіри до армії, де воєнкоми з коханками по кабінетах сидять в після цього не потрапляють на фронт, де простих лбдей обманом забираюсь, хоча обіцяють позиції по рекрутингу, де крадуть безбожно. Це перший крок - зміна клоуна. Зараз шановна зелена адміністрація це видалить. Але від того реальність не зміниться
Как это провернуть на практике? Ну, например, как организовать голосование среди тех, кто на фронте, в прифронтовых городах? Кто будет гарантировать безопасность на избирательных участках?
Счастливая Счастливая• 19 апреля 2024
Правильно ви все написали, та от тільки розуміють це не всі, нажаль
Soufit• 19 апреля 2024
Ответ дляСонная Сова
Этого можно избежать кстати если чего вдруг, что бы не пострадали семьи военных, просто дать им выехать, договориться с другими странами об их размещении в связи с угрозой жизни от рашки, подключить сильную страну как гарант что военным ничего плохого не сделают и четко прописать каждую буковку по сути-не навреди.
Но опять же, сомневаюсь что это будет сделано, проще верхушке не заморачиватся и с минимумом оружия отправлять людей в бой.
Я щось пропустила, сім´ї військових не мають права виїхати? Щось вам не те понаписували в ваших методичках
Will_Be...• 19 апреля 2024
Ответ дляElmyska
Так, большая часть отписавшихся в этой теме, уже взяли - мужья, сыновья, братья, и другие родственники уже на фронте, а они сами нормально так шуршат для удовлетворения запросов воюющих близких.
автор tarveldy • 19 апреля 2024
Ответ дляWomAnn
Прибрали, от завтра прибрали всю зелену шушеру з воєнкомами і? Що буде післязавтра?
Ирина-bbd0• 19 апреля 2024
Ответ дляСонная Сова
Выехать всем и страну кацапам м ждунам подарить? А морду смальцем не намазать им? Пусть идут у чеченцев московию свою отвоевывают.
AnnaOst• 19 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Коли нинішня верхівка рф буде знищена
Ви думаєте там є політичні еліти з іншими поглядами на українське питання?
Elmyska• 19 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Luxurygirl• 19 апреля 2024
Почему выехать нельзя будет не поняла? А как же лнровцы которые спокойно выедают сейчас в Европу на те же пособия ?
автор tarveldy • 19 апреля 2024
Ответ дляСчастливая Счастливая
Це не хочуть розуміти
Zelenkа• 19 апреля 2024
Ответ дляvikohka
Треба писати «незагострені»😁

Will_Be...• 19 апреля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Может, если у Вас в окружении говно, то Вы живете в туалете? У меня в окружении нормальные люди.

Мой муж воюет, многодетный, между прочим, мог бы и не идти, с некоторых пор и племянник, на фронте, да - я волонтерю, потому, как, имея, даже,мою приличную, по меркам Украины ЗП около 1000 евро, не вытягиваю запросы своих близких.

Вот, теперь Вы знаете, минимум, одного, кто ’учит, как воевать’, не просто в теории
автор tarveldy • 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ні, але тоді в нас буде реальна можливість озброєтись , ми маємо вчитися у Південної Кореї і Ізраїлю
vikohka• 19 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
Треба писати «незагострені»😁
автор tarveldy • 19 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
По якому паспорту?
автор tarveldy • 19 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...

Не пишіть тут про те хто у вас воює і тим паче де, от повірте, не треба тут нікому знати
ВишніВишні• 19 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Допомагати ЗСУ, не піддаватися інформаційним атакам, аналізувати не заяви і голосні заголовки , а дії
Удалено администрацией...
Anita123-13ef• 19 апреля 2024
Ответ дляnavariya
Удалено администрацией...
lyudai• 19 апреля 2024
Ответ дляnabludatel
Так зараз вони геть страх втратили. Пишуть: ’Ви звідси всі виїдіть, а русня сюди зайде’. Клас. Чудові договори.
Може і так. Намагаються залякуванням та пропагандою вичавити людей хоча б з прифронтових територій. Щоб потім як таргани розповзтися зачищеними містами та заселитися в пусті домівки.
Will_Be...• 19 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
А я и не сдаю никакой секретной информации про местонахожение моих близких) Но, вот, молчать про них - не буду. Мне нечего стыдиться в их лице, и, уж тем более, нечего бояться.
автор tarveldy • 19 апреля 2024
Ответ дляnabludatel
Я просто шокована. Щось у русні підгорає, що вони пішли ва-банк.
І я знаю що: завтра в Конгресі США будуть голосувати за допомогу Україні.
Картина маслом:
Сидить хуйло у своєму бункері, дивиться на великий монітор, там на колінах ридає Джонсон
- валодя, я тянул как мог
ВишніВишні• 19 апреля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
у мене те саме в оточенні, найбільше верищали воювати ті, у кого гарантована бронь, а зараз трохи позатикалися, їхні чоловіки як сидять так і сиділи у теплі і добрі
чужими руками - всі розумні