Щас ухожу• 21 апреля 2024
Порадьте текстурайзер для обʼєму волосся
Потрібен прикореневий об’єм волосся, як на фото. Моє Волосся важке. Натрапила на інфо, що текстурайзер справляється з цим. Цікавить продукт середній та середній+ по ціні/якість. Я за здорове волосся з природнім виглядом.
дама_из_декрета• 21 апреля 2024
У меня сейчас спрей goldwell
Он классный, наношу на почти сухие волосы и чуть просушиваю еще раз. Не склеивает, не «грязнит». Он сухой, не жидкий. До этого у меня был Oribe - тоже топ, но намного дороже.
И послушаю что вам еще посоветуют, у меня это актуальное средство всегда