Роза в вазі• 21 апреля 2024

Заміна ретинолу на літо

В мене інколи акне, нерівний тон розширені пори, ретинол добре справляється і виглядає краще, але чим користуватися влітку щоб підтримувати такий ефект?
Бавовнятко• 21 апреля 2024
А в чому проблема з ретинолом влітку?)
Використовуйте якісний спф та продовжуйте користуватися
автор Роза в вазі • 21 апреля 2024
Ответ дляБавовнятко
А в чому проблема з ретинолом влітку?)
Я думала що ним не можна влітку, я круглий рік використовую спф50 як порадив косметолог
КохайтесьЧорнобровi• 21 апреля 2024
Ретинол можно круглый год под спф50, не использовать если вы только прям под бешеную инсоляцию едите в отпуск
Бавовнятко• 21 апреля 2024
Ответ дляРоза в вазі
Звичайно можна
У деяких країнах літо цілий рік, а ретинолом користуються все одно.
Рослинною заміною ретинолу вважають бакучіол, але як на мене то у порівнянні він не працює зовсім можна було б замінити ретинол кислотами - але вони так само потребують спф. Тому нема сенсу припиняти користування ретинолом який вам підходить через пору року
Кукусики• 21 апреля 2024
Можна і літом, а так можна азелаїнку спробувати
Залатавая• 21 апреля 2024
Можно и летом, но под спф 50 и плюс постоянно его обновлять. Нужен ли вам такой гемор решать вам
Залатавая• 21 апреля 2024
Ответ дляКукусики
Азелаинка тоже делает кожу фоточувствительной, после нее тоже нужен спф
Залатавая• 21 апреля 2024
Ниацинамид безопасный летом, он не повышает восприимчивость кожи к солнцу
В гости звали?• 21 апреля 2024
Ответ дляРоза в вазі
Я беру кислотам мигдальна, азелаїнова, ферулова+ раз в тиждень ензимний пілінг. Живу так 10 років, чекаю осені, бо люблю ретинол
успокойте_Меня• 21 апреля 2024
Ответ дляВ гости звали?
Який відсоток берете?
Кукусики• 22 апреля 2024
Ответ дляЗалатавая
Після будь якої кислоти треба спф.....,але ретинол більш сильніший в цьому плані