Лорка-хлорка• 13 мая 2024

Яка чудова новина, ми вже майже в Європі

ой, я хотіла сказати в ж.пі🥲
Акуна_Матата• 13 мая 2024
а ще здорожчання е/е
чудово живемо..
у мене 1 питання - невже вони вірять що населення то все витягне?!?!?
Наверняка• 13 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
а ще здорожчання е/е
чудово живемо..
а їх не гребе
автор Лорка-хлорка • 13 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
а ще здорожчання е/е
чудово живемо..
Я взагалі офігєваю, що твориться
Директор Пляжу• 13 мая 2024
А есть не скрин из инсты?
Мстящий за Зайца• 13 мая 2024
Бл@ха, як же був правий азіров, а ми думали він бреше
Стрекозей• 13 мая 2024
Мені наразі турбує більше наступ і закон про мобілізацію .і якщо доживемо до осені -зими ... то як ми переживем
vinika• 13 мая 2024
Лайфак, регистрируйте авто в такси и скидка 3-5-7грн на литре на Окко
автор Лорка-хлорка • 13 мая 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
А есть не скрин из инсты?
Немає.
Ку-кусик• 13 мая 2024
Да, должна быть справедливость. Почему у нас бензин по 1,7 Евро, а в Украине, которая тоже практически в ЕС, почти в два раза дешевле?
Скокмоно - стокнуно• 13 мая 2024
А еще слышала хотят свет по 3,50 сделать.
А из последних новостей работникам укрпочты рада разрешила применять оружие в случаях защиты. Видимо, эти мобильные пункты которые ездят очень ’безопасные’
Kidstaff Bot• 13 мая 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Решка7777• 13 мая 2024
еще бы 1200 евро минималка -потянем
Okk -7ebd• 13 мая 2024
А я давно чоловіку кажу треба взяти теслу, друзі дуже задоволені тепер на топливо немає космічних сум
Дева Мария• 13 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Я взагалі офігєваю, що твориться
Як що? Хотіли в 2014 в Європу ? Ось вам Європа .
Дева Мария• 13 мая 2024
Ответ дляvinika
Наші викрутяться 🤣
Анастасия К.• 13 мая 2024
Ответ дляДева Мария
Думаете, быть парашей лучше?
автор Zaviriuha • 13 мая 2024
Ответ дляРешка7777
еще бы 1200 евро минималка -потянем
Мене просто рве коли вони говорять про європейський рівень. Там пенсії по 1000 євро, зарплати мінімум по 1500 євро, ціни в магазинах такі як у нас. А в нас пенсія 60 євро, зарплата 150 євро мінімальна, так бо не всі живуть у мегаполісах, хтось і в маленьких містах. А ціни європейські
Аноним Первый• 13 мая 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Електрику хочуть підняти до 10 грн до кінця року. Вигоди на електрокарах мабуть не буде скоро.
автор Zaviriuha • 13 мая 2024
Ответ дляАнастасия К.
Думаете, быть парашей лучше?
А просто Україною ми не можемо бути, обовʼязково або Європа або параша ?
Анастасия К.• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
Как видите, к сожалению…
natlem• 13 мая 2024
Ответ дляДева Мария
А до чого тут Європа? Хіба Європа вам встановлює ціни? Коли вам тут пишеш, що в Україні неадекватно зачищені ціни, то у відповідь завжди пишуть маячню про ’логістику, витрати,’ і ’взагалі ви нічого не розумієте в бізнесі’. Ще мені дуже подобається ’дешеве не може бути якісним’, а те, що в ЄС те саме дешевше за вищих зпл, оренди і т.д. - ніхто ’не помічає’.
Ну подобається платити багато - вам і луплять такі ціни.
Okk -7ebd• 13 мая 2024
Ответ дляАноним Первый
Там нічна зарядка взагалі друзям копійки обходиться, поживемо побачимо, але мені здається все більше людей переходить на електрику
Sara Ice• 13 мая 2024
Ответ дляАнастасия К.
Думаете, быть парашей лучше?
Думаю, що краще бути Україною 2012.
nightwoman• 13 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
а ще здорожчання е/е
чудово живемо..
Переселенці вигребуть, без впо. Бо нам за борги по комуналці ніхто не дасть жити.
Сарказм. Але не дуже і смішно від цього
Вивісили борги по воді сусідам, тисячі грн.... А ми не такі, день в день платимо
Аноним Первый• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
Та ніхто нас не візьме в євросоюз. А оті казки про підняття до рівня євросоюзу всього, це для лохів хіба.
автор Zaviriuha • 13 мая 2024
Ответ дляАноним Первый
Та я це знаю, і казала сто раз це майданутим. Але там мозги промили круто, казали мені друзі заживемо скоро, ага, тут би вижити
Tasya-Natusya• 13 мая 2024
Люди правда хочуть, щоб якість життя лишилася довоєнною? У воюючій країні?
Цього варто було очікувати, на жаль.
Witty• 13 мая 2024
Ответ дляКу-кусик
Почему у вас по 1,7, а у нас в таком же ЕС по 2?)) Уравнять, ящетаю!
nightwoman• 13 мая 2024
Ответ дляАноним Первый
Думаю візьмуть, бо в нас є що їм дати да і винні ми всьому світу за підтримку... Ресурси, їжа, плодородна земля також в ціні.
Решка7777• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
они выборочно внедряют Европу , где удобно
там реформами и другими и т д у нас не пахнет ,
больше на феодализм