Порекомендуйте цікаві книжки про дорослішання, статеве дозрівання , бажано саме для дівчат. Малечі про інтимні речі вже переросли трошки, вона є, класна, читали не раз разом і сама донька. Хочеться щось на більш дорослий вік, саме на дівчачу тему, про зміни тіла, відносини, особисті бар´єри. Дивлюсь оцю - Як я дорослішаю. Посібник для дівчат Аніта Найк. Які ще цікаві варіанти?)
Чтооооооооооо?• 20 апреля 2024
Уже много раз советовала. Очень классные книги. Дочка прочитала несколько раз)) С юмором, все ясно-понятно написано. 2 тома
Плекаю думи• 20 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Подскажите, пожалуйста, есть ли в этой книге пояснения про секс? Ищу как бы материал с объяснениями для постарше, 12-13 лет.
Чтооооооооооо?• 20 апреля 2024
Ответ дляПлекаю думи
Есть, во втором томе, там с 10 лет и старше
Плекаю думи• 20 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Большое спасибо. Поищу его тогда.
Вероятненько• 20 апреля 2024
А існує хоча б одна нормальна енциклопедія чи книга суто для дівчат чи для хлопців?
Ні за холодну воду• 20 апреля 2024
Без маячні про перші місячні Юлії Ярмоленко, тієї ж авторки, що і Малечі про інтимні речі
Моє дивовижне тіло - Морава Ібрагім - ця у моєї дочки улюблена
Ні за холодну воду• 20 апреля 2024
Ще Юмі Стайнз - Поговоримо про згоду чудова, на 12-13 років і більше
Ні за холодну воду• 21 апреля 2024
Ответ дляahmatova7
Бачу таку книжку, але автор інший, а Морава Ібрагім є ’Про тебе справжню’ вона?
Так, вибачте, помилилась з назвою.
Про тебе справжню - це вона