Як розсмішити немовля?

Доці 4 місяця, посміхається але не сміється. Чогось починаю переживати.
7 5
Дуняша 21 апреля в 22:29
Бедный ребенок(((
ПушАпница 21 апреля в 22:29
Я переживала, что агу не говорит в 1 мес. Муж до сих пор ржет с меня.
Мизимец 21 апреля в 22:29
Включите ей 95 квартал
5 5
Сладко-соленая 21 апреля в 22:30
Наверное математиком будет)
Морская свинка 21 апреля в 22:31
Посмішка є? Слідкування за іграшками. Цікавість до нових?
автор Коленная ложечка 21 апреля в 22:31
Ответ дляМорская свинка
Посмішка є? Слідкування за іграшками. Цікавість до нових?
Так все це є
Марс атакует 21 апреля в 22:32
Зачем?
Суцільна зрада 21 апреля в 22:32
Малій було 3 місяці. Тато поголив голову під нуль. Вона як його такого побачила, то сміялась вголос і довго) Перший раз у її житті. З тих пір зрозуміли, що з почуттям гумору в неї ок все)
Глаголиця 21 апреля в 22:33
сына звук скотча очень смешил, когда резко открываешь)
Даю справку 21 апреля в 22:33
оставьте ее в покое, ей сейчас главное это поесть, поспать, посрать
Булку Дай 21 апреля в 22:33
Моя не сміялася, дивилася на нас як на дурачків, коли намагалися розсмішити, такий темперамент.
ПушАпница 21 апреля в 22:33
Ответ дляСуцільна зрада
Малій було 3 місяці. Тато поголив голову під нуль. Вона як його такого побачила, то сміялась вголос і довго) Перший раз у її житті. З тих пір зрозуміли, що з почуттям гумору в неї ок все)
Автор, попробуйте и вы такой эксперимент, а вдруг сработает
ПушАпница 21 апреля в 22:34
Ответ дляГлаголиця
сына звук скотча очень смешил, когда резко открываешь)
А наша ревела от скотча, очень громко.
Я таке знаю 21 апреля в 22:36
Ответ дляПушАпница
А наша ревела от скотча, очень громко.
Сейчас насоветуют, заикой дитя сделает)
Маргарита и Мастер 21 апреля в 22:40
Старший гигикав тіки так, веселун був
А молодшу міг тільки старший розсмішити)
Оль_ 21 апреля в 22:55
Ответ дляСуцільна зрада
Малій було 3 місяці. Тато поголив голову під нуль. Вона як його такого побачила, то сміялась вголос і довго) Перший раз у її житті. З тих пір зрозуміли, що з почуттям гумору в неї ок все)
То мабуть, з бідного татка сміялась вся родина?)))
Області пітьми 21 апреля в 23:02
Не помню, чтоб мой задористо по взрослому смеялся в 4 мес. А чего вы переживаете, улыбается? Развитие соответствует возрасту?
Бува і таке 21 апреля в 23:04
Щось я не пам´ятаю, чи сміялися моя дочка в такому віці 17 років тому. Зараз вже занадто іноді сміється))
Кубик Рубика 21 апреля в 23:30
Только 4 мес, а уже что-то должен