Jave• Изменено 19 апреля 2024

Пишуть що на наступній неділі

Звільнять Верещук, Шмигаля та Кулебу..а прем´єр- міністром назначать Єрмака..
Перевіримо чи це правда..
Star39• 19 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Можливо, як варіант проголошена допомога і Маркарову в Україну
Завтра только голосование в Палате представителей. Это не тот законопроект, который принял Сенат, поэтому даже, если завтра Палата представителей примет, Сенат опять будет голосовать. Сенат вообще сейчас на каникулах. У этого сериала ещё несколько сезонов.

Маринамишина• 19 апреля 2024
Может политику Украины меняют, будут договариваться о мире
owl62• 19 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Такий собі список. Навальна на 1 місці. Ну який нафіг в неї є вплив на світ?
Світлий образ вдови мученика режиму
KateSavch• 19 апреля 2024
Ответ дляМаринамишина
Чтоб договариваться о мире надо менять политику рашки
owl62• 19 апреля 2024
Ответ дляХеленка_Хм
Кулебу вроде послом в США отправят, вместо Маркаровой.
Вы в курсе у Залужного уже приняли верительньіе грамоты в Великобритании?
Маринамишина• 19 апреля 2024
Ответ дляKateSavch
Все равно в этой войне не будет победителей и побежденных, войной это не решится. Изменения будут только после смерти путина и изменения режима в московии
liss• 19 апреля 2024
Что за Кулебу переживать у него лопата и McDs останутся ..
hhoma• 19 апреля 2024
Неділя - вихідний день. Нікого в неділю не звільнять, не переживайте.
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
Один із варіантів, чисто мої догадки.. так як 5 років зеленського спливає щоб не злити міжнародних партнерів, зелень передає владу прем´єр-міністру, а він у нас на той час буде Єрмак.. ну чи придумають ще щось
Ого, ви в нас акула політичних інтриг, не то шо тупі вестерни. Карточний домік для бєдних🫶🏻

kitty cat• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
Очень правдоподобно, к сожалению
Злючкакусючка• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
Ще стане Єрмак нашим наступним президентом. Тьху-тьху-тьху
У нас премьер главнее президента, так что зачем ему в президенты? Премьером и будет
df364tye3• 19 апреля 2024
не все ли равно ,,,
Ane4ka777• 20 апреля 2024
Ермак, давно метит на пост премьера, думаю так и будет. Это будет начало нашего конца...
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляowl62
В курсі. Агреман вже отримав.
Хеленка_Хм• 20 апреля 2024
Ответ дляowl62
Эта информация не попадалась нигде. Про Залужного только слышала, что он сейчас интенсивно учит английский и правила дипломатического этикета и общения изучает.
автор Jave • 20 апреля 2024
Ответ дляХеленка_Хм
А яке ваше ставлення до Залужного після зміни професії.. я про те, ви до якого табору належите, ті що негативно ставляться: як так що проф військовий кидає країну під час розпалу війни
Чи до другого, що він буде корисним на дипломатичному полі?
Хеленка_Хм• 20 апреля 2024
Ответ дляJave
Особисто я не роблю кумирів ні з кого. Мені Залужний подобається зовнішньо, як гарний чоловік , він мого типажу))))) Але Щоб дати оцінку, я спираюсь ні на емоції, а на факти. Він був призначений на посаду головнокомандувача в липні 2021 року, то ж разом зі всією владою, маючи дані розвідки, мав час підготуватись до війни. Питань багато….Я не розумію, хто розвинув тему, що він має йти в презеденти, бо він ніколи такого не казав. А наш народ підхватує тему, та вже розкручує сам. А то , що він міняє професію, то думаю, що не по своїй волі. Що б стати політиком зараз , потрібно, що б на нього зробили ставку наші партери. Може вони і зроблять, але пізніше. Я реаліст і розумію, що вести самостійну політику В.Ф. не може зараз, але і зникати він не хоче, бо має амбіції.

Хотіла кратко написати, але не вийшло🤗
Ирина_Б_• 20 апреля 2024
а что поменяется?
Flower Girl23• 20 апреля 2024
Ответ дляKateSavch
И политику НАТОвского блока тоже... Но этого никогда не будет...

KozaNostra_I• 20 апреля 2024
Ответ дляOdilie
С такой властью, сорри, и территорий не останется, чтобы президентствовать...
Власть, которую мы заслужили...
KozaNostra_I• 20 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Каким образом?
Кто по Конституции становится исполняющим обязанности президента в случае смерти Зеленского?
KozaNostra_I• 20 апреля 2024
Ответ для_Annyshka____
То мертва теорія. В нас якщо президента немає деякий час, влада тимчасово передається голові Верховної Ради.
Ещё не легче! Вы в курсе, кто у нас на данный момент глава Верховной Рады?
автор Jave • 20 апреля 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Хряк Стефанчук)
Людмила 007.• 20 апреля 2024
Ответ дляJave
От і я так думаю, думаю якщо правда те що пишуть значить реально в 2025 будуть вибори
Подняла старые наброски графиков. Думаю, выборы состоятся в 2025 году и произойдет передача власти от Зеленского к Ермаку (аналог рашистов). Сегодня, 20.04.2024 г, истекает срок президентства.
Людмила 007.• 20 апреля 2024
Выкладываю без комментариев.
автор Jave • 20 апреля 2024
Ответ дляЛюдмила 007.
Все може бути. Подивимось.. але мені здається реально готують передачу влади
Людмила 007.• 20 апреля 2024
Ответ дляJave
В графике ошиблась с датой окончания полномочий. Но, остальное все остается. Сегодня очень важный день для принятия решения.
Людмила 007.• 20 апреля 2024
С уточненной датой.