тяжкаялюдина• 21 апреля 2024
Стосунки
Живём с мужем уже год. Официально. Детей общих нет. Платим за дом и коммуналку вместе,кушать мясо,молоко ,вкусняшки очень часто у него нет денег. Попросила купить молоко,говорит нег денег,зато к маме пошел с вкусностями для ее собаки. Я сказала ,что сьежджаб от него,буду жить отдельно. Начнет нормально зарабатывать ,тогда поговорим. А то к мамаше идти собаке купить на 50 грн есть деньги,а в дом молоко купить нет.
Lisichka666• 21 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
А ви нічого не боїтесь в цьому житті?
До прикладу витратити свої роки життя на випрошування молока.
Нехай шукає підробіток на дому у себе.
Согласна
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
А ви нічого не боїтесь в цьому житті?
Нехай шукає підробіток на дому у себе.
Ага. Має. Все купи,м´ясо приводжу ,сама собі всі процедури оплачую
Lisichka666• 21 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Я дитину сама тягну плюс собі все сама купую. І ще й елементарно молока хліб ане може купити
Тяжелый случай . может он в депрессии ? И нужно дать пенделя ?
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляLisichka666
Ну звичайно.
Хату як платити,ти давай гроші йому
Як продукти м´ясо,йогурт ,то ойму також купи,бо вилетиш з хати назад до батьків
Хату як платити,ти давай гроші йому
БеллаДонна• 21 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ну звичайно.
Хату як платити,ти давай гроші йому
Ну так и зачем Вы с ним продолжаете возиться? На этапе когда Вы увидели, что он еще и с дома крысячничает и выносит, это уже все. Ну и про курицу, когда Вы зарабатываете в три раза больше, а он Вам диктует сколько есть, это ж охренеть вообще. Ел бы он у меня одну манку, блин.
Вы за свою зп намного богаче будете жить без него и никто не будет рассказывать Вам сколько кушать и выгонять, Вы чего?
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Він хороший,по побуту робить. Я не меркантильна,але бляха,в дім купити,немає пусто,а до мамашки носить. Воно їм усе повернеться. Дві гидоти ,які живуть за рахунок освічених людей
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Мамаші,яка сука сидить за 3000 в магазині носить,а я маю купувати. Сказала йому,щоб нахер забирався до неї,хай кормить його,все,купила,щоб не брав навіть
БеллаДонна• 21 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Він нагадав мені одного козла, який дітям не давав, крав з дому і коханкам відносив. А при розлученні виніс з дому половину всіх зроблених жінкою запасів круп і всього-всього, але підмів за собою, господарник хрінов.
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Ахвза. В мене так колишній робив
БеллаДонна• 21 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Кидайте його, або принаймні виженіть з умовою повернення тільки коли зароблятиме гідно й плюс жодних ничок та спільні закупи.
Ви гідна кращого і маєте гарний заробіток, без нього Вам лише економія буде.
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Мені з речами треба перебиратися,він до мамаші піде,а хата чужа
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляБеллаДонна
виїжає на тому,що я після операції не можу нічого робити,типу,що я без нього можу
БеллаДонна• 21 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Та й нехай. Шукайте однушку-студію, щось невеличке, економне, але миле. Нехай з мамою поживе, без суші і гомілок. А Ви побачите як Вам буде спокійно самій, всі кошти Ваші, відкладатимите нарешті і на себе витрачатимите замість годувати дорослу крису.
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Це точно,щоб мала дитині більше дати,бо вона з батьками живе,то його кормлю
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Дитині лишаю 15000 каже нащо щотижня лишати в твоїх ж батьків є. Сука само жере все ,а як платити комуналку прямо з матами,де гроші ,давай половину
ніколи такого не було• 21 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ви феєрична… женщина
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Мозком
Головне не бути такою як Ви
ніколи такого не було• 21 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Головне не бути такою як Ви
Звичайно, що я не ви. Не утримую яйценосця, і діти мої біля мене, а не живуть на залишках від вашого хряка.
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ви пишеться з великої
ніколи такого не було• 21 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ви пишеться з великої
Коли треба підкреслити повагу до співрозмовника
тяжкаялюдина
• 21 апреля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Удалено администрацией...
ніколи такого не було• 21 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Удалено администрацией...
😅мда…
Ну,бан.