Нетутешня• 19 апреля 2024

Фото книги яку ви зараз читаєте

Покажіть фото книги, яку читаєте
Прокачую сідниці• 19 апреля 2024
Ответ дляНаучительница
Оці дві. Муракамі більше не куплю, але дочитаю.
Я Муракамі не доганяю, навіть коли він був суперпопулярний, і зараз, коли я вже подорослішала - не моє

автор Нетутешня • 19 апреля 2024
Ответ дляLady in black
Осьо ))
Ви лікар?
А_я_ЛОЖУ!• 19 апреля 2024
Конан дойля читаю. Сейчас собаку баскервилей. Все ’модное ’, ’пророческое’ и т д перестала читать - надоело...
Прокачую сідниці• 19 апреля 2024
Ответ дляPrervana
фото
Скожа на перші книги? Бо я після роману ’числа’ перестала його читали, ще пробувала бетмен апполо, але вже не те. Хоча його Амон РА входить в мій особистий топ книжок.
Мамин тріль• 19 апреля 2024
alenka3108• 19 апреля 2024
автор Нетутешня • 19 апреля 2024
Ось раджу автора, хто любить історичні романи.. у мене дочки навіть читають її
Летюча помилка• 19 апреля 2024
Аудиокниги слушаю. Читать некогда
Lady in black• 19 апреля 2024
Ответ дляНетутешня
Ви лікар?
Ні)) це мемуари автора, читається дуже легко

ШобВам_КакНам• 19 апреля 2024
Я тільки дослухала Стівена Кінга 11.22.63
Я не знала що він так красиво пише про кохання
Книга 10 з 10
Prervana• 19 апреля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Я на Снаффе закончилась, не читала ничего за последние годы. Пока вполне классическая пелевинщина.
Срочнокпсихологу• 19 апреля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Я вже забула коли читала книжку. Немає ані часу, ані бажання .
В мене час є,а бажання немає. Класика наче вже вся перечитана по декілька разів. А з нового рідко щось попадалось варте уваги. То закинула читання.. А паперова книжка,яку я читала останню- це,здається , Достоєвський, Ідіот. Років 4 тому...
Мамин тріль• 19 апреля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я тоже люблю. Есть все произведения о Шерлоке Холмсе в одном томе. И еще купила вот такую (Собака Баскервилей - самое любимое):
Мяо мой мяо• 19 апреля 2024
Електронну читаю. Дашвар ’Спадок’, щось не йде мені. І паралельно паперову почала, поки ще не розпробувала ’Незриме життя Адді Ларю’
автор Нетутешня • 19 апреля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Я читала Адді Ларю, таке собі я на мене.. Вам як?
Срочнокпсихологу• 19 апреля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
И как оно?
Я у Пелевина только что то старое читала / там где все мухоморами закидывались , не помню название.

Недавно думала может прочесть что из его книг. А потом нашла что он в последних книгах стебет Украинцев(
Дженерейшн П. Очень точно описывает сегодняшние события . А про мухоморы-это,наверное, Чапаев и пустота.
УжеВотДа• 19 апреля 2024
Чумацький Шлях• 19 апреля 2024
Можна запросити вас в книжкову спільноту в телеграм?
Там і обговорюєм і ділимся відгуками , і продаж і обмін
julia-678c• 19 апреля 2024
Сейчас у меня нечитун (
Вот последняя

julia-678c• 19 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Дайте пожалуйста ссылку
А_я_ЛОЖУ!• 19 апреля 2024
Ответ дляМамин тріль
У меня издание 1992 года.
Мяо мой мяо• 19 апреля 2024
Ответ дляНетутешня
Тільки почала, поки рівно читається. Не аж цікаво, не аж нудно)
Чумацький Шлях• 19 апреля 2024
Booksbaraxolka
Курочка• 19 апреля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Прочитала неделю назад половину «Vita nostra. Работа над ошибками.»
Бросила, хуже первой части, нет той атмосферы.
О, перша дуже класна
Кілька разів перечитувала

Доречі, вирішила перечитати ШРАМ.. Років 15 назад читала
Мамин тріль• 19 апреля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
У меня издание 1992 года.
Мою старую взяли почитать и не вернули( Но там были избранные произведения. Уже в 2000-х купила себе из серии ’Все в одном томе’.
Курочка• 19 апреля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Что скажите? Хотела прочесть , но вроде бы на литературных форумах ее оценивают не очень высоко
Но название такое цепляющее
Хто це її не високо оцінює

Дуже класна. У Павлюка всього три книжки, і всі три-
Мэри Попкинс• 19 апреля 2024
Курочка• 19 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Дайте, будь ласка, посилання
leviafan3297• 19 апреля 2024
Зараз читаю 2 одночасно:
Бюсси Черные кувшинки
Артур Хейлі Готель
Задолбулька• 19 апреля 2024