Пролактин - достінекс

При якому рівні пролактину дійсно треба пити достінекс ???
Пролактин був 672 (верхня межа норми лаб-ї 496). Прописали заспокійливі, депапілін - через місяць перездати. Перездала - став 410. Але мамолог (була на плановому огляді, так як є фіброаденома) - всеодно назначає достінекс на три місяці. Хіба такий рівень пролактину треба збивати?
Viktiriia-ec46 23 апреля в 14:07
менІ збивали. а був і 2950
Mary8478580 23 апреля в 14:10
При таком уровне не надо достинекс.
Даже при повышении небольшом мне назначали Мастодинон и он чуть чуть понижался
inna5577 23 апреля в 14:10
А как обьяснила врач зачем??
По теме+ если в ан повышен пролактин, пересдают еще раз, значимое повышение- это в разы!!! У вас этого нет, зачем назначили, мне не понять
Марина Маринівна 23 апреля в 14:21
В мене був трошки підвищений і взагалі була пролактинома, я пила регулярно достінекс або алактин, призначали і при не значно підвищеному, лише дози малі і рідко
автор Vikhur 23 апреля в 14:44
Ответ дляМарина Маринівна
В мене був трошки підвищений і взагалі була пролактинома, я пила регулярно достінекс або алактин, призначали і при не значно підвищеному, лише дози малі і рідко
І мені призначили пів табл. раз в 2 тижні - на три місяці. Але нащо збивати не підвищений?
Марина Маринівна 23 апреля в 14:55
Ответ дляVikhur
І мені призначили пів табл. раз в 2 тижні - на три місяці. Але нащо збивати не підвищений?
Щоб тримати в межах норми певний час, інакше можуть бути пролактиноми, збиті цикли, питання по молочним залозам. Пролактин дуже швидко росте і повільно падає. Лікарі знають, чому призначають, навряд вам на форумі краще пояснять, хіба власний досвід. Така схема лікування є, але якщо боїтесь випити зайву таблетку, то не варто