20 апреля в 11:26

Бізнес в селі. Моя ідея

Завела корівок і птицю. Поки все добре, найняла помічника. Питання в збуті. Планую з доставкою клієнтам. У місті діти розвозити будуть. Оголошення поклею біля багатоповерхівок, зупинок і в соц мережах. Місто велике. Продукція-бройлери тушки, півники молоденькі, молоко, сметана, вершки, масло, яйце, кролики, гуси, качки, творог. Ціну поставлю дешевше базарної, чи будуть брати? Все смачне і свіже, без хімії.
показать весь текст
Блондинка в Законе 20 апреля в 11:38
Ответ дляЯ на хвилинку
Сможет, если цена не рынка будет. Иначе какой смысл людям брать с рук и рисковать? На рынке все таки какой никакой контроль, люди местовое платят.
Может дети у нее в ЖК на 3000квартир живут?
Так и у таких как автор никакой контроль,ещё меньше,чем на рынке,там хоть лаборатория есть
2 1
Я на хвилинку 20 апреля в 11:38
Ответ дляМіняйловна
Як правило така продукція, ще й з доставкою вище базарної вартості.
Ну если кому то Ок, то Ок.
Я такого не понимаю и не беру дороже
Чарочка діда 20 апреля в 11:38
Ответ дляБлондинка в Законе
Так и у таких как автор никакой контроль,ещё меньше,чем на рынке,там хоть лаборатория есть
никто там ничего не проверяет, ну комон!
Мания-Величия 20 апреля в 11:38
Ответ дляПекельнi Борошна
Є.
Вже намалював довідку? Ну ваша торгівля до першого адекватного покупця. Викличе поліцію та й все
5 2 2
А я нівроку 20 апреля в 11:40
Местные чаты ищите .
Когда у нас своих бройлеров не хватает мы заказываем тоже у фермеров , от них скидка от нас клиенты ))
Я на хвилинку 20 апреля в 11:39
Ответ дляБлондинка в Законе
Так и у таких как автор никакой контроль,ещё меньше,чем на рынке,там хоть лаборатория есть
Ну так я про что? Перечитайте
Блондинка в Законе 20 апреля в 11:42
Ответ дляЧарочка діда
никто там ничего не проверяет, ну комон!
Я невнимательно прочитала)
Міняйловна 20 апреля в 11:39
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну если кому то Ок, то Ок.
Я такого не понимаю и не беру дороже
Комусь на ринку Ок, я там не беру.
І з рук не беру в будь кого.
Домашка 20 апреля в 11:42
Что-то не верится. Вдвоем с помощником и корова/коровы (молоко, творог, масло, сметана)
И гуси, и качки, и куры
Да еще кроли
Троль не понимает, какой это труд
бифидобактерияЖоржик 20 апреля в 11:40
Кролів ’без хімії’ не виростити - обов´язково щеплення потрібні, я б, навпаки, не хотіла купувати там, де кролів від хвороб не щеплюють.
Ну і класно було б сторінку в Інстаграм завести, щоб люди бачили процес ’з середини’
Міняйловна 20 апреля в 11:40
Ответ дляДомашка
Что-то не верится. Вдвоем с помощником и корова/коровы (молоко, творог, масло, сметана)
И гуси, и качки, и куры
Да еще кроли
Троль не понимает, какой это труд
І я про це. Автор вигадала казку і всі повірили
4 1
Блондинка в Законе 20 апреля в 11:41
У нас есть дядька,который скупает молоко и возит на машине,продает по цене магазина, на базаре дешевле. Наверное берут у него ,не первый год,но лично мне кипятить лень)).
Міняйловна 20 апреля в 11:41
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Кролів ’без хімії’ не виростити - обов´язково щеплення потрібні, я б, навпаки, не хотіла купувати там, де кролів від хвороб не щеплюють.
Ну і класно було б сторінку в Інстаграм завести, щоб люди бачили процес ’з середини’
Люди як побачать автора ´ процес з середини ’ точно купувати не будуть
2 1
Пописанная парта 20 апреля в 11:41
Ответ дляКопуша
Я бы не ставила цену ниже базарной, зачем? Это тяжелый труд, лучше выигрывать у конкурентов за счет качества товаров, а не дешевизны.
також неясно нащо знецінювати труд заниженням ціни
irina _d 20 апреля в 11:41
Ответ дляДомашка
Что-то не верится. Вдвоем с помощником и корова/коровы (молоко, творог, масло, сметана)
И гуси, и качки, и куры
Да еще кроли
Троль не понимает, какой это труд
Не понимаю, почему в списке нет десятка свиней ещё и стада индюков
Как-то упустила автор этот момент)
Міняйловна 20 апреля в 11:42
Автор, сіно для тварин де берете? Зерно?
