Детский гинеколог - мужчина. Зачем мужчина выбирает такую профессию?

показать весь текст
Обижулька 23 апреля в 13:43
Ответ дляХолодная каша
Питання у старпості
У мене в школі був медогляд, 12 років тому. Видали бланк і треба було самим ходити по лікарях. Я пішла до жінки гінеколога, вона спитала, чи я живу статевим життям, чи є у мене скарги, чи регулярний цикл. Статевим життям я не жила, скарг не було. Вона просто заповнила бланк і відпустила мене, бо бачила і розуміла, що огляд для мене буде великий стрес. Моя однокласниця - те саме, тільки потрапила до чоловіка. Посадив на крісло і оглядав пальцями через анальний отвір. Вона вся тряслася, коли це розповідала.
12 1
Апофиозная 23 апреля в 13:44
Ответ дляСоветчица Года
а дитячий нейрохірург - це також колишній педіатр?)
А дорослий нейрохірург - це колишній терапевт?
БлинчикБезСметанки 23 апреля в 13:44
Я сича а
Что однозначно со здвиг а такой доктор,
Vitamina1407 23 апреля в 13:46
Ответ дляТихомандражная
а как в Бразилии анестезиолог изнасиловал орально женщину, которой кесарево делали? Видео на Ютубе есть
При всех врачах что принимали роды?
Может вы смотрели порно какое-то дикое?
Тихомандражная 23 апреля в 13:47
Ответ дляVitamina1407
При всех врачах что принимали роды?
Может вы смотрели порно какое-то дикое?
вот даже не поленюсь найти, сами напросились
https://secrets.net.ua/world-news/5250-v-brazylyy-...
Потужна махіна 23 апреля в 13:49
Ответ дляОшеламиссимо
И что? Все равно же случаи есть...
прям и маму и ребенка?
Vitamina1407 23 апреля в 13:49
Ответ дляТихомандражная
вот даже не поленюсь найти, сами напросились
https://secrets.net.ua/world-news/5250-v-brazylyy-...
Жуть… 🤯я такое не видела
Обижулька 23 апреля в 13:49
Ответ дляТихомандражная
вот даже не поленюсь найти, сами напросились
https://secrets.net.ua/world-news/5250-v-brazylyy-...
Какой кошмар
Тирамісу на терасі 23 апреля в 13:49
Ответ дляНетЕщеНаверное
Уходя из темы, скажу всем тем, кто сильно беспокоится за психологическое состояние своих бусичек.
Когда вы орёте на них из-за бардака в комнате или за оценки в школе, когда тащите новых мужиков в хату или уходите с головой в работу, личную жизнь, зависимости, живете с алкашами, абьюзерами, когда отмахиваетесь на вопросы и просьбы и т.д., вас в те моменты психологическое состояние ребёнка не волнует - дитё и так справится, без вашего участия.
Зато посещение врача другого пола - это капец какая травма.
Ханжи!
С чего вы вообще взяли, что все вами вышеперечисленное присуще мамам, которые обеспокоены психологическим состоянием ребенка при посещении врачей? Или выше вы себя описали?
6 1
Тихомандражная 23 апреля в 13:50
Ответ дляVitamina1407
Жуть… 🤯я такое не видела
и кто-то же это снял, трындец
Тирамісу на терасі 23 апреля в 13:50
Ответ дляLuxurygirl
Вот, и таких женщин полно

Мужчины более профессиональны
Мое мнение
Как можно профессионализм оценивать по половому признаку?
4 1
автор Пожарник 23 апреля в 13:51
Ответ дляОбижулька
У мене в школі був медогляд, 12 років тому. Видали бланк і треба було самим ходити по лікарях. Я пішла до жінки гінеколога, вона спитала, чи я живу статевим життям, чи є у мене скарги, чи регулярний цикл. Статевим життям я не жила, скарг не було. Вона просто заповнила бланк і відпустила мене, бо бачила і розуміла, що огляд для мене буде великий стрес. Моя однокласниця - те саме, тільки потрапила до чоловіка. Посадив на крісло і оглядав пальцями через анальний отвір. Вона вся тряслася, коли це розповідала.
Сейчас вам тут напишут, что вы все врете или что врач мужик молодец, все по протоколу сделал
А по факту, вот вам и мужик гинеколог…изврат!
4 2
Потужна махіна 23 апреля в 13:52
Ответ дляБіток чи ефір?
о да... три раза в неделю стабильно
у нас такой гинеколог в отделении патологии беременности был, что я б к немк ходила три раза в неделю стабильно на изнасилование
Молчунья 23 апреля в 13:52
Боже яке може бути насильство ? Коли мама з неповнолітньою дитиною повинна заходити до лікаря і це не тільки до гінеколога. Моїй доньці 17 і вона ніколи не була ні в якого лікаря сама тільки зі мною або татом. І ні один лікар не сказав чекати за дверима бо вона неповнолітня і батьки повинні бути присутні.
