Захекалася читать• 23 апреля 2024
Може хтось брав такі сабо Skechers дитині
Підкажіть по розміру, будь ласка. В розмірній сітці пишуть довжину устілки чи рекомендовану довжину стопи?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 апреля 2024
В размерной сетке стопа рекомендованная, стелька, как правило, на 0.5 больше
Захекалася читать
• 23 апреля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Дякую!
Бабайко• 23 апреля 2024
Счетчерс большемерная марка. Но я и мой ребенок любит носить с запасом. Это очень комфортно для ноги.
Захекалася читать
• 06 мая 2024
Ответ дляOxanaM
Доброго дня, нещодавно купувала кросівки, тут бачила розмірну сітку, думаю, що вони співпадає
Дякую