Alyoshca• 23 апреля 2024
Skechers дитячі літні кросівки. На високий підйом підійдуть? Як обрати розмір?
На язичку пишуть довжину устілки чи рекомендовану довжину стопи?
І чи може бути різною довжина устілки в різних моделях?
Дякую за відповідь!
Yuli-light• 23 апреля 2024
Трішки давлять, але в неї широка ніжка до високого підйому, тому важко сказати чому.. але вцілому дуже подобаються, якби не давили, постійно б носили)
звездная галактика• 23 апреля 2024
во взрослых - может. есть одна модель разных цветов. и одни - маловаты. другая пара тот же размер прилично так большемерит
Ответ дляYuli-light
Дякую! В моєї не те щоб широка - пухкенька якась :) В основному на взутті липучки до кінця не застібаютьсч
FireKitten• 23 апреля 2024
Їх треба приміряти. Мені не всі моделі підходять. Дитині ще довше треба шукати, що б сіло добре бо підйом високий + дуже широка нога. Нещодавно купили кроси скечерс літні сину. Можу сфоткати
звездная галактика• 23 апреля 2024
Ответ дляAlyoshca
Дякую! Цікавлять дитячі:)
по детским не подскажу
FireKitten• 23 апреля 2024
Ответ дляAlyoshca
Мені для дівчинки:) Дякую!
Дивіться ті, що на шнурках. Без шнурків важко без примірки вгадати.. там скоріше не підійдуть ніж підійдуть )
FireKitten• 23 апреля 2024
Ответ дляAlyoshca
Шнурки-резинки ? Дивлюсь з ними+липучках зверху. Просто шнурки звичайні не підійдуть - мала ще (2,5 років)
Коли високий підйом то навіть такі резинки не завжди допомагають ) на мого взимку тільки демари налізали коли малий був ) от років з 3 там бартек чи шось таке знайшла ще ) сину вже 12, а я йому взуття так і не купую без примірки..
Кошка Соня• 23 апреля 2024
У сына широкая ножка с высоким подъёмом, скечерсы подошли хорошо. На липучках.
Женские, мужские тоже хорошо. Думаю и в девчачих проблемы быть не должно.