P. S. Був такой період що випускники мед ВУЗУ не могли обирати спеціалізацію їх направляла держава. Зараз також хочуть знову це ввести держава вибиратиме спеціалізацію і місце проходження інтернатури для випускників мед ВУЗІВ. Тож може бути що дитячий гінеколог чоловік саме так став саме цим лікарем.
Холодная каша 23 апреля в 13:53
Ответ дляОбижулька
У мене в школі був медогляд, 12 років тому. Видали бланк і треба було самим ходити по лікарях. Я пішла до жінки гінеколога, вона спитала, чи я живу статевим життям, чи є у мене скарги, чи регулярний цикл. Статевим життям я не жила, скарг не було. Вона просто заповнила бланк і відпустила мене, бо бачила і розуміла, що огляд для мене буде великий стрес. Моя однокласниця - те саме, тільки потрапила до чоловіка. Посадив на крісло і оглядав пальцями через анальний отвір. Вона вся тряслася, коли це розповідала.
Я не розумію, що може заставити нормального чоловіка обирати таку професію? Як можна свою дитину вести до чоловіка гінеколога, свій перший раз я пам´ятаю і досі, це страх, стид, а тут ще й чоловік оглядає твою дитину.
Тирамісу на терасі 23 апреля в 13:54
Ответ дляМолчунья
Боже яке може бути насильство ? Коли мама з неповнолітньою дитиною повинна заходити до лікаря і це не тільки до гінеколога. Моїй доньці 17 і вона ніколи не була ні в якого лікаря сама тільки зі мною або татом. І ні один лікар не сказав чекати за дверима бо вона неповнолітня і батьки повинні бути присутні.
P. S. Був такой період що випускники мед ВУЗУ не могли обирати спеціалізацію їх направляла держава. Зараз також хочуть знову це ввести держава вибиратиме спеціалізацію і місце проходження інтернатури для випускників мед ВУЗІВ. Тож може бути що дитячий гінеколог чоловік саме так став саме цим лікарем.
Батьки мають Бути по сутніми до 14 років, з 14 років в моєї дитини навіть доступ до медичної карти тільки в неї, мій телефон відв´язали. Навіть щоб записати їх до лікаря я маю попросити їх телефон, так само і до лікарів вона вже може звертатися самостійно з 14 років!
Luxurygirl 23 апреля в 13:55
Ответ дляТирамісу на терасі
Как можно профессионализм оценивать по половому признаку?
Попытаетесь вникнуть в комментарий мой и поймете
1 1
культУра 23 апреля в 13:56
Ответ дляХолодная каша
Вы свои половые органы не прикрываете, на улице голая ходите или все таки имеете стыд?
При чем улица к врачам? И при чем тут стыд к лечению? Долго думали над комментарием?
Потужна махіна 23 апреля в 13:56
Ответ дляТирамісу на терасі
Батьки мають Бути по сутніми до 14 років, з 14 років в моєї дитини навіть доступ до медичної карти тільки в неї, мій телефон відв´язали. Навіть щоб записати їх до лікаря я маю попросити їх телефон, так само і до лікарів вона вже може звертатися самостійно з 14 років!
бред. Моему сыну 21 год. Его декларация привязана к моему номеру телефона. И я спокойно его записываю к докторам
Обижулька 23 апреля в 13:58
Ответ дляХолодная каша
Я не розумію, що може заставити нормального чоловіка обирати таку професію? Як можна свою дитину вести до чоловіка гінеколога, свій перший раз я пам´ятаю і досі, це страх, стид, а тут ще й чоловік оглядає твою дитину.
Ми тоді вже самі ходили туди, без батьків, це напевно 16 років було. До того лікаря у той час можна було вільно потрапити, ось вона і пішла. Але це реально жах.

Хіба ті чоловіки не розуміють, який дискомфорт вони чинять дітям? Я можу зрозуміти дорослих гінекологів, акушерів-гінекологів, що це може бути покликання. Тим паче вони лікують всі вікові категорії і я не думаю, що вони збоченці. Але дитячі гінекологи, я також не розумію цього.
Тирамісу на терасі 23 апреля в 13:59
Ответ дляПотужна махіна
бред. Моему сыну 21 год. Его декларация привязана к моему номеру телефона. И я спокойно его записываю к докторам
Читайте закони. Ви можете зі свого номеру записати, але попередньо підтвердження має бути з телефону сина, і не може ваш телефон бути прив´язаний до медичної картки повнолітнього! А взагалі це якийсь вже позор, опікуватися 21 річним здоровим дядьком.
