Королева Сарказма• 21 апреля 2024
Як побороти думку
В мене нав´язлива думка що я зійшла з розуму,перепробувала всі ад,думки нікуди не ділись,є дереалізація і деперсоналізація тому така думка що я зійшла з розуму
Можливо хтось стикався з таким,підкажіть як перестати думати про то
Королева Сарказма
• 21 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Лечиться, ну как иначе? Искать другого психиатра и лечиться.
Вже багатьох обійшла
Дама_с_караваем• 21 апреля 2024
КПТ пробуйте з психотерапевтом. Ну, і взагалі, що лікар каже, який ад виписав? Який діагноз? Може, ще якась симптоматика?