Яичница с беконом• 21 апреля 2024

Скільки ви платите за свій манікюр із покриттям?

Я вважаю,що то що більше 600 то вже занадто дорого із урахуванням того,що його носити всього 2-3 тижні.

Мене дивує коли ставлять ціни більше за 1000 тисячу,і хто же до них ходить?
автор Яичница с беконом • 21 апреля 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Ні, на Дарниці.
Дуже дорого

Ответ дляНе вмію заміряти
Ні, на Дарниці.
А скільки по часу?
Не вмію заміряти• 21 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
А скільки по часу?
1,5-2
Не вмію заміряти• 21 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Дуже дорого
Ні, не дорого. Якість манікюру набагато вища ніж в тих, хто робить його за 600
Губной рояль• 21 апреля 2024
Тернополь. 550 стало, было 450. сразу на 100 грн поднятие.
но я на лето снимать буду, а дальше наверно японский маник
Пищалка• 21 апреля 2024
550 Черкаси, манікюр, зняття, покриття і укріплення
Але зараз буду шукати інше місце,
Поміняли майстра в салоні - це жах
Грамотний хвіст• 21 апреля 2024
550. Киев , на дому. У того же мастера в салоне 650 грн
Домовенок Кузя• 21 апреля 2024
700 грн за маникюр плачу, считаю это нормально, мастеру тоже хочется кушать и материалы с неба им не падают, а они очень дорогие.
Ответ дляНе вмію заміряти
Можете показати фото?

Ответ дляНе вмію заміряти
1,5-2
Це дуже довго за таку вартість...
Ответ дляПищалка
Але зараз буду шукати інше місце,
Поміняли майстра в салоні - це жах
Не вміє робити?
Ответ дляДомовенок Кузя
Матеріали за один раз не використають
Домовенок Кузя• 21 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Матеріали за один раз не використають
А стерилизация ? А сухожар который стоит 7-10тыс. Это тоже заложено все в прайс, крафт пакеты, аренда, электричество, вода это все заложено в один маникюр. Амортизация оборудования ( на ремонт это тоже все туда идёт) мастеру тоже хочется кушать и попить кофе, оплатить себе массаж или тренировку в спорт зале. Пишу это как бывший мастер с профессии ушла из за аллергии.
Не вмію заміряти• 21 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Це дуже довго за таку вартість...
В мене ніколи не відходив лак, не ломались нігті, не відростало швидко, бо фарбують під кутікулу, не було проблем з нігтями і тд
Мені цього достатньо для того, щоб розуміти, що таке якість
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну наприклад в мене свої інструменти абсолютно всі.
Ответ дляДомовенок Кузя
І так це все коштує не більше 500 гривень із урахуванням того,що ви будете не єдиним клієнтом то в кінцевому підсумку сума така немаленька так що не переживайте,вони коштують добре.
Домовенок Кузя• 21 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Я бы вас не обслуживала с вашими инструментами так как от качества инструмента и как он лежит в руке зависит качество маникюра.
Домовенок Кузя• 21 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Пройдите путь мастера тогда поймёте о чем я пишу.
Ответ дляНе вмію заміряти
Мені фарбували під кутикуло за 500 гривень тобто все те саме,що і вас просто значно менше по вартості та часу.

Ответ дляДомовенок Кузя
Якщо майстер профі то все одно чиїми інструментами
Не вмію заміряти• 21 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Мене все задовольняє і ціна теж
Ответ дляНе вмію заміряти
Мене все задовольняє і ціна теж
Скільки ви заробляєте за день?
Просто цікаво
Не вмію заміряти• 21 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Звісно ні.
Якість різна.
Не вмію заміряти• 21 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Скільки ви заробляєте за день?
Просто цікаво
Заробляю в місяць близько 67 тисяч
Ответ дляНе вмію заміряти
Заробляю в місяць близько 67 тисяч
А що ще робите із бюті процедур?
Домовенок Кузя• 21 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Попробуйте взять тупой инструмент не заточенный и пройдитесь по кутикуле, или заводская заточка которая слетает после 3 ех маникюров, а вы ведь не пойдете как купили инструмент с магазина сразу к заточнику чтобы тот заточил его хорошо, потому что вы о таких тонкостях даже не знаете, зато мастеру мучаться с вашим тупым инструментом, а потом строчите темы что мастер криворучка маникюр не умеет делать
Не вмію заміряти• 21 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
А що ще робите із бюті процедур?
Нічого.
:)
Ответ дляНе вмію заміряти
Звісно ні.
Якість різна.
В моєму досвіді- так, мені робили майстри ідеально моїми інструментами)
Ответ дляДомовенок Кузя
Я заточую
Не вмію заміряти• 21 апреля 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Саме так
Але автор цього не зрозуміє