19 апреля в 13:15

Ребенок некоторые слова говорит на Английском

С речью пока не очень хорошо, но многие слова ребенок произносит на Английском, например, он не может еще сказать «машина», говорит «ка»; «це синій» - «ит блу» и так далее. Считается ли это проблемой ? На украинском языке знает название цветов и тд.но скорее всего еще сложно произнести. Просто переживаю чтобы это наладилось и не были смешаны языки.
показать весь текст
Tammy21 19 апреля в 20:56
Ответ дляКараПузовна
Таке вже написали аж страшно не лякають людей ! Де ви це взяли що припиняють розмовляти ? Якщо в вас є якійсь бар´єр в мовах то в дітей такого не має ! Так що свій досвід можете залишити при собі і не лякати інших..буває проблеми що зовсім діти не розмовляють. Але не на одній мові. Так це зовсім інше
Ви вмієте вести діалог без додумувань? Якщо ви не в курсі існування проблеми, то це не значить, що ії не існує.
КараПузовна 19 апреля в 20:57
Ответ дляTammy21
Ви вмієте вести діалог без додумувань? Якщо ви не в курсі існування проблеми, то це не значить, що ії не існує.
Ну в вас може і існують проблемы. Алемне в інших
Tammy21 19 апреля в 20:58
Ответ дляКараПузовна
Ну в вас може і існують проблемы. Алемне в інших
Угу. Не буду вам заважати демонструвати власне не занурення в проблематику. Бувайте.