23 апреля в 16:57

Щоб ви робили якби не мали зовсім ніяких стосунків?

В 26. І жили б не в Україні. В Україні я я розумію теж знайти когось буде важко через останні закони(
4 2
автор Дівчина Бобула 23 апреля в 16:57
Чи вже пізно щось робити? Я застара для цього всього?
5 2
Патика-мотика 23 апреля в 16:58
Раділа б життю та навчалась.
Стосунків нема і не буде.
автор Дівчина Бобула 23 апреля в 16:59
Ответ дляПатика-мотика
Раділа б життю та навчалась.
Стосунків нема і не буде.
У вас теж не складається з цим?
всемВсёИмного 23 апреля в 16:59
Нічого не роблю, не маю стосунків давно біля 15 років
7 2
Зараз все скажу 23 апреля в 16:59
Ничего,жила,отношения найдутся
Забризкана водою 23 апреля в 17:05
Да, вже застара (теж так років у 25-26 було) тепер почекайте, років в 30-33 нове дихання відкриється, а потім років в 40 навіть буде здаватися, що замолода й ще нічого не бачили, нафіг ті обмежуючи стосунки 😃

Просто у вас в голові ще оті романтичні юнацькі стосунки, а ви з них вже виростаєте, тому відчуття, що капець, пізно. А насправді ви тільки дозріваєте для більш зрілих
Патика-мотика 23 апреля в 17:00
Ответ дляДівчина Бобула
У вас теж не складається з цим?
Я й не намагаюсь. Нема й не треба. Але мені вже під сорок. Ставте себе в центр: розвиток, пізнання світу, реалізація, напрацювання досвіду.
Ку-кусик 23 апреля в 17:00
У вас все попереду. Не переживайте так.
Ворую вкусняшки 23 апреля в 17:01
Ничего, так как всегда отношения каким-то образом находятся когда не ищешь и даже не хочешь их.
автор Дівчина Бобула 23 апреля в 17:04
Ответ дляВорую вкусняшки
Ничего, так как всегда отношения каким-то образом находятся когда не ищешь и даже не хочешь их.
Не працює це все
Пліснявілий сир 23 апреля в 17:07
Жила в свое удовольствие
Пліснявілий сир 23 апреля в 17:07
Ответ дляДівчина Бобула
Не працює це все
Потому что у вас на лбу ваш голод всегда написан
автор Дівчина Бобула 23 апреля в 17:09
Ответ дляПліснявілий сир
Потому что у вас на лбу ваш голод всегда написан
Як бути не голодною якщо ніколи не мав того, що всі мали в цьому віці?
1 1
Заюшка_хозяюшка 23 апреля в 17:13
Шукала б когось собі.
Пліснявілий сир 23 апреля в 17:15
Ответ дляДівчина Бобула
Як бути не голодною якщо ніколи не мав того, що всі мали в цьому віці?
Вы с логикой дружите?
Сперва вы говорите, что ’не ждать и не хотеть отношений’ не работает
А потом подтверждаете, что вы всегда голодная и мужчины считывают ваш голод
Так откуда вы можете знать, работает это или нет

Сходите к психиатру , чувствую там по его части пара кандидатских и докторская
автор Дівчина Бобула 23 апреля в 17:15
Я пробувала відпускати все і жити для себе, але щось не дуже це працює
Губи до вух 23 апреля в 17:16
Ответ дляДівчина Бобула
Як бути не голодною якщо ніколи не мав того, що всі мали в цьому віці?
Обычно такие девушки встречаются с мужчинами постарше для секса,потом разогреетесь и другие сами появятся
Пліснявілий сир 23 апреля в 17:23
Ответ дляДівчина Бобула
Я пробувала відпускати все і жити для себе, але щось не дуже це працює
Это вы так думаете, что пробовали
А на самом деле голодные обиженные глазенки и слюна капает
Невловимий Джо 23 апреля в 17:26
26? Мне 41, развлекаюсь на сз. Иногда даже нормальные люди попадаются. Вот сейчас самое начало отношений, посмотрим получится ли что-то. И да, не в Украине
Звоночек 23 апреля в 17:34
26 років ) клуби по інтересах в своєму місті + Тіндер. Ходити на побачення
СпайдерВумен 23 апреля в 17:39
Оно вам надо.
Вмію заміряти найкраще 23 апреля в 18:08
Ответ дляВорую вкусняшки
Ничего, так как всегда отношения каким-то образом находятся когда не ищешь и даже не хочешь их.
Не всегда
Вумна вутка 23 апреля в 18:13
Опять вы?🤦‍♀️
Зубожиння 23 апреля в 18:24
Приведіть голову в порядок поки чекаєте на долю)
Не боюся осуду 23 апреля в 19:04
Ответ дляДівчина Бобула
У вас теж не складається з цим?
Радійте життю, забезпечуйте свій материіальний і фінансовий тил і не треба шукати ярмо на шию, бр вже 26. Я в 30 років нашла нормального чоловіка і вийшла заміж. Все успіла. Гарна сім’я де всі друг друга поважають.