1 1
Потужна махіна 23 апреля в 14:02
Ответ дляТирамісу на терасі
Читайте закони. Ви можете зі свого номеру записати, але попередньо підтвердження має бути з телефону сина, і не може ваш телефон бути прив´язаний до медичної картки повнолітнього! А взагалі це якийсь вже позор, опікуватися 21 річним здоровим дядьком.
вы со своими разбирайтесь)
А мы уж как-то без вас решим к какому номеру телефона привязать декларацию семейного доктора
Соня-сонятко 23 апреля в 14:03
Дитячих гінекологів-чоловіків не має, якщо ми говоримо саме про отримання диплому «гінеколог дитячий», це заборонено. Інша справа, якщо він так вирішив і десь підпрацьовує… Мій гінеколог професор, викладає в Шупика, там же займає керівну посаду, краща, що медичною етикою заборонено чоловіку бути дитячим гінекологом. Саме по цій причині він відмовився дивитися мою неповнолітню доньку і відправив до своєї колеги.
автор Пожарник 23 апреля в 14:06
Ответ дляТирамісу на терасі
Читайте закони. Ви можете зі свого номеру записати, але попередньо підтвердження має бути з телефону сина, і не може ваш телефон бути прив´язаний до медичної картки повнолітнього! А взагалі це якийсь вже позор, опікуватися 21 річним здоровим дядьком.
Ой, у меня муж заключал декларации с семейным, так моя карта была к его номеру подвязана
Там пофиг какой номер, абы код с смс сказали при регистрации
Обижулька 23 апреля в 14:04
Ответ дляСоня-сонятко
Дитячих гінекологів-чоловіків не має, якщо ми говоримо саме про отримання диплому «гінеколог дитячий», це заборонено. Інша справа, якщо він так вирішив і десь підпрацьовує… Мій гінеколог професор, викладає в Шупика, там же займає керівну посаду, краща, що медичною етикою заборонено чоловіку бути дитячим гінекологом. Саме по цій причині він відмовився дивитися мою неповнолітню доньку і відправив до своєї колеги.
Це жесть, тоді той лікар, що оглядав мою однокласницю не мав навіть права цього робити.
Потужна махіна 23 апреля в 14:05
Ответ дляПожарник
Ой, у меня муж заключал декларации с семейным, так моя карта была к его номеру подвязана
Там пофиг какой номер, абы код с смс сказали при регистрации
100%
и когда записываешь человека к доктору - то просто записал и всё. Никто не проверяет голос, пол, возраст и не сверяет номера телефонов и отпечатки пальцев.
Потужна махіна 23 апреля в 14:06
Ответ дляОбижулька
Це жесть, тоді той лікар, що оглядав мою однокласницю не мав навіть права цього робити.
я вообще только на советчице узнала про осмотр через анальное отверстие. Я в детстве ходила к гинекологу- такого не было. Потрогали живот, на кушетке очень аккуратно взяли какой-то мазок. Всё
...аяприкольная 23 апреля в 14:06
Ответ дляМолчунья
Боже яке може бути насильство ? Коли мама з неповнолітньою дитиною повинна заходити до лікаря і це не тільки до гінеколога. Моїй доньці 17 і вона ніколи не була ні в якого лікаря сама тільки зі мною або татом. І ні один лікар не сказав чекати за дверима бо вона неповнолітня і батьки повинні бути присутні.
P. S. Був такой період що випускники мед ВУЗУ не могли обирати спеціалізацію їх направляла держава. Зараз також хочуть знову це ввести держава вибиратиме спеціалізацію і місце проходження інтернатури для випускників мед ВУЗІВ. Тож може бути що дитячий гінеколог чоловік саме так став саме цим лікарем.
Це стрес і в більшості випадків психологічна травма саме для дитини. Довелось побувати з дочкою у двух гінекологів -жінок. Одна виявилась притрушеною. А от до чоловіка я б дочку взагалі не повела. Хоча сама без проблем ходжу до мужчин-гінекологів. А от дітям лишній стрес взагалі не потрібен.
Обижулька 23 апреля в 14:08
Ответ дляПотужна махіна
я вообще только на советчице узнала про осмотр через анальное отверстие. Я в детстве ходила к гинекологу- такого не было. Потрогали живот, на кушетке очень аккуратно взяли какой-то мазок. Всё
Возможно в разное время был разный подход к этому осмотру, кто застал, а кому повезло
Потужна махіна 23 апреля в 14:09
Ответ дляОбижулька
Возможно в разное время был разный подход к этому осмотру, кто застал, а кому повезло
мне 45 лет... К счастью, не застала