Нетутешня• 19 апреля 2024

Фото книги яку ви зараз читаєте

Покажіть фото книги, яку читаєте
Гарантую неперелевки• 19 апреля 2024
Мои

nabludatel• 19 апреля 2024
Ответ дляКурочка
О, перша дуже класна
Кілька разів перечитувала

Доречі, вирішила перечитати ШРАМ.. Років 15 назад читала
Колись дуже любила Дяченків.
Нещодавно дізналася, що Сергій Дяченко помер. То ж нових книг більше не буде.
Мяо мой мяо• 19 апреля 2024
Ответ дляleviafan3297
Зараз читаю 2 одночасно:
Бюсси Черные кувшинки
Артур Хейлі Готель
Готель читала. І Аеропорт цього ж автора. Мені сподобалась саме робота автора над книгами, деталі.
Мяо мой мяо• 19 апреля 2024
Ответ дляЗадолбулька
фото
Як вам? Починала ’законный брак’, не йде мені
nabludatel• 19 апреля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Что скажите? Хотела прочесть , но вроде бы на литературных форумах ее оценивают не очень высоко
Но название такое цепляющее
Де це Павлюка погано оцінюють?
Всюди купа схвальних відгуків.
Я особисто його ДУЖЕ рекомендую.
На вихідних дочитала останню (з прочитаних мною) його книгу. ’Білий попіл’. Досі знаходжуся під враженням. Не можу розпочати нічого читати.
Губи до вух• 19 апреля 2024
Важка
nabludatel• 19 апреля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Я іще ’Колеса’ його читала. А коли читала ’Аеропорт’ плакала коли читала про чоловіка з бомбою.
Курочка• 19 апреля 2024
Ответ дляnabludatel
Колись дуже любила Дяченків.
Віта ностра, це , мабуть, остання дійсно варта їх річ. Після цього різні спроби були, але жодна не зайшла, як ранні їх книжки.

Перечитую Шрам. І це гарно написано. Враховуючи, що я стала значно старша, і оцінюю якісь речі не так як в 20.
Мяо мой мяо• 19 апреля 2024
Ответ дляnabludatel
Я не плакала, але за лаштунки заглядати люблю. Тому мені й сподобалось, внутрішній світ аеропорту)

Пишна молодиця• 19 апреля 2024
nabludatel• 19 апреля 2024
Ответ дляКурочка

Остання їх книга (не памятаю назви) продовження ’Відьминого віку’ мені сподобалася.
Фляшка на трьох• 19 апреля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
И как оно?
Я у Пелевина только что то старое читала / там где все мухоморами закидывались , не помню название.

Недавно думала может прочесть что из его книг. А потом нашла что он в последних книгах стебет Украинцев(
Чапаев и Пустота
Розвідка Маші• 19 апреля 2024
Ответ дляЧарочка діда
фото
мне понравилась очень
Курочка• 19 апреля 2024
Ответ дляnabludatel
Цілком можливо.
Різні люди, різні смаки.
Незнакомлюся• 19 апреля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Но название такое цепляющее
Мені сподобалось. Так, відгуки різні можуть бути. Дехто говорить про філософський зміст і т.д. Я не сприймаю це так) Для мене це цікавий містичний трилер, сподобались посилання до інших творів, міфології, і взагалі переплетіння сюжету. Харон-Харитон)
Этожзвяздаяегообожаю• 19 апреля 2024
Електронну читаю, правда українською не знайшла її
Этожзвяздаяегообожаю• 19 апреля 2024
Ну і ще 2 частину Макової війни ʼРеспубліка драконаʼ теж читаю, але щось вона мені не іде, тому почала ʼМоя последняя ложьʼ
Уходя дверю не хлопать• 19 апреля 2024
Ответ дляleviafan3297
Зараз читаю 2 одночасно:
Бюсси Черные кувшинки
Артур Хейлі Готель
Обожаю Отель. Он читаетеся так легко, так ’уютно ’)
leviafan3297• 19 апреля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А Вы знаете, мне как то не очень заходит. Не чувствую персонажей, не захватывает (

Уходя дверю не хлопать• 19 апреля 2024
Ответ дляleviafan3297
А я каждого почувствовала. Дома осталась бумажная книга, а сейчас скачала версию себе на телефон и могу начать читать с любой страницы) и заходит)
Кукусикиииииии• 19 апреля 2024
Ответ дляnabludatel
Де це Павлюка погано оцінюють?
Всюди купа схвальних відгуків.
Я особисто його ДУЖЕ рекомендую.
Дякую!
Тоді спробую
Заела_пластинка• 19 апреля 2024
А навіщо саме фото?