Замулена ріка• 21 апреля 2024
Дитина з народженням ричить
Дитина ричить з народження! Норма це, чи ні?
Педіатр каже, шо пройде. Але він так це робить голосно, шо мене насторожує
Ричить він коли не може зригнуть або коли животик болить( піджимає ніжки)
В кого так було? Коли пройшло? Чи робили ви шось?
Ванна Тазиковна• 21 апреля 2024
А педіатр з досвідом? Якщо так, то я б вірила педіатру. Особисто я про таке вперше чую. Можливо порадилась би ще з одним педіатром.
Пульт от линолеума• 21 апреля 2024
Дочь и рычала, и громко и протяжно выдыхала, когда наедалась и засыпала, даже в роддоме медсестра говорила что никогда такого не слышала. Потом рычала лёжа и будто полоскала горло слюной. Много разных звуков издавала. Уже 18 лет все ок
ПлакалаВАвто• 21 апреля 2024
Не было такого. Сейчас рычит. Но это он подражает зверям из дикой природы так
может, ребенок так выражает боль? Что скорее всего. В любом случае если педиатр не видит проблемы, то и вы их не ищите. Все дети разные
Прилипало• 21 апреля 2024
Моя ричала, пройшло. Теж насторожувало мене це. Лікарі заспокоювали. Все добре. Племінниця теж ричала. Як ведмедмки)
Замулена ріка
• 21 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Может, стонет?
Ні, саме ричить, як медведь
Замулена ріка
• 21 апреля 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Все теж саме, ричить особливо у ві сні і таке як ригоття завжди в роті
Фрикаделька• 21 апреля 2024
Мій також інколи рикає. Але мене це якось не турбує, а навпаки я милуюсь. Звичайно ж пройде. Просто малюк навчився так робити, а по іншому ще не навчився. Нові вміння витіснять