po_li_na-49a8• 22 апреля 2024

Вас не торкає те, що ми опинились в такій компаніїї?

Прочитала новину, що будуть будувати будинки для біженців, цитую
" в основному це будуть родини з Афганістану, Сирії та України"
lily300• 22 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
А алжирцы чем провинились?
Если бы мы знали….)))

kh0110• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
так. але мені досі незвично., що з туристів, звичайної европейської країни ми теперь на одній плашці с афганістаном та сирією.
Ну так вы же сами поддерживаете, что из нас это сделали, а теперь все, кушайте и не обляпывайтесь)
kh0110• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
Ровня, уже ровня, к сожалению
@dres Odessa• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Вы на третий год прозрели, что мы уже не туристы а беженцы? Дуже дивно….
Одесситка2007• 22 апреля 2024
Когда мир и отдельные люди в нем поумнеют и поймут что нет плохих и хороших наций? а есть пропаганда геноцида и с этим нужно что-то делать...
Irina-5d24• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Ну дякуючи парашці, так
Але ні, мене не бентежить те, що українські біженці разом з афганськими жити будуть. Треба було думати головою, а не дупою обираючи президентів.
Взагалі, мене бісить як Клава яка сидить в Україні, про яку ходить слава як про найбільш корумповану у Європі, робить ноготочкі і фукає коли їй кажуть, що нічим ти не відрізняєшся від сірійки або афганки. Особливо коли в хрущу сидить або в пгт. Висша раса, тьфу
Irina-5d24• 22 апреля 2024
Ответ дляlumonbka
Ага, кажуть в Сирії більше багатих, ніж в Україні. І вони всі майже з хорошою англійською, на відміну від наших.
Кажу те, що чула
Разные есть. Я с ними и с афганцами учусь.
Irina-5d24• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
не сумніваюсь, у вас постійно в коментарях обсирання України і українців. звісно одні наркомани і прастітуткі, хто б ще по вашому
В Україні наркоманів немає? Проституток теж? Всі білі та пухнасті виховані і з гарною освітою?
Irina-5d24• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
ой не починайте, улюблена маніпуляція про расизм, я таке в арабів часто бачу, будь що - то зразу расизм
Цього разу в ОПі придумали дурнувату тему. Думали українцям стидно стане і вони додому побіжуть за 8тис грн працювати. Упс)))

МАМА НИКИТКИ-2• 22 апреля 2024
Ответ дляSARA Abramovнa
О,пропагандой рашиськой ’запахло’, дивиться,ще й
мову вивчила))
де подружки :манька,зорі та інші?
Консерва? Передали по зміні імена, а не сказали з якої сторони боти?
Love_Love_Love_• 22 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Беженцы и беженцы , попахивает расизмом
Прям смердить ним
Tammy21• 22 апреля 2024
Ви не расистка, але... Ага.
Пропонуєте українцям, які лишилися без домівок, у чистому полі спати чи до себе підселите?
marina26• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Именно рассизм как он есть,пойдите в своей стране публично выскажитесь, что вы выше других наций-поедете домой аж в припрыжку
VasilisaLisa• 22 апреля 2024
сумно, що у нас ще расизм є та соромно за вас, автор
Teonaa• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
і шо з того? ну колись і египетська цивілізація була розвинена, а зараз там зарплата 200 баксів і майже вся робота -то готельний бізнес.
Переведіть 200 баксів у гривні
У нас нема таких зп?
Teonaa• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
повертаю вам вашу же пораду
коли подумаєте, напишіть
Ви не маєте права якось вирізняти українців і ставити їх вище за будь яку націю. А такі заяви українки відсувають саме українців на саме дно. Гидота яка.
Marino4ka1• 22 апреля 2024
Автор, а що не так?

Відкрийте флайт радар і подивіться, де ще не літають літаки.

Сирійці, афганці, українці…. На жаль, війна і у них, і у нас.
forumchanka• 22 апреля 2024
абсолютно байдуже.я вдома і сусіди-українці
forumchanka• 22 апреля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Ну дякуючи парашці, так
вибори?а де син кандидата в президенти?)корупція?та у нас вона не велика.в угорщині більша.щось вас бісить зовсім не те

forumchanka• 22 апреля 2024
Ответ дляkh0110
Ровня, уже ровня, к сожалению
а кто русским ровня?даже звери почеловечнее.или в ваших методичках не сказано об этом
ku4eravaku4erava• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Не сидите на пособии идите работать
Kittu2008• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Так вы считаете себя лучше их, а на самом деле из тоже орки бомбили
tata-29ef• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Якої звичайної європейської країни?
На моїй пам´яті ми завжди вважались країною третього світу.
А торкають тільки такі торкнуті як ви, всі люди рівноцінні на планеті, але деякі напялили корону і вважають себе кращими, особливими. Одні ділять країни, бо трохи краще живуть, другі, як ви, взагалі без будь який заслуг носа задерли і фукають🤦
JulliK_• 22 апреля 2024
Я думала будет в такой опе, а не компании
NYC• 22 апреля 2024
Ответ дляvviko
Мне кажется, все равно к нашим беженцам теплее отнеслись коренные жители, многих брали в свои семьи. Афганцев и сирийцев так не селили к себе домой прям.
Не видела чтоб украинских мужчин брали в семьи чтоб обогреть.
kisunya11• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Так ви не путайте туристів і біженців
vviko• 22 апреля 2024
Ответ дляNYC
Так это логично, Украина же не выпускает мужчин из страны, большая часть беженцев это женщины с детьми, а где и семьями выехали конечно принимающие иностранцы преимущество отдадут женщинам с детьми поэтому таких большинство.
NYC• 22 апреля 2024
Ответ дляvviko
И я об этом. А Афганистан и Сирия это семьи с мужчинами.
Но и тут надо нацепить ярлык « мы лучше, к нам лучше относятся».
Никто к украинцам лучше не относится.
Хотя есть не проверенные слухи, что помощь сирийцам гораздо больше.
Sandr1n• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
А як треба: ’для біженців з афг... і Українців’ ? чи не треба українцям нічого будувати, чи що?
vviko• 22 апреля 2024
Ответ дляNYC
Никто к украинцам лучше не относится.
Я вас ни в чем переубеждать не собираюсь. Вы можете так считать, я считаю иначе.