Домашка 20 апреля в 11:42
Ответ дляirina _d
Не понимаю, почему в списке нет десятка свиней ещё и стада индюков
Как-то упустила автор этот момент)
А еще можно овец разводить и в свободное время вместе с помощником носки вязать)
Жерица ночи 20 апреля в 11:43
Ответ дляПекельнi Борошна
Напишіть ціну на молоко,півторашка?
Молоко 3 литровую беру 90 грн уже года 2 цену не менял, но я с нее собираю 200-250 мл сливок , и все равно молоко жирное . Яйца домашние по 50 сейчас вот взяла. Ещё заказываю вареники и пельмени домашние
Міняйловна 20 апреля в 11:42
Ответ дляirina _d
Не понимаю, почему в списке нет десятка свиней ещё и стада индюков
Как-то упустила автор этот момент)
І кобила Зірка
4есотка 20 апреля в 11:42
Объявление в местных Вайбер группах делайте ещё. Удачи
Пишу_граммотно! 20 апреля в 11:42
Ви вже проснулися?
Міняйловна 20 апреля в 11:43
Пропала автор, пішла корову доїти
irina _d 20 апреля в 11:43
Ответ дляДомашка
А еще можно овец разводить и в свободное время вместе с помощником носки вязать)
А баранина?
Тоже нужное дело.
А козье молоко и козий сыр?
Та, ещё куча не охваченного автором осталась. Непорядок
бифидобактерияЖоржик 20 апреля в 11:44
Ответ дляМіняйловна
Люди як побачать автора ´ процес з середини ’ точно купувати не будуть
У нас в місті є людина, займається вирощуванням курей, качок, гусей та перепелів, все знімає і викладає в Інстаграм, у неї ідеальна чистота, порядок, розповідає про те, як попереджають хвороби птахам та багато чого іншого. То клієнтів у неї хоч відбавляй, іноді не можливо навіть купити, бо все розгрібають перед святами. Так з качками перед Новим Роком було - я заздалегідь замовила, мені вистачило, а подруга за тиждень телефонувала - вже всі розписані були
Tammy21 20 апреля в 11:45
Ответ дляБлондинка в Законе
Херня это все,про развоз детьми по клиентам ,не сможете вы конкурировать с рынком и магазином
А навіщо їм конкурувати з гігантськими мережами?)
бифидобактерияЖоржик 20 апреля в 11:45
Ответ дляДомашка
А еще можно овец разводить и в свободное время вместе с помощником носки вязать)
А ще шовкопрядів можна вирощувати на плантаціях шовковичних
Пописанная парта 20 апреля в 11:45
Ответ дляTammy21
Коли встанете на ноги, шукайте людей для розкрутки онлайн акків/маркету та розширюйте асортимент. ’Фермерська доставка’))) Я б з задоволенням, при наявності ок якості та відповідних документів користувалася.
ПС. Дуже і дуже раджу якщо ще ні, вже зараз написати бізнес-план.
а як його писати ?
Блондинка в Законе 20 апреля в 11:45
Ответ длябифидобактерияЖоржик
У нас в місті є людина, займається вирощуванням курей, качок, гусей та перепелів, все знімає і викладає в Інстаграм, у неї ідеальна чистота, порядок, розповідає про те, як попереджають хвороби птахам та багато чого іншого. То клієнтів у неї хоч відбавляй, іноді не можливо навіть купити, бо все розгрібають перед святами. Так з качками перед Новим Роком було - я заздалегідь замовила, мені вистачило, а подруга за тиждень телефонувала - вже всі розписані були
А после праздников,хорошая торговля?утки и гуси ,перепела все же на любителя
Сусідка зверху 20 апреля в 11:46
Ответ дляДомашка
Что-то не верится. Вдвоем с помощником и корова/коровы (молоко, творог, масло, сметана)
И гуси, и качки, и куры
Да еще кроли
Троль не понимает, какой это труд
Те же мысли.
И одно дело вырастить, а разобрать это/ пощипать/ хранить и все такое? Мы берем телятину у мини фермера, живности много, качество хорошее, дороже рынка само собой, так там 3 семьи этим занимаются + отдельный чел на раскрутке и заказах.
Блондинка в Законе 20 апреля в 11:46
Ответ дляTammy21
А навіщо їм конкурувати з гігантськими мережами?)
Потому что домашний творог стоит денег,если его продавать дешевле,чем на рынке,то автор быстро разорится.