Лінива, не каюсь• 22 апреля 2024
Стрижка в экспресс на остановке в ларке.
Стригся мужчина, вышел после стрижки и сел в ренж ровер и уехал .
Разве мужчины статусные стригутся в таких?
Вся така шо куди там• 22 апреля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Дуже веселять відповіді ’а шо тут такого’. Якби жінка створила тему, що ’Підстриглась сьогодні за 80 гривень в будці на зупинці’ тут вже б всі зафукали, назвали ніщєбродкою, що економити на собі не можна і приписали б їй вошей і лишай
Та ну ! В будцi, на зупинці -давно 100-150 грн, щоб тільки чолку підкоротити...але там такі майстрині, як не підстрижуть...то все біль і сьози )) якщо потрібно -швидко і на зараз, вже й сама собі чолку підстригаю. Але тоже не розумію цього тренда з барбершопами і бородою як у діда мороза...
Леопардові панчохи• 22 апреля 2024
У него нет времени, ехал мимо, увидел ларек, зашел и постригся. Не все заморачиваются дорогими салонами
Патриоточка• 22 апреля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
А може то його сітка кіосків взагалі.
А по темі, авторе, я вам скажу, що чоловіки зазвичай не паряться питанням елітності салону
Бутерброд з ікрою• 22 апреля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
от прямо бачу, як Коломойський виходить з ларька експрес-стрижки
і іде в АТБ поруч, бо часу нема в Гудвайн поїхати
Бабульція• 22 апреля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я така жінка) стрижусь за 250 грн в «експрес-стрижці». Мене все влаштовує))))
Оле Лукойе• 22 апреля 2024
Автор, богатые люди как правило очень скупые/экономные, есть исключения, но...
Бутерброд з ікрою• 22 апреля 2024
Ответ дляБабульція
коли вам буде нудно, спробуйте тут про це тему створити
Бабульція• 22 апреля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
О, щоб мені тут навішали??? Та ну його нафіг) місцеві мільйонерші не оцінять))))
Леопардові панчохи• 22 апреля 2024
Ответ дляБабульція
250 грн за эту забегаловку как то занадто. Я много лет стригусь в обычной парикмахерской возле дома. Так когда эти забегаловки только появились, то там цена была в 3 раза дешевле чем у меня, а сейчас такая же или дороже.
Белая и пушистая• 22 апреля 2024
Ответ дляПатриоточка
А мені колись в супер-пупер елітному салоні манікюр зіпсували. Так що тут не вгадаєш
Мені за 800 дитину підстригли жахливо. На 1 вересня, блін((((
А в малесенькій комірчині типу експрес, за 200 грн - прям вау. Сусіди питали, де так стрижуть. У нього три вихора, ззаду два і один спереду, складно стригти, щоб і довжина, і гарно. У криворуких не виходить.
Лінива, не каюсь
• 22 апреля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Вот вот
Попихтю та й годі• 22 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Наш операційний директор стрижеться в таких кіосках біля метро. Машина з салону позашляховик, і все інше у нього дуже непогано🤣 У нього навіть є улюблена локація, їздить тільки туди. Хоча тема і трольна, але досить багато чоловіків з немалими статками не люблять барбершопи.
кстати женщин это тоже касается. стригусь в таких ларьках. ненавижу пафосные салоны. Мне надо только концы ровным срезом на 3 сантиметра срезать. в экспресе быстренько за 15 минут срезали и свободна. А в салоне как начнут понтов напускать. Три часа она кружит надо мной создавая видимость работы, примеряясь к каждому волоску, чего то намажет на голову, как наукладывает, что приходится дома сразу перемывать голову от этих средств. Учитывая что у меня на многое аллергия, и могу потом пол года лечить дерматит, вспоминая укладку в дорогом салоне.
Путающаяся• 22 апреля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
жінки мільйонерів, чекаєм вас в темі
ваші чоловіки в таких місцях стрижуться? )
мой гривновый стрижет себя сам)
ЭмчЭндЭм• 22 апреля 2024
І я така ж, стрижусь в експрес перукарні вже навіть не скажу скільки років, більше 12. Але ходжу до свого улюбленого майстра, вона просто майстриня свого діла, ні на кого її не проміняю. Тому мені пофіг експрес, підвал, головне майстер
Бабульція• 22 апреля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Так це ж від довжини залежить. В мене доволі довге волосся.
Леопардові панчохи• 22 апреля 2024
Ответ дляБабульція
Ну, может быть, у меня волосы по лопатки и сложный каскад, т е. точно не минимальная цена