Изменено 19 апреля в 21:02

Поліклініка на Підвисоцького (Київ), хто знає

який там порядок прийому пацієнтів? Дитині 5 років, потрібно видалити зуб. Чи потрібно брати направлення у педіатра, чи їхати одразу туди і в порядку живої черги йти на видалення?
ДелайКак_Я 19 апреля в 21:18
Там такі недолугі лікарі. Я у декількох лікувала там дитині зуб.
Бачу_майбутнє 19 апреля в 21:20
Можна без направлення в порядку живої черги
автор Вредняжка 19 апреля в 21:22
Ответ дляБачу_майбутнє
Можна без направлення в порядку живої черги
Дякую
сою не люблю 20 апреля в 13:05
Ответ дляДелайКак_Я
Там такі недолугі лікарі. Я у декількох лікувала там дитині зуб.
при чому тут лікування? Лише там щелепно-лицьова хірургія, де можна видалити зуб різної складності
Мошей ницца 20 апреля в 15:47
Не знаю занимается ли она детьми, но крутой челюстно лицевой хирург там Злата Кмецинская
Меня направляли по страховке сразу с ней
Едеть просто на прием и договоритесь об удалении