Звільнять Верещук, Шмигаля та Кулебу..а прем´єр- міністром назначать Єрмака..
Перевіримо чи це правда..
Ответ дляFalcon82
Можливо, як варіант проголошена допомога і Маркарову в Україну
Завтра только голосование в Палате представителей. Это не тот законопроект, который принял Сенат, поэтому даже, если завтра Палата представителей примет, Сенат опять будет голосовать. Сенат вообще сейчас на каникулах. У этого сериала ещё несколько сезонов.
Маринамишина• 19 апреля 2024
Ответ дляKateSavch
Чтоб договариваться о мире надо менять политику рашки
Все равно в этой войне не будет победителей и побежденных, войной это не решится. Изменения будут только после смерти путина и изменения режима в московии
Ответ дляJave
Один із варіантів, чисто мої догадки.. так як 5 років зеленського спливає щоб не злити міжнародних партнерів, зелень передає владу прем´єр-міністру, а він у нас на той час буде Єрмак.. ну чи придумають ще щось
Ого, ви в нас акула політичних інтриг, не то шо тупі вестерни. Карточний домік для бєдних🫶🏻
Злючкакусючка• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
Ще стане Єрмак нашим наступним президентом. Тьху-тьху-тьху
У нас премьер главнее президента, так что зачем ему в президенты? Премьером и будет
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляowl62
Вы в курсе у Залужного уже приняли верительньіе грамоты в Великобритании?
В курсі. Агреман вже отримав.
Хеленка_Хм• 20 апреля 2024
Ответ дляowl62
Эта информация не попадалась нигде. Про Залужного только слышала, что он сейчас интенсивно учит английский и правила дипломатического этикета и общения изучает.
Ответ дляХеленка_Хм
А яке ваше ставлення до Залужного після зміни професії.. я про те, ви до якого табору належите, ті що негативно ставляться: як так що проф військовий кидає країну під час розпалу війни
Чи до другого, що він буде корисним на дипломатичному полі?
Хеленка_Хм• 20 апреля 2024
Ответ дляJave
Особисто я не роблю кумирів ні з кого. Мені Залужний подобається зовнішньо, як гарний чоловік , він мого типажу))))) Але Щоб дати оцінку, я спираюсь ні на емоції, а на факти. Він був призначений на посаду головнокомандувача в липні 2021 року, то ж разом зі всією владою, маючи дані розвідки, мав час підготуватись до війни. Питань багато….Я не розумію, хто розвинув тему, що він має йти в презеденти, бо він ніколи такого не казав. А наш народ підхватує тему, та вже розкручує сам. А то , що він міняє професію, то думаю, що не по своїй волі. Що б стати політиком зараз , потрібно, що б на нього зробили ставку наші партери. Може вони і зроблять, але пізніше. Я реаліст і розумію, що вести самостійну політику В.Ф. не може зараз, але і зникати він не хоче, бо має амбіції.
Хотіла кратко написати, але не вийшло🤗
Flower Girl23• 20 апреля 2024
Ответ дляKateSavch
И политику НАТОвского блока тоже... Но этого никогда не будет...
KozaNostra_I• 20 апреля 2024
Ответ дляOdilie
С такой властью, сорри, и территорий не останется, чтобы президентствовать...
Власть, которую мы заслужили...
KozaNostra_I• 20 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Каким образом?
Кто по Конституции становится исполняющим обязанности президента в случае смерти Зеленского?
KozaNostra_I• 20 апреля 2024
Ответ для_Annyshka____
То мертва теорія. В нас якщо президента немає деякий час, влада тимчасово передається голові Верховної Ради.
Ещё не легче! Вы в курсе, кто у нас на данный момент глава Верховной Рады?
Людмила 007.• 20 апреля 2024
Ответ дляJave
От і я так думаю, думаю якщо правда те що пишуть значить реально в 2025 будуть вибори
Подняла старые наброски графиков. Думаю, выборы состоятся в 2025 году и произойдет передача власти от Зеленского к Ермаку (аналог рашистов). Сегодня, 20.04.2024 г, истекает срок президентства.
Ответ дляЛюдмила 007.
Все може бути. Подивимось.. але мені здається реально готують передачу влади
Людмила 007.• 20 апреля 2024
Ответ дляJave
В графике ошиблась с датой окончания полномочий. Но, остальное все остается. Сегодня очень важный день для принятия решения.