Лорка-хлорка• 13 мая 2024
Яка чудова новина, ми вже майже в Європі
ой, я хотіла сказати в ж.пі🥲
Акуна_Матата• 13 мая 2024
а ще здорожчання е/е
чудово живемо..
у мене 1 питання - невже вони вірять що населення то все витягне?!?!?
чудово живемо..
Наверняка• 13 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
а ще здорожчання е/е
чудово живемо..
а їх не гребе
Лорка-хлорка
• 13 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
а ще здорожчання е/е
чудово живемо..
Я взагалі офігєваю, що твориться
Стрекозей• 13 мая 2024
Мені наразі турбує більше наступ і закон про мобілізацію .і якщо доживемо до осені -зими ... то як ми переживем
Ку-кусик• 13 мая 2024
Да, должна быть справедливость. Почему у нас бензин по 1,7 Евро, а в Украине, которая тоже практически в ЕС, почти в два раза дешевле?
Скокмоно - стокнуно• 13 мая 2024
А еще слышала хотят свет по 3,50 сделать.
А из последних новостей работникам укрпочты рада разрешила применять оружие в случаях защиты. Видимо, эти мобильные пункты которые ездят очень ’безопасные’
Дева Мария• 13 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Я взагалі офігєваю, що твориться
Як що? Хотіли в 2014 в Європу ? Ось вам Європа .
Дева Мария• 13 мая 2024
Ответ дляvinika
Лайфак, регистрируйте авто в такси и скидка 3-5-7грн на литре на Окко
Наші викрутяться 🤣
Анастасия К.• 13 мая 2024
Ответ дляДева Мария
Думаете, быть парашей лучше?
Ответ дляРешка7777
еще бы 1200 евро минималка -потянем
Мене просто рве коли вони говорять про європейський рівень. Там пенсії по 1000 євро, зарплати мінімум по 1500 євро, ціни в магазинах такі як у нас. А в нас пенсія 60 євро, зарплата 150 євро мінімальна, так бо не всі живуть у мегаполісах, хтось і в маленьких містах. А ціни європейські
Аноним Первый• 13 мая 2024
Ответ дляOkk -7ebd
А я давно чоловіку кажу треба взяти теслу, друзі дуже задоволені тепер на топливо немає космічних сум
Електрику хочуть підняти до 10 грн до кінця року. Вигоди на електрокарах мабуть не буде скоро.
Анастасия К.• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
А просто Україною ми не можемо бути, обовʼязково або Європа або параша ?
Как видите, к сожалению…
Ответ дляДева Мария
А до чого тут Європа? Хіба Європа вам встановлює ціни? Коли вам тут пишеш, що в Україні неадекватно зачищені ціни, то у відповідь завжди пишуть маячню про ’логістику, витрати,’ і ’взагалі ви нічого не розумієте в бізнесі’. Ще мені дуже подобається ’дешеве не може бути якісним’, а те, що в ЄС те саме дешевше за вищих зпл, оренди і т.д. - ніхто ’не помічає’.
Ну подобається платити багато - вам і луплять такі ціни.
nightwoman• 13 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
а ще здорожчання е/е
чудово живемо..
Переселенці вигребуть, без впо. Бо нам за борги по комуналці ніхто не дасть жити.
Сарказм. Але не дуже і смішно від цього
Вивісили борги по воді сусідам, тисячі грн.... А ми не такі, день в день платимо
Сарказм. Але не дуже і смішно від цього
Аноним Первый• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
Та ніхто нас не візьме в євросоюз. А оті казки про підняття до рівня євросоюзу всього, це для лохів хіба.
Ответ дляАноним Первый
Та я це знаю, і казала сто раз це майданутим. Але там мозги промили круто, казали мені друзі заживемо скоро, ага, тут би вижити
Tasya-Natusya• 13 мая 2024
Люди правда хочуть, щоб якість життя лишилася довоєнною? У воюючій країні?
Цього варто було очікувати, на жаль.
nightwoman• 13 мая 2024
Ответ дляАноним Первый
Думаю візьмуть, бо в нас є що їм дати да і винні ми всьому світу за підтримку... Ресурси, їжа, плодородна земля також в ціні.
Ответ дляZaviriuha
они выборочно внедряют Европу , где удобно
там реформами и другими и т д у нас не пахнет ,
больше на феодализм