Байрактарна• 19 апреля 2024

Питання про прегабалін

Чи може від нього бути залежність? Поки п´ю, то мені добре, але я вже думаю, що ж буде, коли його відмінять(
ДА да да• 19 апреля 2024
отменяйте постепенно, я увеличивала интервал принятия каждый день-два, сдвигала на час. Плавное снижение должно быть.

Нашли в капусте• 19 апреля 2024
Нет.не будет.бросила одномоментно
автор Байрактарна • 19 апреля 2024
Ответ дляДА да да
А скільки часу Ви приймали? Я вже от трохи більше місяця
жар-птица Нюра• 19 апреля 2024
Я приймала толку не було .
Мінялитлікування
Але було таке що я кидала ад дуже різко і нічого не було
жар-птица Нюра• 19 апреля 2024
Я за пів року стільки всього напилась що думала ніколи більше не буду пити ад
Але ось змінила лікаря назначила інше лікування і все ок.
А так то були сильні побічки від препаратів деяких
автор Байрактарна • 19 апреля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Прегабалін не ад чи що Ви маєте на увазі?
АяВсёЗнаю• 19 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
а ви інструкцію читали?
Творю чудеса• 19 апреля 2024
Залежність у тих, хто зловживає і перевищує дозу. При нормальному лікуванні залежності не буде
ДА да да• 19 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
полгода примерно

жар-птица Нюра• 19 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
У мене зоннік був на ніч , зранку ципралекс і на обід солекс.
Оце все я пила і не тільки .
Ну звикання не було.
автор Байрактарна • 19 апреля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Розумію і погоджуюсь з Вами. Але у мене було кілька раз, що я перевищувала дозу на день (випивала дві таблетки) коли нервувала і мені навіть подобалися відчуття після(
автор Байрактарна • 19 апреля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
а ви інструкцію читали?
Так
Творю чудеса• 19 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
1 раз навряд нашкодить
А я кумедна• 19 апреля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Или занимается самолечением.
Позитивна• 19 апреля 2024
Коли ви його перестанете приймати скоріш за все повернуться симптоми, през які вам його призначили. Це як таблетки від гіпертонії - поки приймаєте, то і тиск в нормі
Позитивна• 19 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
Так взагалі то прегабалін двічі на день приймається. Скільки ви приймали, яку дозу перевищували?
автор Байрактарна • 19 апреля 2024
Ответ дляПозитивна
150 мг один раз на день на ніч. Коли перевищувала то 300 мг.
Позитивна• 19 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
300-600 на добу це звичайна терапевтична доза. Ніякої ейфорії чи залежності бути не може, то виключно ваші фантазії. Взагалі вважається що 150 по 2 рази на добу це мінімальне ефективне дозування
Творю чудеса• 19 апреля 2024
Ответ дляПозитивна
Повернеться, якщо причина стресу нікуди не зникла. Але ліки в цьому не винні