po_li_na-49a8• 22 апреля 2024

Вас не торкає те, що ми опинились в такій компаніїї?

Прочитала новину, що будуть будувати будинки для біженців, цитую
" в основному це будуть родини з Афганістану, Сирії та України"
nata.ant• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
не прикидайтесь і не треба цього лицемірного пальто білого.
Автор,ну ви дивна купіть собі житло і живіть,не з сирійцями)

nata.ant• 22 апреля 2024
Ответ дляВера
А меня волнует . В Европе много беженцев из этих стран, Франция в свое время приняла много беженцев, они уже граждане и уже притесняют французов, они не ассимелировались, а тащут свое все в Европу.
Честно скажу, я против. Понятно, что есть и нормальные люди, но массовость людей, исповедующих ислам в моей стране меня пугает.
В якій вашій країні? Ви вже отримали громадянство Франції?
NYC• 22 апреля 2024
Ответ дляOLVIK13
Торкає.Але коли побула біженкою,то побачила саме таке відношення,і зрозуміла,що ми для них саме як Сирія .
А чем кроме языка и религии вы от них отличаетесь?
Олечка79• 22 апреля 2024
Не позорьтесь и не превращайтесь в расиянку, это ж у них они вяликие, а остальные так, перхоть какая то .
Amalpi• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
так. але мені досі незвично., що з туристів, звичайної европейської країни ми теперь на одній плашці с афганістаном та сирією.
А что не так, мы бедная воюющая страна
Amalpi• 22 апреля 2024
Ответ дляlumonbka
Ага, кажуть в Сирії більше багатих, ніж в Україні. І вони всі майже з хорошою англійською, на відміну від наших.
Кажу те, що чула
Я тут как-то то прочитала, что Иран отсталая страна
Jave• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
ви не зрозуміли, я взагалі не хочу бути біженцем і шоб наші люди були. і це досі мене триггерить
Ну так повертайтемь в Україну, тут не будете біженцем
v_o_l_n_a• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
в новинах
ви як в тому анекдоті - я не расистка, просто ненавиджу чор-х
ivareka• 22 апреля 2024
если бы вы не написали, как бы я узнала в какой я компании?)))

Erichka1• 22 апреля 2024
Мене торкає те , що я , на жаль , мало знала про інші війни . Усюди є люди і людиська . Життя справді не передбачуване
Еленнн• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Я б хотіла бути в компанії з Японією, Францією, Чехією наприклад
навіть з поляками.. особливо ,коли згадаєш,що в 90 вони жили гірше нас..
PinkyPink• 22 апреля 2024
Автор, Ви якусь дикість пишете. Те, що Сирія за 10 років роздерта війною, у Ваших очах робить сирійців людьми другого сорту?
Shoosha• 22 апреля 2024
То есть вам просто не нравятся люди с другим цветом кожи? Знаете как это называется? До Европы вам как до неба
Khmelnichanka• 22 апреля 2024
Мене торкає, що українці опинились в війні. А до людей з інших країн, які опинились в такій самій ситуації, я відчуваю співчуття і розуміння.
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляtata-29ef
Якої звичайної європейської країни?
На моїй пам´яті ми завжди вважались країною третього світу.
А торкають тільки такі торкнуті як ви, всі люди рівноцінні на планеті, але деякі напялили корону і вважають себе кращими, особливими. Одні ділять країни, бо трохи краще живуть, другі, як ви, взагалі без будь який заслуг носа задерли і фукають🤦
вважались только в узкой пропаганде, которую вы успешно потребили.
А в мире нет, не вважались
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляkisunya11
Так ви не путайте туристів і біженців
я нічого не плутаю. Просто боюсь, що тепер наші люди будуть асоціюватись з біженцями з бідних країн. ось і все
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляkll lena
Вважалося, що біженці нещасні люди, змушені тікати. Тепер і нас «перемістили» у цю категорію знедолених.
так, оце мене і турбує. Через смердючу росію
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляtalvitarina
а якби було житло для біженців разом з японцями, наприклад? вас би це менше пригнічувало?
так
не хочеться цієї ассоціації своєї країни з бідними країнами не світськими, де війна. категорично не хочу
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Я в отеле с Украинцами
... быдла много... в Украине от таких держалась подальше
є і таке, нажаль.

lumonbka• 22 апреля 2024
Ответ дляAmalpi
що тільки не прочитаєш в інтернеті
talvitarina• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
так
тобто якби війна була в Японіі і японці їхали біженцями і жили б разом з вами, вас би це радувало?? я нек розумію як біженство В ПРИНЦИПІ може бути хорошим явищем, і неважливо хто поряд з вами живе
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляtalvitarina
Мандарина• 22 апреля 2024
Ответ дляВера
«В моей стране»? Вы серьезно?
Noel• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Ви хоч почитайте трохи про рівень розвитку Сирії до війни
Noel• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
так, я сноб
А окрім снобізму чим ще можете похвалитись?
Noel• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
А в мире нет, не вважались
На превеликий жаль, знову ж таки через парашу про Україну взагалі мало що знали. Маленька країна поряд з росією – таке було формулювання
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляNoel
маленька, так) за розміром найбільша в Европі, але маленька, ага
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляNoel
я в курсі.
Noel• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Ну то такий міф був та такі ж упередження стосовно нас. Як у вас про сирійців та афганців
Noel• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
я в курсі.
Ну то в чому питання?