Русланка з гілки• Изменено 22 апреля 2024
Порадьте підлогове покриття.
Плануємо робити ремонт в квартирі.
Ламінату 10 років - місцями позбувався, місцями сколи, місцями подряпини.
Хочеться якесь зносостійке покриття, але в ідеалі не холодне.
Порадьте з власного досвіду або насваріть ті варіанти які дивитися не варто
Невловимий Джо• 22 апреля 2024
Ответ дляЧупокабра
ПВХ
Як колись у далекому минулому у квартирах на кухні клали. Нове, добре забуте старе
Чупокабра• 22 апреля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Ну то что раньше на кухни, и то что сейчас ... Это как телега в 1900ому году и авто ауди в 2024.
Общее что-то есть, но очень мало))