Чумацький Шлях• 22 апреля 2024
А які у вас э "збочення" в їжі?
Пез Году Неделя• 22 апреля 2024
Ответ дляПищалка
знаю, що шкідливо, але дуже люблю шкурку з сала . Багато шкурки!
Почему вредно, это коллаген, читала как то, что шкурки полезные очень. Я тоже люблю.
Пищалка• 22 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
мама в дитинстві казала менше їсти, бо погано перетравлюється, щоб апендициту не було
Секс-Бомба• 22 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Колега))
Тільки я ще з оселедцем таке можу. Вірніше, могла. Зараз і хліб не дуже їм, і солодкий чай не п´ю. А раніше із задоволенням.
Колись ще втнула а фокус: перепала мені баночка справжньої чорної ікри. Я на сніданок зробила собі каву з молоком і бутерброд з ікрою. Решту дня туалет був лише мій
.
Кажу колись мамі:’ так хочеться бутіка з ікрою’. Вона мені намазала хліб маслом і мілко порізала оселедець , зверху, як ікру розложила. Я попробувала , так сподобалося, що і зараз таке люблю))
Любовь Калистратовна• 22 апреля 2024
Ответ дляТудымСюдымЗдрасьте
Хм..Сначала сладкое, потом солёное...Будет считаться извращением?
Це саме смачне.
Завжди після десерту хочу шматок м´яса
Бодіпозітівна• 22 апреля 2024
Їм солоні горішки до пива або чіпси з солодким чаєм. Додаю цукор до овочевих салатів і навіть до бутєра з солоним салом. Люблю з солодкою манною кашою бутєр з ковбасою і варене яйце з майонезом.
Патика-мотика• 22 апреля 2024
Ответ дляН@Диете
Пиво с шоколадом, вино с салом, кефир с солью
И я люблю кефир с солью. Ура! Я тоже извращенка!
Дюагональ• 22 апреля 2024
Я окату яєчню принципово їм чайною ложечкою (рідку частину). І я нормальна.
А ось чоловік, збоченець, хлібчиком вимакує!!!!
Ответ дляДюагональ
Та це нормально, їсти ложечкою, приблизно як ложечкою їдять яйце в мішечок зварене. Я теж полюбляю як Ваш чоловік, або пашот покласти на листя салату чи кашу і розрізати, щоб вийшов ніби як соус.
Гуру троллинга• 22 апреля 2024
Ответ дляВеккy
Виноград с чаем)) семечки тоже
Могу сочетать несочетаемое
Ну, после вчерашней темы, где вы писали, что перья из куриных крыльев тоже прекрасно едятся, виноград с чаем выглядит вполне адекватно.
Бабайко• 22 апреля 2024
Окрошка з квасом, це як вінегрет з компотом, як можна солодким квасом залити це все.... бррр
Веселуха Муха• 22 апреля 2024
Ответ дляДюагональ
Я, як Ваш чоловік
Бабайко• 22 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
А якщо кислим? У нас спеціально робили білий кислий квас, правда, я на квасі взагалі не люблю.
Не пробувала не знаю
Гуру троллинга• 22 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
Квас отдельно, Оливье отдельно. Можно с хлебом.
Гуру троллинга• 22 апреля 2024
Ответ дляВеккy
Конечно , перышки они сгорают вообще то ))) так что я ничего не чувствую . Вы ещё не знаете какой у меня смак 🤣🤣
Как эти перышки в духовке могут сгореть? Если на мангале, то да, сгорают. В духовке они остаются на месте. Ну да ладно, приятно аппетита
Джага-джага• 22 апреля 2024
Ответ дляТудымСюдымЗдрасьте
Думала у меня нет, оказалось есть😀 сладкий пирог пивом запиваю
Пез Году Неделя• 22 апреля 2024
Ответ дляПищалка
Раньше и про семечки так говорили)
Пез Году Неделя• 22 апреля 2024
Ответ дляГуру троллинга
Перья?
Бжоли-бандерівці• 22 апреля 2024
Ответ дляХуАнита
Знаю, я не одна такая - арбуз с бородинским хлебом.
З батоном смачно
когдадеЦкие• 22 апреля 2024
Ответ дляБабайко
Квас взагалі то кислий