Прочитала новину, що будуть будувати будинки для біженців, цитую
" в основному це будуть родини з Афганістану, Сирії та України"
Ответ дляВера
А меня волнует . В Европе много беженцев из этих стран, Франция в свое время приняла много беженцев, они уже граждане и уже притесняют французов, они не ассимелировались, а тащут свое все в Европу.
Честно скажу, я против. Понятно, что есть и нормальные люди, но массовость людей, исповедующих ислам в моей стране меня пугает.
В якій вашій країні? Ви вже отримали громадянство Франції?
Khmelnichanka• 22 апреля 2024
Мене торкає, що українці опинились в війні. А до людей з інших країн, які опинились в такій самій ситуації, я відчуваю співчуття і розуміння.
Ответ дляtata-29ef
Якої звичайної європейської країни?
На моїй пам´яті ми завжди вважались країною третього світу.
А торкають тільки такі торкнуті як ви, всі люди рівноцінні на планеті, але деякі напялили корону і вважають себе кращими, особливими. Одні ділять країни, бо трохи краще живуть, другі, як ви, взагалі без будь який заслуг носа задерли і фукають🤦
вважались только в узкой пропаганде, которую вы успешно потребили.
А в мире нет, не вважались
Ответ дляkisunya11
Так ви не путайте туристів і біженців
я нічого не плутаю. Просто боюсь, що тепер наші люди будуть асоціюватись з біженцями з бідних країн. ось і все
Ответ дляkll lena
Вважалося, що біженці нещасні люди, змушені тікати. Тепер і нас «перемістили» у цю категорію знедолених.
так, оце мене і турбує. Через смердючу росію
Ответ дляtalvitarina
а якби було житло для біженців разом з японцями, наприклад? вас би це менше пригнічувало?
так
не хочеться цієї ассоціації своєї країни з бідними країнами не світськими, де війна. категорично не хочу
Ответ дляPANTERA_KET
Я в отеле с Украинцами
... быдла много... в Украине от таких держалась подальше
є і таке, нажаль.
talvitarina• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
так
тобто якби війна була в Японіі і японці їхали біженцями і жили б разом з вами, вас би це радувало?? я нек розумію як біженство В ПРИНЦИПІ може бути хорошим явищем, і неважливо хто поряд з вами живе
Ответ дляtalvitarina
Ответ дляВера
«В моей стране»?
Вы серьезно?
Ответ дляNoel
На превеликий жаль, знову ж таки через парашу про Україну взагалі мало що знали. Маленька країна поряд з росією – таке було формулювання
маленька, так) за розміром найбільша в Европі, але маленька, ага
Ответ дляNoel
Ви хоч почитайте трохи про рівень розвитку Сирії до війни
я в курсі.